;

Oferta

Oferta tygodnia: sprzęt marki Denon (1)

Marta Krajewska

4 czerwca 2020

Oferta tygodnia: sprzęt marki Denon
1

W aktualnej ofercie tygodnia mamy dwa urządzenia, które na pewno ucieszą fanów czystego dźwięku. Zestaw kina domowego Soundbar DHT-S316 oraz Mini wieża stereo z Wi-Fi, oba marki Denon. Tego producenta nie trzeba przedstawiać audiofilom. A jeśli dopiero zaczynacie przygodę ze sprzętem audio, warto skorzystać z trwającej obniżki cen. Uwaga, tym razem oferta tygodnia potrwa do wtorku, do końca dnia, więc warto się pospieszyć.

Szczegóły: Zestawy Denon w ofercie tygodnia

DHT-S316 Soundbar taniej o 216 zł

Obniżka dotyczy Planów Mobilnych 55 i 75 oraz pakietów Orange Love: Standard, Extra i Premium. Podpisując umowę na usługi Orange, przez 3 miesiące nie płacicie rat za sprzęt – bierzemy je na siebie. Zestaw kina domowego można kupić także 20 ratach 0% bez abonamentu.

Miniwieża CEOL-N10 taniej o 450 zł

Podobnie, jak w przypadku zestawu do kina domowego, jeśli zdecydujecie się na zakup miniwieży z umową, pokryjemy 3 pierwsze raty. Obniżka dotyczy Planów Mobilnych 55 i 75, pakietów Orange Love: Standard, Extra i Premium, a także sprzedaży w 20 ratach 0% bez umowy.

Udostępnij: Oferta tygodnia: sprzęt marki Denon
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Key. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 19:36 04-06-2020
  Denon to naprawdę dobra marka. Robią niesamowity sprzęt audio, chociaż Samsung też nie stoi daleko w tyle w tej branży. Promocja nawet przystępna :)
  Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

Raport Startupy Pozytywnego Wpływu – edycja II (3)

Monika Kulik

4 czerwca 2020

Raport Startupy Pozytywnego Wpływu – edycja II
3

Właśnie ukazał się Raport o startupach pozytywnego wpływu. Co to za organizacje?

Mają różne formy: od technologicznego startupu po spółdzielnię socjalną czy fundację. Pojawiają się w różnych branżach: od wegańskiej żywności i odpowiedzialnej mody do platform upcyklingu i domów pasywnych. Rozwijają się dzięki pasji założycieli i założycielek oraz ramom wyznaczonym przez 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju. Łączy ich szersze spojrzenie na rolę biznesu, który oprócz ekonomicznej wartości ma także misję społeczną i pozytywny wpływ na środowisko.

Tegoroczny Raport zawiera opisy 16 najciekawszych startupów oraz informacje o 6 inicjatywach wspierających ten ruch w Polsce. W raporcie opisane zostały także trendy, jakie można zaobserwować w 10 branżach – od budownictwa przez edukację i zrównoważoną modę aż do zdrowia i odpowiedzialnej turystyki. To już druga edycja Raportu. Poprzedni Raport opublikowany był w kwietniu 2019 roku. Orange Polska jest partnerem obu Raportów.

Raportowi towarzyszy baza on-line 450 polskich startupów pozytywnego wpływu. Publikacja Raportu to także część Gali, w której wyróżnione zostały najciekawsze i najbardziej efektywne rozwiązania w dwóch kategoriach: Scaleupy Pozytywnego Wpływu oraz Startupy Pozytywnego Wpływu.

Udziału w Projekcie Startupy Pozytywnego Wpływu to dla nas pouczające doświadczenie. Poznajemy organizacje, które wspaniale łączą cele ekonomiczne z misją społeczną i pozytywnym wpływem na środowisko. To połączenie jest charakterystyczne dla idei zrównoważonego rozwoju, która i nam, wielkiej międzynarodowej korporacji jest bliska. Mamy ten sam cel – maksymalizowanie pozytywnego wpływu i minimalizowanie tego negatywnego.

Robimy to także poprzez współpracę ze startupami, które mają nowe pomysły na rozwiązanie problemów społecznych i biznesowych. Zazwyczaj jest to praca bezpośrednio z organizacjami, które potrzebują wsparcia, aby swoje idee zmienić w produkt rynkowy. Wtedy możemy pomóc poprzez naszą wiedzę, doświadczenie, kontakty. W ramach programu akceleracyjnego Orange Fab każdego roku analizujemy propozycje prawie 250 nowych firm. Od początku programu, w 6 edycjach, 48 projektów zostało już przetestowanych lub jest w fazie testów, a niektóre z nich zostały już wdrożone komercyjnie.

Wspieramy też inne programy akceleracyjne. Jesteśmy partnerem Funduszu Sektora 3.0, w którym szukamy innowacyjnych ludzi i organizacji. Dla tych, którzy, chcą z nami współpracować międzynarodowo, mamy kilka propozycji wyzwań konkursowych w projekcie VIVA Technology.

