;

Reklama

Ojcowie – słodkie fajtłapy? Nie w reklamie Orange! (9)

Wojtek Jabczyński

2 października 2017

Ojcowie – słodkie fajtłapy? Nie w reklamie Orange!
9

Inicjatywa Tato.Net doceniła reklamę Orange Love za promowanie dobrego wizerunku ojca „na drodze odkrywania i rozwoju talentów dziecka”. Pewnie kojarzycie tatę uczącego śpiewać córkę „All You Need Is Love” i wspierającego ją podczas występu. Takie wyróżnienia cieszą szczególnie, bo nie przyznaje ich szacowne grono marketingowców. Nie decydują też mądre wskaźniki, tylko nasi klienci-ojcowie.

Muszę przyznać, że wcześniej nie patrzyłem na reklamy z takiego punktu widzenia. Nie miałem też nic przeciwko temu, aby pokazać nas mężczyzn trochę, jako słodkie fajtłapy nie ogarniające gotowania zupy. Autoironia także w reklamach jest jak najbardziej potrzebna. Z drugiej strony – przecież dajemy radę!

Paweł Patkowski, Dyrektor Marki i Komunikacji Marketingowej Orange Polska

Paweł Patkowski, Dyrektor Marki i Komunikacji Marketingowej Orange Polska

Prezentacja wyróżnionych reklam „top dads” nie zmieniło przesadnie mojej opinii o reklamach, ale szersze spojrzenie na pozytywną promocję ojców i walkę ze stereotypami – jestem za. Ciekawe czy Wy zwracacie uwagę na takie aspekty naszego życia prezentowane w spotach?

 

Prócz Orange Polska Tato.Net wyróżnił jeszcze trzy inne reklamy: Mercedes-Benz, Allegro i Fundacji Mamy i Taty.

 

Udostępnij: Ojcowie – słodkie fajtłapy? Nie w reklamie Orange!
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Plane. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Pan Pikuś 11:38 02-10-2017
  Coś w tym jest. Słyszałem, że pewien tatuś tak ubierał swoją trzymiesięczną córeczkę, że zapomniał o pampersie :-D
  Odpowiedz
  • komentarz
   robert 14:59 02-10-2017
   No widzisz jaki z Ciebie gapa ;-)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Pan Pikuś 08:42 03-10-2017
    Nie, nie. To nie ja :-)
    Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 18:01 02-10-2017
  Ja mam kolegę co pojechał do pracy, postawił samochód na zadaszonym parkingu, poszedł na dyżur i po ok 1,5 h przypomniał sobie ze na tyle siedzi Hania którą miał zawieźć po drodze do przedszkola :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   robert 12:31 03-10-2017
   Nie pisz takich rzeczy bo sprowadzisz koledze na głowę dziennikarzy z 'uwagi' ;-)
   Odpowiedz
   • komentarz
    emitelek 16:27 03-10-2017
    Też prawda! Tam tylko czekają na takie przypadki...
    Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 18:09 02-10-2017
  "Inicjatywa Tato.Net wierzy, że każde dziecko dla właściwego rozwoju i szczęścia potrzebuje mamy i taty." - niesamowite, że o tak NORMALNE sprawy trzeba walczyć! Dlatego POPIERAM wszelkie akcje i działania w tym kierunku! :D
  Odpowiedz
  • komentarz
   robert 12:33 03-10-2017
   takie czasy, że normalność stała się odkryciem
   Odpowiedz
   • komentarz
    Mateusz 19:20 03-10-2017
    Zgadzam się z tym.
    Odpowiedz

;

Oferta

Coraz prościej i lepiej w prepaid (44)

