Bezpieczeństwo

Orange Ekspert – Bezpieczna Rodzina

Renata Grun Renata Grun
14 lipca 2014
Orange Ekspert – Bezpieczna Rodzina

Wakacje, wakacje, wakacje... dzieci na koloniach, obozach, albo - co gorsza - same w domu, z kluczami i kolegami.  A może babcia pojechała sama do przyjaciółki w innym mieście i nie wiemy, jak sobie radzi? Co można zrobić, by choć trochę mniej się denerwować o bliskich? Orange proponuje pakiet usług Bezpieczna Rodzina, który daje dużo więcej możliwości niż podstawowa usługa Gdzie jest Dziecko. Ciekawa jestem, czy korzystacie i jakie są Wasze opinie?


Oferta

Wakacyjne testowanie smartfonów

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 lipca 2014
Wakacyjne testowanie smartfonów

Startujemy z kolejną edycją konkursu „Testuj z Orange”. Tym razem dla odmiany nie będą to topowe smartfony, ale naprawdę przyzwoite telefony ze średniej półki. Warto sprawdzić, co potrafią LG G2 mini i firmowy Orange Reyo, do czego Was zachęcam. Mamy po 20 sztuk każdego modelu, z których tradycyjne połowa zostanie na zawsze w rękach najlepszych testerów. Szczegóły konkursu i formularz rejestracyjny znajdziecie tutaj. Powodzenia.

ffd5df73b84853ac96c011ae5bff368853d


Odpowiedzialny biznes

#Webmagiel na wakacje

Marek Wajda Marek Wajda
11 lipca 2014
#Webmagiel na wakacje

Najnowszy #webmagiel i czerwcowe wydarzenia "w internetach" komentują: Agata Agacior, Maria Górecka oraz Paweł Lipiec. Na tapetę wzięliśmy tym razem: "viral" smutny autobus, Hoop Można Inaczej, Tweetup.pl, eksperymenty Facebooka oraz pozazdrościliśmy zarobków Michałowi Szafrańskiemu.

Poprzednie odcinki Webmagla znajdziecie tutaj. Na wakacje robimy sobie przerwę, Wam również życzę byście odpoczęli od internetów. Choć oczywiście liczę na Wasze propozycje lipcowo-sierpniowych wydarzeń, które omówimy po wakacjach.

Scroll to Top