Serdecznie gratulujemy wszystkim startupom pozytywnego wpływu i życzymy powodzenia w ich odpowiedzialnym biznesie i tworzeniu ekosystemu pozytywnego wpływu, którego i my jesteśmy częścią.

Raport został przygotowany przez zespół Kozminski Business Hub pod kierunkiem profesora Akademii Leona Koźmińskiego Bolesława Roka. Partnerami raportu są: Samsung, BNP Paribas i Orange Polska. Inicjatywa KBH jest integralną częścią Ekosystemu Pozytywnego Wpływu stworzonego dwa lata temu przy okazji prezentacji Rankingu Odpowiedzialnych Firm i Startupów Pozytywnego Wpływu.

okładka - raport Startupy Pozytywnego Wpływu

Udostępnij: Raport Startupy Pozytywnego Wpływu – edycja II
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Tree. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 19:39 04-06-2020
  Moniko czy wszystko ok jest z linkiem do raportu. Mi wyskakuje błąd 404. Pozdrawiam.
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 21:06 04-06-2020
   Kliknij "Raport" - tam jest ok. ;)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Monika Kulik 08:38 05-06-2020
  Już działa. Dziękuję pablo_ck za czujność.
  Odpowiedz

;

Oferta

Dołącz do Klubu Flex i wypróbuj go razem z nami (25)

Kasia Barys

2 czerwca 2020

Dołącz do Klubu Flex i wypróbuj go razem z nami
25

Uruchamiamy Klub Flex, w którym użytkownicy z aktywnym Planem mogą liczyć na dodatkowe promocje i rabaty.

Będą to zniżki na usługi własne Orange Flex np. dodatkowe GB oraz specjalne promocje od partnerów. Stałą promocją w Klubie Flex będzie Video Pass dostępny za 10 zł miesięcznie, czyli za 50% standardowej ceny. Prawdziwa gratka dla wszystkich kinomanów. Dodatkowo, co miesiąc w aplikacji pojawiać się będzie „hot deal” na usługi Flexa. W Klubie Flex dostępne będą także specjalne zniżki na oferty partnerów. Na sam początek przygotowaliśmy dla naszych użytkowników m.in. 20% rabatu na nowe kolekcje na Answear.com, 15% zniżki na przejazdy z FlixBusem, 2 miesiące darmowego dostępu do Wyborcza.pl, konto Premium w TIDAL na 90 dni za 15 zł, oraz atrakcyjne zniżki od Frisco.pl.

Lista partnerów oraz zniżki na ich ofertę będą stale poszerzane, bo w Klubie Flex nie ma nudy.

Jak wejść do Klubu Flex?

Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji.  Przez pierwsze 3 miesiące Klub Flex będzie działał w wersji beta. W Orange Flex odpowiadamy na potrzeby użytkowników i nie boimy się zmian. Będziemy zbierać feedback na bieżąco i ulepszać rozwiązanie w razie potrzeby. Do Klubu Flex w obecnej wersji beta może wejść każdy Flexowicz, który uwielbia łapać okazje i czerpać dodatkowe korzyści.