Piotr Domański

29 września 2017

Coraz prościej i lepiej w prepaid
44

Przyznaję, że używam prepaid raczej sporadycznie. Aktualnie mam Orange Free na kartę, z którego korzystam jako z internetu domowego (jestem w trakcie przeprowadzki i jeszcze nie mam światłowodu). Od prepaid zawsze odstraszała mnie wizja licznych taryf, pakietów, promocji i bonusów, które wzajemnie  się wykluczały i a czasem z perspektywy laika – dublowały. Dla ludzi, którzy siedzieli w temacie, wszystko to było oczywiste, a dla mnie niczym czarna magia. Dlatego, gdy koledzy z prepaid stwierdzili, że upraszają ofertę byłem naprawdę zadowolony. Krok po kroku, pracowali, by stała się przyjaźniejsza i dostępniejsza dla nowych użytkowników, a jednocześnie nie straciła nic ze swojej elastyczności. Część taryf trafiła do archiwum, wprowadzaliśmy także nowe bonusy, tak by bardziej odpowiadały Waszym potrzebom.

Czasy się zmieniają – prepaid także

Proces trwa, a jednym z jego elementów jest rozpowszechnianie rozwiązań, z których najchętniej korzystanie na inne oferty, gdzie nie były do tej pory dostępne. Jeżeli coś działa dobrze, a Wy chcecie z tego korzystać to naturalnym wydaje mi się, że warto, by każdy mógł to zrobić. To także kwestia elastyczności, która moim zdaniem jest kluczem prepaid. Jego kolejną odsłoną jest wprowadzenie czterech usług – Masz Minuty, Masz SMS, 120 minut do wszystkich komórkowych oraz Bezpiecznego konta w tych taryfach, gdzie nie było do tej pory dostępne. Trzy pierwsze to usługi, które dają dostęp do rozmów i SMS za bardzo przyjemne dla oka kwoty.

Dwie pierwsze dają dostęp do gratisowych minut lub SMS za każdą złotówkę doładowania konta. W pierwszym przypadku chodzi o 1 minutę do wszystkich sieci lub 3 SMS za każdą złotówkę. Aktywacja w każdym z przypadku kosztuję złotówkę, można jej dokonać poprzez kod lub SMS. Więcej o usługach na naszej stronie, a dokładnie pod tym linkiem. Teraz możecie je aktywować we wspomnianym już w teście Orange Free na kartę, a także Yes i Smart

W nazwie usługi „120 minut do wszystkich sieci” zawarte jest wszystko to, co trzeba o niej wiedzieć. Jest to przede wszystkim alternatywa dla wszystkich droższych  Ważna jest ona przez 31 dni i kosztuje 9 zł, a można z niej skorzystać zarówno w wersji cyklicznej jak i jednorazowej. Stała się teraz dostępna także w Orange Free na kartę i Yes. Zainteresowanych zapraszam do lektury.

Z kolei większa dostępność usługi Bezpieczne Konto ucieszy wszystkich opiekunów – zarówno tych najmłodszych jak i najstarszych. Pozwala ona monitorować stan konta dziecka i ewentualnie doładować je zdalnie SMS. Obowiązkowy link do usługi tutaj.

Udostępnij: Coraz prościej i lepiej w prepaid
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Car. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Jamessz 15:15 29-09-2017
  @piotrze, widze ze taryfy sie ujednolicają - o moze warto Poprawic rownież POPa z GB Po doładowaniu? Inni dostają co mam PoP a on sam nie dostaje nic! A co z innymi ofertami archiwalnymi? Czym poczciwy pop różni sie od one? Moze warto wyprostować i dać ten sam mechanizm w każdej taryfie prepaid? No i pakiet NOlimit za 35zl miesięcznie - słabo wypada przy konkurencji - przynajmniej o 10zl słabiej niż średnia rynkowa! King size dla każdego!
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 16:51 29-09-2017
   A ja bym nawet stwierdził że "uśmiercenie" POPa to dzień który nie powinien mieć miejsca, ale mam nadzieję że Orange jeszcze odnowi tą taryfę :P
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 17:09 29-09-2017
    Nadal możesz z Orange POP korzystać, jak każdy klient, który korzystał z niej do tej pory. Nikogo nie przenieśliśmy do innych taryf. Więc dziwią mnie trochę słowa o "uśmierceniu".
    Odpowiedz
 • komentarz
  PAWEŁ 19:28 29-09-2017
  To trochę takie '' Odgrzewane kotlety '' ??? Nie lepiej by było wprowadzić internet bez limitu na 30 dni za 10 zł ? Gdzie po wykorzystaniu 20 gb prędkość spadła by do 1 Mb/s , i podobny pakiet na rozmowy .
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 14:38 30-09-2017
   Raczej upowszechnienie dobrych i sprawdzonych usług. Po co naprawiać coś co działa? A pakiety GB? Ostatnio sporo transferu dorzuciliśmy do usług z nolimit.
   Odpowiedz
   • komentarz
    PAWEŁ 11:51 01-10-2017
    Uważam , że moje propozycje były by prostsze i bardziej atrakcyjne .
    Odpowiedz
  • komentarz
   Tomek 12:32 01-10-2017
   @PAWEŁ, to zakładaj firmę telekomunikacyjną i zakładaj.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 10:30 02-10-2017
    Teraz to bezproblemowe, wirtualnych operatorów masz bez liku. Wystarczy umowa na świadczenie usług w hurcie, system billingowy, marketing i kilka szczegółów ;-) Powinno się udać. A może nie warto się ograniczać i od razu stworzyć operatora infrastrukturalnego.
    Odpowiedz
 • komentarz
  Rogi 19:34 29-09-2017
  A kiedy uproszczenie w temacie sprawdzenia stanu pakietu roamingowego?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 19:55 29-09-2017
  A kiedyś mówiliśmy to samo ... ile potrzeba było czasu byście nas usłyszeli.... Brawo Orange na Kartę...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 14:40 30-09-2017
   Usług nie zmienia się z dnia na dzień. To nie kwestia dni, lecz trwających czasem miesiące analiz. Jednak jak widać czytamy ze zrozumieniem co piszecie :-)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Pan Pikuś 08:48 30-09-2017
  Jestem pełen podziwu dla kogoś kto chce się bawić w prepaida. Owszem dzieci, no może jeszcze osoby starsze. Ale my w sile wieku? Tylko abo w nju mobile. Prosto, łatwo, lekko i przyjemnie. W Polsce i UE.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 14:43 30-09-2017
   Eeee... na przykład pablo_ck, albo ja? Czasem prepaid się sprawdza, choćby wtedy gdy zależy nam na elastyczności.
   Odpowiedz
   • komentarz
    andrzej 23:58 02-10-2017
    a jest szansa na dodanie usugi mms? czasem sie zdazy wyslac, a ceny macie z kosmosu (zwlaszcza w prownaniu kosztu uslug no-limit).
    Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 09:12 30-09-2017
  Nie tylko w prepaid widzę uproszczenia. W innych ofertach także. Przed chwilą żona chciała sobie zamówić tzw "grzybki" w grze Shake&Fidget i niespodzianka. Wprowadzono usługę zamów z Orange, a ta "fajną" zmianę, czyli zamiast pobierania opłaty ze zgromadzonych środków w mixie, dopisuje opłatę do tegoż rachunku. Wybaczcie, ale nie sądzę by to właściciel gry przyszedł z propozycją takiej zmiany, a PODEJRZEWAM na podstawie poszlaki (rozwiązanie te spotykane jest u coraz większej ilości dostawców treści- z tego co wiem to RIOT Games też już to posiada jakiś czas) że to Orange bardzo promuje ten sposób rozliczeń. Wiadomo nie od dziś że Centertelowi zależy na uśmierceniu mixa. A w ten sposób mix traci swą główną zaletę czyli uniwersalność i możliwość zużycia pozostałej kwoty na usługi typu premium. Piotrze nie sądzę byś mógł odpowiedzieć na pytanie kto chciał zmian, prawda?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Nick 11:55 30-09-2017
  Nie wieżę!:D "super uproszczenie" A tak na poważnie jak macie tak upraszczać to lepiej dajcie sobie spokój. Czym się tu chwalicie? Oferta Orange na kartę jest najmniej atrakcyjna spośród wszystkich obecnych ofert operatorów. Oferta jest stara droga skomplikowana i takie zmiany nic nie dadzą. Krótkie okresy ważności konta wygórowane obecnie ceny powodują że oferta Orange jest słaba.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 14:46 30-09-2017
   Nie chcemy robić rewolucji, lecz spokojnie oceniać co działa, co nie działa i wprowadzać zmiany. Jedną z nich jest właśnie stopniowe uproszczenie oferty.
   Odpowiedz
   • komentarz
    mike278 15:56 30-09-2017
    Piotrze będę niedobry. Mówisz o upraszczaniu ofert. A po co robiono je takimi skomplikowanymi? O tym że ludzie nie chcą pakiecików, terminów, paczek przy ładowaniu w piątek wieczorem przy księżycu bo wtedy dostawało się 8,3 minuty więcej mówiło się od dawna. I nic z tym przez lata całe nie robiono. Wręcz przeciwnie w mojej ocenie. Co oferta to lepsze gwiazdki.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 09:59 02-10-2017
     W pełni się z Tobą zgodzę, podobnie jak z konkluzją - oferta wymaga uproszczenia.
     Odpowiedz
  • komentarz
   Ron 22:06 01-10-2017
   Dokładnie, takie wmawianie nam że super usługi :)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Petrus 12:08 01-10-2017
  Usługa „120 minut do wszystkich sieci” byłaby super, gdyby zgodnie z nazwą dawała te 120 minut do wszystkich sieci - także tych stacjonarnych! :-) Numerów stacjonarnych wciąż jest w Polsce kilka milionów (wielokrotnie więcej niż numerów MVNO razem wziętych), a ludzie nierzadko potrzebują zadzwonić do urzędu, przychodni, szpitala, dużej firmy (np. dostawcy prądu, gazu, wody itd.), dziadka, babci itp. itd. - a wszędzie tam przeważają numery stacjonarne. Kto jak kto, ale Orange, które jest operatorem zdecydowanej większości numerów stacjonarnych w Polce nie powinien w ten sposób dyskryminować tej czesci rynku telekomunikacyjnego. I jeszcze odnośnie komentującego o podpisie "Nick": Jest tak a uniwersalna zasada - jeśli się o czymś wypowiadasz to powinieneś mieć w tej kwestii wiedzę przynajmniej w stopniu podstawowym! Np. "Krótkie okresy ważności konta..."?! Co za bzdury! W Orange nie trzeba nawet doładowywać konta żeby uzyskać RWK i to za darmo - wystarczy SMS pod darmowy nr i ważność konta zostaje wydłużona o rok. Słaby to jest twój komentarz - prezentujący się raczej jak "twórczość" klakiera od konkurencji ;-)
  Odpowiedz
  • komentarz
   mike278 08:08 02-10-2017
   Przypuszczam że Nick miał na myśli krótkie okresy ważności kont promocyjnych. No cóż, jeśli tak to wypada niestety się w tym przypadku z nim zgodzić. Bonusy generalnie mają krótkie okresy ważności. Ale nie tylko w Orange, choć to żadna pociecha czy tłumaczenie.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 10:01 02-10-2017
    Jakiś musi być powód tego, że jest tak nie tylko w Orange ;-)
    Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 21:54 01-10-2017
  Ładne mydlenie... Rzeczywistość jest taka, że 120 minut to jakiś żart z dawnej epoki. Rynek ma No-Limit, a Wy ten limit ponownie wprowadzacie. Ok 9,00 zł (niby tanio), ale przynajmniej 300 minut. Nie bardzo rozumiem wprowadzanie usług które zostały wycofane z powodu no-limitów, a jak już wspomniałem przynajmniej te limity podnieść do 300 minut. Tak wiem, usługi nielimitowane dalej są dostępne i każdy ma wybór, ale po co się cofać...?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 10:14 02-10-2017
   Nie zgodzę się. Nie każdy potrzebuje no-limit, nie każdego stać by wyłożyć ponad 20 złotych miesięcznie na no-limit. Są klienci, którzy na prepaid wydają kilka złotych, czasem kilkanaście. Albo tacy, którzy korzystają z telefonu sporadycznie. Dla nich także musimy mieć ofertę.
   Odpowiedz
   • komentarz
    mike278 10:31 02-10-2017
    A tutaj ja poprę Piotra. Mam nju na kartę z której schodzi mi dosłownie kilka złotych miesięcznie. Fakt że żona ma no-limit a w pracy używam służbowego numeru sprawia że swojego numeru używam naprawdę sporadycznie. Używam dual-sima i w drugim slocie siedzi karta netowa, więc ten koszt też odpada.
    Odpowiedz
   • komentarz
    Ron 11:02 02-10-2017
    Ale nie twierdzę, że każdy potrzebuje no-limit, ale próg 120 minut to troszkę śmiesznie wygląda. Na dodatek jak się reaktywuje takie usługi, to warto zwiększyć limit minut.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 11:05 02-10-2017
     Tylko, że my jej wcale nie reaktywujemy. Ona cały czas była, tyle tylko, że w innych taryfach.
     Odpowiedz
    • komentarz
     Petrus 21:45 11-10-2017
     Ron, w ocenie przydatności pakietów takich jak "120 minut miesięcznie" nie można ograniczać się tylko do swoich własnych potrzeb. Gdy dobrze rozejrzymy się w otoczeniu to dostrzeżemy tam sporo ludzi, którym nie potrzeba no-limitów i mieszczą się z rozmowami w tych 120 minutach. Wbrew pozorom to nie są tylko osoby starsze, ale wśród nich jest sporo młodych ludzi, którzy trzon swojej komunikacji opierają na SMS-ach, komunikatorach internetowych, czy aplikacjach do rozmów (np. Skype). Dla nich te 120 minut miesięcznie to aż za dużo. Poza tym nie należy zapominać, że niewykorzystana pula minut w tym pakiecie przechodzi z miesiąca na miesiąc, tak więc w okresie mniej wzmożonej komunikacji telefonicznej można zaoszczędzić minuty, które powiększą dostępną pulę w kolejnym miesiącu. Problemem pakietu „120 minut do wszystkich sieci” jest to o czym wcześniej pisałem, czyli wbrew mylącej nazwie nie zawiera on minut na numery stacjonarne, a to istotnie pogarsza jego uniwersalność i jest dziwne w przypadku firmy Orange, która jest największym graczem na rynku stacjonarnym w Polsce.
     Odpowiedz
 • komentarz
  Buka 08:09 02-10-2017
  Witam, Panie Piotrze w jednym z poprzednich wpisów na blogu wspomniał Pan o tym, że macie już ,,rozplanowane" inwestycje światłowodowe do pierwszej połowy 2018 roku, czy w tych inwestycjach znajduje się miasto Łomianki. Pozdrawiam
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 09:06 02-10-2017
  @Piotr, Czeski T wychodzi z 3G, a pozostawi na bardzo długo 2G i LTE. :) https://www.mobileeurope.co.uk/press-wire/t-mobile-czech-rep-latest-to-signal-end-of-3g-with-2020-switch-off-mooted
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 10:16 02-10-2017
   Każdy operator ma inny pomysł na rozwój sieci. I dobrze, bez tego ta branża nie byłaby taka ciekawa ;-)
   Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 18:16 02-10-2017
   Ron - ciekawe, czy ludzie się z tego cieszą... Przecież dużo z nich korzysta z 3G!!! Ps. Ja też!!!
   Odpowiedz
   • komentarz
    Ron 11:22 05-10-2017
    2G ogarnie każdy FON, a 3G nie każdy posiada 3G i w tym jest różnica. Dlatego łatwiej pozbyć się 3G.
    Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 12:05 03-10-2017
  Nie wiem co się stało ale pisałem komentarz i nadal go nie ma :-( Pisałem że potrzebujecie rewolucji najlepiej nowej taryfy z prawdziwym no-limitem w tym popularne MMS'y tego brakuje może nawet ta taryfa kosztować więcej od obecnych ale uważam im więcej coś dacie tym lepiej to będzie wyglądało..Wiem bo sam zajmuję się marketingiem ;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 16:40 03-10-2017
   Najlepsze oferty powinny przypominać obecną w a2 - dobierasz sobie takie pakiety, jakich używasz, bo po kiego komuś "wszystko", jak z wielu się nie korzysta i NIE skorzysta!
   Odpowiedz
 • komentarz
  Ulaw 15:53 04-10-2017
  jaka jest różnica między kartą prepaid a orange free na kartę?
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 17:26 04-10-2017
   Dziwne pytanie - prepaid to właśnie "na kartę" ;) A w czym problem? :/
   Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 11:28 05-10-2017
  UKE - w III kw. w przenoszeniu numerów komórkowych - najsłabiej wypadło Orange Polska, które opuściło netto 35,1 tys. Brawo Orange !! Mistrzowie roku. Śpijcie dalej !
  Odpowiedz
  • komentarz
   Pako 00:19 10-10-2017
   I prawidłowo, że notują spadki i odchodzenie i to się nie zmieni. Jestem anty od miesiąca jak mi zablokowano prepaida na którym miałem ponad 100 zł doładowane, że niby naruszyłem regulamin bo używa prepaid ktoś inny niż rejestracja. Prawdziwi Bogowie w tym Orange, wiedzą więcej niż Ty sam o sobie! dno totalne! prosiłem o odblokowanie albo zwrot środków to złodzieje odrzucają!
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 09:54 10-10-2017
    @Pako, nie mamy praktyki by blokować numery w takich sytuacjach. Pozdrawiam
    Odpowiedz
    • komentarz
     Pako 15:57 10-10-2017
     Czyżby? prepaid jest na firmę, a zablokowano uzasadniając, że jeżeli używa inna osoba to trzeba przerejestrować! mogę numery reklamacji podać. Blokujecie numery i to notorycznie, kilka prepaidów mi zablokowano, a jak pisałem w tej sprawie to odpisujecie, że blokada jest nałożona zgodnie z regulaminem i aby odblokować muszę przerejestrować prepaid! chce chociaż zwrotu środków z kont i mogę Was wyrzucić do kosza jak tak bardzo chcecie
     Odpowiedz
    • komentarz
     Pako 16:06 10-10-2017
     https://zapodaj.net/aaa4a7ac4aa61.png.html Co? Dalej twierdzisz, że nie macie takich praktyk? jak się ma Firmę to logiczne, że czasem w delegacje można przekazać komuś prepaida, ale Wasza praktyka blokowania prepaida, który służy do normalnych rozmów i był doładowywany często a Wy zablokowaliście go wraz ze środkami na koncie głównym i pakietami aktywnymi to nie porozumienie! Pisząc do Was, że chociaż proszę zwrócić środki z konta głównego na inny prepaid, to mam odpowiedź od Konsultanta, że Orange to nie instytucja bankowa aby przechowywała środki i je przelewała na prośbę Klienta.
     Odpowiedz
    • komentarz
     Pako 03:12 18-10-2017
     Piotr Domański, czekam na odpowiedź odnośnie problemu z Wami. Chce odblokowania lub zwrotu środków z konta głównego.
     Odpowiedz

