Oferta

Optymalnie i z Internetem dla firm

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
15 lutego 2010
Optymalnie i z Internetem dla firm

Dziś zaprezentowaliśmy nową ofertę dla firm. Nie będę opisywał szczegółów, gdyż wszystko znajdziecie na naszej stronie. Do większej ilości minut i niższych stawek przy odświeżaniu oferty mogliście się już przyzwyczaić, dlatego chciałbym zwrócić uwagę na plany Optymalne z Internetem, które w praktyce dają nielimitowany dostęp do sieci za cenę tylko o 15 zł netto wyższą od samych planów głosowych. Jak na absolutnie swobodne surfowanie, trudno nazwać ten wydatek dużym. Gdyby klient chciał dokupić usługę Business Everywhere Mini i Orange Hotspot do planów głosowych, to musiałby zapłacić sporo więcej. Sądzę, że właśnie tak skonstruowana oferta z dostępem do Internetu to nasz duży atut na tle konkurencji i utrzymamy pozycję operatora najczęściej wybieranego przez biznes. Dodam jeszcze, że nowa oferta Orange dla firm w najbliższym czasie będzie dostępna dla klientów przedłużających umowy.


Odpowiedzialny biznes

Włodzimierz Szaranowicz „To będą naprawdę niezwykłe igrzyska”

Kasia Barys Kasia Barys
15 lutego 2010
Włodzimierz Szaranowicz „To będą naprawdę niezwykłe igrzyska”

Już za chwilę Justyna Kowalczyk stanie na starcie. Właśnie dzięki niej, te igrzyska mogą być niezwykłe. Mamy szanse na medal. W całej dotychczasowej historii zimowych zawodów Polska zdobyła 8 medali. Dzięki Adamowi Małyszowi mamy już dziewiąty i nadal spore szanse, by znacznie zwiększyć ich ilość. W konkursie, który wczoraj zakończyłam (czekamy do 28 lutego na rozstrzygnięcia) niektórzy obstawiali nawet 6 medali. Kciuki za sportowców trzyma także dziennikarz, obecnie szef TVP Sport Włodzimierz Szaranowicz.


Oferta

Bądź w Orange strefie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 lutego 2010
Bądź w Orange strefie

Od jutra ruszamy z Orange strefą, czyli tanim telefonem stacjonarnym bez kabli i gniazdka, działającym na naszej sieci GSM. Abonament to tylko 20 zł miesięcznie, w którym zaszyte jest 60 minut na połączenia do sieci stacjonarnych. Z telefonu można korzystać w promieniu do 500 metrów od miejsca aktywacji strefy, czyli np. mieszkania. Po wykorzystaniu pakietu z abonamentu cena minuty z numerami stacjonarnymi wynosi 12 gr (sporo mniej niż u konkurencji), na komórki 40 gr/min (Play 75 gr, CP 59 gr) i SMS 20 gr. Do tego oferujemy telefon Huawei ETS 8121 od 1 zł. Do wyboru są 3 warianty umowy: bezterminowa, na 24 i 36 miesięcy.

Scroll to Top