Rozrywka

Open’er Powered by Orange – kolejni wykonawcy

Kasia Barys Kasia Barys
22 stycznia 2016
Open’er Powered by Orange – kolejni wykonawcy

Przed nami kolejna odsłona line-upu Open’er Powered by Orange. Uwaga, uwaga - jeśli jeszcze nie wiecie, to na festiwalu wystąpią: The 1975 i Bastille. The 1975 – to brytyjska grupa grająca alternatywnego rocka. Ich debiutancki album z 2013 roku, znalazł się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się krążków w Wielkiej Brytanii. W Gdyni zaprezentują swoją nową płytę, która dopiero trafi do sprzedaży - pod koniec lutego. Bastille - pamiętacie pewnie z zeszłorocznego OWF-u. Zespół znany z albumu „Bad Blood” w Gdyni także zaprezentuje swój nowy krążek. Wiemy, że na festiwalu wystąpią 2 lipca.

Mam nadzieję, że z każdą nową prezentacja wykonawców przekonujecie się, że koniec czerwca i początek lipca spędzicie w Gdyni. A jeśli nie – oddajcie się dźwiękom…


Sieć

Mamy dobrą sieć, a będzie jeszcze lepsza!

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 stycznia 2016
Mamy dobrą sieć, a będzie jeszcze lepsza!

Ocena sieci zawsze budziła Wasze emocje i pamiętam niejedną dyskusję na blogu na ten temat. Dlatego z ciekawością oddałem się lekturze opublikowanego właśnie badania UKE na temat jakości sieci polskich operatorów komórkowych. Zaprezentowane dane obiektywnie są pozytywne dla operatorów, a usługi dla Polaków świadczone na wysokim poziomie. Badania potwierdzają, że pod względem jakości usług głosowych i mobilnej transmisji danych, Orange należy do najlepszych w kraju, nie ustępując, a w kilku aspektach wyprzedzając konkurentów. Może o tym świadczyć m.in. jakość odtwarzania filmów z YouTube, która była analizowana. Chcę zwrócić Waszą uwagę, że Orange osiągnął dobre wyniki mimo, że nie dysponował takimi zasobami pasma jak np. Plus i przez to nie mógł rozwijać LTE, tak jak chciał. Nasz rezultat wynika przede wszystkim z gruntownej modernizacji całej sieci mobilnej, które była rozłożona na kilka lat i pochłonęła masę pieniędzy oraz efektywnego zarządzania tą siecią, Dlatego jestem przekonany, że w kolejnym badaniu wypadniemy jeszcze lepiej. Dlaczego? Bo będziemy mogli już wykorzystać częstotliwości 800 i 2600 MHz, wylicytowane na niedawno zakończonej aukcji. Dzięki nim zapewnimy co najmniej 75 Mb/s na terenie niemal całego kraju. W wielu miejscach transmisja będzie znacznie szybsza, bo już teraz są obszary gdzie mamy do 112 Mb/s. Nowe częstotliwości pozwalają także "sięgnąć" w głąb budynków, znacznie poprawiając siłę sygnału i tym samym jakość usług. Planujemy, że w roku 2016 zwiększymy zasięg LTE Orange do ponad 95 proc. populacji Polski. Kolejnym krokiem będzie wprowadzenie usług w oparciu o tzw. agregację pasm i standard LTE Advanced. Wtedy nasi klienci będą mogli korzystać z prędkości sięgających 300 Mb/s.

Raport z badań jakości usług telefonii mobilnej znajdziecie na stronie UKE.

56e709cda00ee654222c8ce8f28baae175f


Rozrywka

W nowym spocie fundujemy Neostradę

Stella Widomska Stella Widomska
22 stycznia 2016
W nowym spocie fundujemy Neostradę

Dziś wystartowaliśmy z nową ofertą. Fundujemy w niej Neostradę przy zakupie Smart Planu z czterema kartami SIM. Opowiada o tym nasz najnowszy spot reklamowy. A w nim niespodzianka – gościnny udział Arleny Witt z kanału „Po Cudzemu” na YouTube.

Kampania od dziś w telewizji, radio, internecie i na nośnikach reklamy zewnętrznej. Za kreację odpowiedzialne są agencje Publicis i VML. Produkcję powierzyliśmy Platige Image, postprodukcją zajęły się Studio Produkcyjne Orka i Lunapark. Natomiast media kupił dom mediowy Initiative Media.

Zobaczcie sami. :-)

Scroll to Top