Udostępnij: Dołącz do Klubu Flex i wypróbuj go razem z nami
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Plane. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Łukasz 12:36 02-06-2020
  A my karciarze kiedy dostaniemy Klub znizek raczej klub podwyżek ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 14:07 02-06-2020
  Kusicie mnie tym flexem ? Zdradzić POPa po prawie 18 latach chyba nie wypada jednak.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 17:34 02-06-2020
  Powoli przenoszę wszystkich do Flexa. Łatwe zarządzanie kontem, usługami i pakietami, a do tego brak umowy:) Z klubu nie skorzystam, bo nic dla mnie... ;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 10:12 03-06-2020
   To powodzenia :-) oby bez wpadki z wyciekiem danych numerów kart kredytowych itp
   Odpowiedz
   • komentarz
    Duke 00:42 06-06-2020
    A niech wyciekają... Specyjanlnie się tym nie przejmuje. Limit autoryzacyjny mojej karty dla transakcji internetowych nie przekracza 100 zł, o każdej próbie transakcji na wyższą kwotę jestem informowany sms-em, w razie czego mogę skorzystać z chargeback-u.
    Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 10:29 03-06-2020
   Ja osobiście nie ufam takim aplikacja gdzie trzeba dac numer kart kredytowych.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Ron 17:21 03-06-2020
    Może troszkę racji w tym jest, ale myślę że tak duży "gracz" jak Orange nie pozwoli sobie na takie wpadki. Niestety takie rozwiązania to przyszłość, a co za tym idzie wyzwania dla bezpieczeństwa danych.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Olla 22:10 03-06-2020
     We Flexie można tez płacić blikiem, karta nie jest konieczna :)
     Odpowiedz
    • komentarz
     mike278 00:15 04-06-2020
     https://www.telepolis.pl/wiadomosci/wydarzenia/wyciekly-dane-osobowe-klientow-orange dosc stare ale dowod ze sie zdarza nawet najlepszym. o np aferze z morele to nawet nie wspomne
     Odpowiedz
    • komentarz
     Łukasz 10:09 04-06-2020
     Nikt Tobie nie zabroni skorzystać z nowej oferty mowie osobiście ze ja nie lubie takich aplikacji gdzie trzeba podać numer karty kredytowej np w Lidl tez ma taka opcje korzystam czesto z Lidla ale do tej pory nie zrobiłem tego aby skorzystać z płatności mobilnych gdzie należy wprowadzić numer karty kredytowej do aplikacji,po prostu się obawiam nie daj boże wycieku danych.
     Odpowiedz
 • komentarz
  Borek 20:22 02-06-2020
  Może byście pomyśleli o taryfie flex tylko rozmowy/smsy/mmsy np. za 10 zł bez tych paczek internetowych. Nie każdy tego potrzebuje. Wiem, że macie taryfę rodzina, ale to dodatkowy, kolejny numer.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ron 22:22 02-06-2020
   Mogę się podpisać, ponieważ sam wykorzystuje z jakieś 1-2 GB, ale za to dużo rozmawiam przez tel. Może nie 10zł, ale za 20zł nielimitowane rozmowy/SMSy to już dobry pomysł.
   Odpowiedz
 • komentarz
  MARIUSZ 09:34 03-06-2020
  Stałą promocją w Klubie Flex będzie Video Pass dostępny za 10 zł miesięcznie, czyli za 50% standardowej ceny. A w klubie pisze promocja ważna do 31.08.2020. Czyli to jak to z tą stałą promocją,bo wg tego to nie stała a czasowa.A to jest różnica.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 10:24 03-06-2020
   Bo im to nie idzie to robia promocje cóż może jakiś jeleń się złapie na to i bedzie w Flex
   Odpowiedz
  • komentarz
   Kasia Barys 08:35 04-06-2020
   Video Pass za 10zł jest stałą promocją na czas otwarcia Klubu Flex w wersji beta
   Odpowiedz
   • komentarz
    MARIUSZ 10:08 04-06-2020
    Czyli klub beta będzie do 31.08.2020,bo tak analizując wychodzi po powyższej wypowiedzi.I już później promocji nie będzie.
    Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 15:49 03-06-2020
  A ja póki co, zostanę w swojej "prawdziwej" ofercie na kartę i żadne flexy mnie nie wciągną :P
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 17:18 03-06-2020
  Dodam od siebie, że przeniesienie w 5 dni najszybciej numeru do FLEX do w dzisiejszych czasach zdecydowanie za długo. Nie bardzo rozumiem tłumaczenie, że wszystko musi być dograne. Informacja o pozytywnym przeniesieniu jest już w aplikacji na drugi dzień.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 10:11 04-06-2020
   Oferta FLEX ma plusy i minusy jak kazda oferta
   Odpowiedz
 • komentarz
  Kasia Barys 10:14 04-06-2020
  Niektóre promocje są czasowe, np "hot deale" zmieniają się co miesiąc. A Video Pass jest na 3 miesiące, dlatego nazywamy go promocją stałą w Klubie Flex beta. Klub Flex na razie będzie testowany przez 2 miesiące, zobaczymy co dalej
  Odpowiedz
  • komentarz
   Arez 04:49 06-06-2020
   Pani Kasiu, czyli nie jest pewne, że VideoPass będzie dłużej za 10zł? Bo nie ukrywam, że od tego uzależniam przejście do Orange.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Łukasz 17:13 06-06-2020
    Nikt Ci nie da gwarancji że promocja zostanie.
    Odpowiedz
 • komentarz
  Kacper 14:13 18-08-2020
  Zapraszam Was do Oragne flex. Rejestrując konto i wpusując mój kod otrzymacie 50 zł na start, które później możecie wypłacić na swoje konto bankowe, ewentualnie opłacać z niego rachunki w Orange Flex. Przeniosłem Całą rodzinę do flex. Płacę mniej, a mam więcej GB i lepszy zasięg. Polecam! Mój kod KACPEREM9H
  Odpowiedz
 • komentarz
  kosmaspi 22:28 25-10-2020
  Dzielę się swoim kodem do Orange Flex :) Dostaniesz 50 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Wystarczy pobrać apkę, zarejestrować się, wpisać kod WIESLAWA7X7Y przed wyborem metody płatniczej i aktywować Plan. Kod świeżutki i aktualny (październik 2020).
  Odpowiedz
 • komentarz
  GrzegorzZZ 21:28 24-01-2021
  Polecam ORANGE FLEX aktywny kod GRZEGORZHZQP otrzymasz 30 zl na konto Orange flex . Pozdrawiam
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej