Oferta

Orange Ekspert – blokada połączeń anonimowych

r Grunwald r Grunwald
26 lutego 2014
Orange Ekspert – blokada połączeń anonimowych

Wielu użytkowników telefonów nie lubi anonimowych połączeń, niektórzy skarżą się na ich nadmierną ilość. Można nie odbierać, ale lepszym rozwiązaniem jest blokada. Warto ją stosować, m.in dlatego, że osoba dzwoniąca informowana jest o przyczynie odrzucenia połączenia i może zostawić wiadomość na poczcie głosowej.

O tym, jak zastosować blokadę opowiada film:


Rozrywka

Bilet do Cinema City

Kasia Barys Kasia Barys
26 lutego 2014
Bilet do Cinema City

Miłośnicy kina, szczególnie filmów pełnych efektów specjalnych czy miłośnicy historii greckich bitew mogą ode mnie dostać bilet na film "300. Początek Imperium". Premierowy seans odbędzie się 6 marca o godz. 20.00 w Cinema City Mokotów. Pokaz będzie wyjatkowy, bo wyświetlany w 3D. 10 osób, które napisze do mnie (katarzyna.barys@orange.com) dlaczego warto chodzić do kina - szczególnie we środę, otrzyma podwójny bilet do kina.

 

 


Oferta

Nju mobile po wieki

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
26 lutego 2014
Nju mobile po wieki

Co wspólnego mają powieki z telefonem komórkowym? Okazuje się, że od dziś całkiem sporo, zwłaszcza dla tych z Was, którzy mają telefon na kartę w nju mobile. Wystarczy, że zasilicie swoje konto dowolną kwota i w ciągu piętnastu minut będziecie mogli cieszyć się bezterminową ważnością konta. Słowem, Wasze konto będzie ważne już po wieki i to bez żadnych ukrytych warunków czy gwiazdek. Czasem będziemy chcieli się tylko upewnić, że u was wszystko OK. Jeżeli nie zasilicie konta przez 6 miesięcy wyślemy do Was smsa z pytaniem, czy nadal korzystacie z tego numeru. Wystarczy, że potwierdzicie wysyłając smsa o treści TAK pod numer 80608. To łatwe – nawet Wam powieki nie drgną.

3b8094ed08d6a01bd035cee61bc7780e63b

Scroll to Top