Oferta

Oferta wspólna nie zawsze rodzinna

Piotr Domański Piotr Domański
26 sierpnia 2015
Oferta wspólna nie zawsze rodzinna

Przeglądając blogi i serwisy, które pisały o Smart Planie LTE Wspólnym często dostrzegaliśmy przymiotnik „rodzinny”. Owszem przygotowywaliśmy ją z myślą o rodzinach, jednak w ramach planu dzielić można się ze wszystkimi, którzy są Wam bliscy. Mogą być to Wasi współlokatorzy, przyjaciele, czy partnerzy. Nie ograniczamy Was w żaden sposób!

Mamy dla Was trzy historie, które pokazują, że ze Smart Planu LTE Wspólnego można skorzystać nie tylko wspólnie innymi członkami rodziny. I nie zawsze w jednej chwili. A więcej o ofercie można przeczytać tutaj.

3cf621c1c55ec73a7a6afac701052cdefca cc00e24d4df6891a72ae6e271d7ea20cb04 e025b112361c1f7bc68809cfd54f7d03938

 

 

 

 

 

 


Odpowiedzialny biznes

Mamy najpopularniejsze konto na Snapchacie w Polsce!

Piotr Domański Piotr Domański
24 sierpnia 2015
Mamy najpopularniejsze konto na Snapchacie w Polsce!

Hash.fm opublikował ranking najpopularniejszych firmowych kont na polskim Snapchacie. I nie będę owijać w bawełnę – jesteśmy pierwsi. Zestawienie stworzono na podstawie liczby wyświetleń „My Story”. „Stories” to metoda na dzielenie się zdjęciami czy filmami ze wszystkimi, którzy obserwują dane konto. Na nasze zajrzało 20100 osób - znacznie więcej niż kolejne profile. Pierwsza piątka poniżej.

bebfdf80dad6ac719c7542f6310b91cec6f

Snapchat to jedno z najciekawszych zjawisk w mediach społecznościowych. Czynniki wyróżniające? Prostota działania, skupienie na zdjęciach i filmach oraz… treści znikające po wyświetleniu. Dokładnie, w przesyłanych sobie przez użytkowników po maksymalnie 10 sekundach, a we wspomnianym trybie „My Story” – po 24 godzinach.

Konto ORANGE_POLSKA działa od kwietnia. Zabawne, swobodne, pełne luzu i dystansu eksponuje rzadziej dostrzeganą stronę marki. Wszystko, co trafia na naszego Snapchata jest przygotowane specjalnie na tą platformę. Jeżeli umieszczamy tam zdjęcie, nie znajdziecie go nigdzie indziej. Jeżeli zobaczycie na naszym Snapie film, to możecie mieć pewność, że to jedyna jego wersja. Podobnie jest z konkursami. Staramy się wykorzystywać wszystkie zalety tego medium, cały czas eksperymentując. Aplikacja powstała w 2011 roku i cały czas się rozwija, więc nie ma jednego, sprawdzonego modelu działania.

Linku do naszego konta Wam nie damy, ale gdy już ściągniecie aplikację, która jest dostępna zarówno na Androida jak i na iOS zeskanujcie „duszka”, który jest poniżej ;-) Tylko jak? Zróbcie mu zdjęcie, następnie uruchomcie aplikacje, kliknijcie „dodaj znajomych”, potem „dodaj przy pomocy Snapkodu”, kliknijcie w zdjęcie z grafiką… i gotowe!

02075197dec6e387f5509f70dcfb5dd5a7f

 


Oferta

Serce i Rozum po raz trzeci na smartphonach

Piotr Domański Piotr Domański
24 sierpnia 2015
Serce i Rozum po raz trzeci na smartphonach

Serce i Rozum po raz kolejny stali się bohaterami gry na Androida i IOS. Ta odsłona zabiera nas w trzy główne lokacje, każda po 20 poziomów. Odwiedzimy przestrzeń kosmiczną (uwaga na zmniejszoną grawitację), greckie ruiny, a także przeszłość, czyli poziomy znane z pierwszej części. 

81791f0c4d525b6b778dc939cc1d6668d29

„Serce i Rozum 3” to tradycyjna platformówka, w której nasi bohaterowie muszą pokonać trasę z punktu „a” do punktu „b”, rozwiązując po drodze zagadki, a także wykazać się zręcznością. Nie będę ukrywać – lubię takie gry. Niczym nieskrępowana, bezpretensjonalna zabawa, bez nadmiernego główkowania – tylko my, zręczne palce i bystre oko. Nie będę też ukrywać, że w poprzednie części przygód naszych bohaterów nie grałem, więc nie do końca wiedziałem czego się spodziewać. Jednak Serce i Rozum 3 miło mnie zaskoczyła, a w sporo platformówek w życiu grałem, zarówno 2D jak i 3D.

Jak wiemy z reklam, czy profilu na Facebooku, ta nierozłączna para bohaterów doskonale się uzupełnia, co widać także w grze.  Serce – szybsze, sprawniejsze i z łukiem (albo nawet bazooką, ale o tym za chwilę). Rozum może się pochwalić ochronną tarczą, umiejętnością obsługi komputera, a nawet ładunkami wybuchowymi, które ułatwiają pokonywanie przeszkód. Bez współpracy tej dwójki nie uda nam się przejść nawet pierwszego poziomu. Już pierwsza bariera, przed jaką stajemy w grze – drzwi, wymaga współpracy. Okazuje się, że tylko Serce może zdobyć klucz, lecz to Rozum potrafi je otworzyć. Same poziomy, które przyjdzie nam eksplorować są ciekawe, zróżnicowane i wymagają często dość intensywnego główkowania.

Wracając do wcześniej wspomnianej bazooki, każdy z naszych bohaterów może mieć uzyskać dodatkowe umiejętności i wyposażenie, w ramach systemu, który mógłby, przy odrobinie dobrej woli aspirować do nazwania go „drzewkiem”. Możemy zainwestować w akrobatykę, by upadki z dużej wysokości mniej nas (i ich) bolały. Rozum może przejść „ dietę cud” i poprawić swoją sprawność fizyczną, a także zostać lepszym saperem. Z kolei Serce może wymienić łuk na pistolet, czy właśnie bazookę. Grając rozczuliły mnie także komentarze obu bohaterów, a także wyposażenie jakie posiada Rozum, choćby maska do nurkowania, którą zakłada wskakując do wody.

f160382feb30335f68e40dce7749bf4be8a

W stosunku do poprzednich edycji gry poprawiono sterowanie – niezbyt intuicyjny „joystick” można zastąpić w ustawieniach sterowaniem dotykowym. Muszę przyznać, że zanim dokonałem tej zmiany mocno się męczyłem. Gra jest dość łatwa, co wcale nie oznacza, że parę razy nie zatrzymamy się w niektórych miejscach by pogłówkować nad dalszą drogą. Warto też pamiętać, że zetknięcie któregoś z naszych bohaterów z kolcami, szkieletem czy smokiem kończy grę. Ja, grając, parokrotnie musiałem zdrowo się namęczyć, by znaleźć właściwą sekwencję działań naszego duetu.  Również wszystkie poziomy nie są dostępne od razu – trzeba chwilę poczekać, bądź je odblokować za zbierane po drodze złote monety. Służą one także do kupowania nowych umiejętności. Jak je zdobyć? Trzeba szukać na mapie, a mniej cierpliwym pozostaje system mikropłatności.

Dlatego jeżeli macie chwilę czasu do zabicia, chcielibyście pogłówkować i dobrze się pobawić Serce i Rozum z chęcią zagoszczą na Waszych telefonach. Jeżeli chcecie pobrać grę, to użytkownicy Androida powinni wejść tutaj, natomiast IOS mogą grę pobrać stąd.

 

Komentarze

Scroll to Top