;

Urządzenia

Od północy iPhone 8 już jest! Premiera w Orange (9)

Wojtek Jabczyński

29 września 2017

Od północy iPhone 8 już jest! Premiera w Orange
9

Dzisiaj, tuż po północy rozpoczęliśmy sprzedaż nowych iPhone 8 i iPhone 8 Plus. Zamiast spać byłem gościem salonu w warszawskiej Arkadii, gdzie najwcześniej można było kupić nowe smartfony Apple. Tłoku nie było. Spotkałem kilku klientów i dwóch dziennikarzy, zagorzałych fanów iPhone`a. Dominik i Wojtek, miło było spotkać Was gościć.

Nowe iPhone`y na żywo prezentują się świetnie chociaż na pierwszy rzut oka wielkich różnić w porównaniu z „siódemką” nie ma. Wnętrze to co innego, zwłaszcza aparat. O możliwościach smartfona pisaliśmy na blogu przy okazji przedsprzedaży. Zajrzyjcie do tego tekstu.

Nasze ceny – szczególnie w ofercie Orange Love – zdecydowanie atrakcyjne. Za iPhone 8 64 GB zapłacicie na start 149 zł, a później 132 zł miesięcznej raty + abonament za usługi. Z kolei iPhone 8 Plus 64 GB kosztuje – w tej samej ofercie – tyle samo na start, a później 152 zł miesięcznie. Warto także przyjrzeć się tym telefonom w Planie Wzbogaconym. Więcej dowiecie się na stronie orange.pl.

iPhone 8 Plus w Orange Polska

iPhone 8 w ofercie Orange

Udostępnij: Od północy iPhone 8 już jest! Premiera w Orange
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the House. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Astis 19:56 29-09-2017
  Masakra co za cena .... :(
  Odpowiedz
  • komentarz
   czesko 04:24 30-09-2017
   Dokładnie, cena to na chwilę obecną kosmos.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 13:08 30-09-2017
    Wsadzę kij w mrowisko. Moim zdaniem to cena adekwatna do otrzymanego produktu. Współczesny flagowiec, to urządzenie którego moc obliczeniowa pozwoliłaby bez problemu opracować trasę lotu na Księżyc, połączony z wysokiej klasy aparatem cyfrowym, świetnym ekranem i kilkoma innymi urządzeniami w ramach pudełka wielkości sporego kalkulatora, w którym ktoś jeszcze zmieścił baterie, która zasili to wszystko. Taki smartfon to efek kilkunatstu lat prób i błędów dobrze opłacanych naukowców. Wiec tak, jeżeli chcesz flagowca musisz za niego za płacić. Co wcale nie oznacza, że trzeba go mieć.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Astis 11:04 02-10-2017
     To ciekawe, że biorąc pod uwagę zarobki na zachodzie a nasze i ceny ich i w Polsce ... U nas w Europie baaardzo drogi ten gadżet :/
     Odpowiedz
    • komentarz
     emitelek 16:45 03-10-2017
     Kij w mrowisko wsadzony! To spytam; czy na tym blogu są osoby, które zaopatrzą się w to urządzenie w najbliższym czasie? Pewnie nie, bo nikt nie planuje wycieczki na księżyc..., ot co :P
     Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 12:19 03-10-2017
  Telefon fajny tylko jego cena to nie tylko kosmos jak na Polskie zarobki ;) Wojtek dobrze wyglądasz ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  RobertS 10:09 04-10-2017
  Rozmowy o cenie telefonu są jak rozmowy o gustach. Po co o tym dyskutować? Jednego stać drugiego nie. To tak jakby hejtować każdy model Mercedesa czy BMW za cenę nowego modelu. Mamy wolny rynek i każdy kupuje to na co pozwalają mu możliwości $$$
  Odpowiedz
  • komentarz
   Astis 03:55 07-10-2017
   No to nigdy nie bedzie mnie stać ... Nie stać mnie.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 11:58 08-10-2017
  Apple ma problem ze spuchniętymi bateriami iPhone 8 Plus czytać,czytać artykuły
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej