Oferta

Orange Ekstra Numer komercyjnie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
23 września 2010
Orange Ekstra Numer komercyjnie

Na blogu wywoływaliście Orange Ekstra Numer już kilkakrotnie. Potrzebowaliśmy jednak trochę więcej czasu, aby usługę dopieścić technicznie. W czerwcowych testach daliście nam super feedback, z którego obficie skorzystaliśmy. Wielkie dzięki. Teraz oferta jest gotowa i od dziś dostępna komercyjnie. Moim zdaniem nasz OEN jest bardziej funkcjonalny i na dodatek tańszy niż u konkurencji. Stworzyliśmy też oddzielną taryfę pod OEN, w której minuta kosztuje 29 gr (prócz Playa i CF), a SMS i MMS jest po 20 gr. Szczegóły znajdziecie tutaj. Dla tych, którzy nie znają OEN przypomnę, że usługa daje dodatkowy numer do posiadanej karty SIM w Orange. To w pełni niezależny numer telefonu, z którego można wykonywać połączenia, wysyłać SMS-y i MMS-y oraz mieć oddzielne usługi dodatkowe np. pocztę głosową czy Halo Granie. OEN możecie aktywować na dwa sposoby: wysyłając SMS-a o treści EN na bezpłatny numer 8041 lub przez krótki kod *121*# i wciskając przycisk połączenia. Koszt aktywacji to 3 zł, tyle samo kosztuje przedłużenie usługi na następny miesiąc. Szczegóły w tabelce.

Orange Ekstra Numer versus Xtra Numer w Play
   Orange Ekstra Numer Xtra Numer Play
Liczba dodatkowych numerów Jeden Trzy
Zasada działanie usługi

 

W pełni funkcjonalny numer dodatkowy na oddzielnym planie taryfowym mogący posiadać własne usługi dodatkowe np. poczta głosowa, Halo Granie itp Usługa działa na zasadzie przekierowywania połączeń przychodzacyh i SMS-ów z numeru dodatkowego na główny
Funkcjonalność dodatkowego numeru

 

Odbieranie i wykonywanie połaczeń

Odbieranie, wysyłanie SMS-ów i MMS-ów

Korzystanie z DATA

Korzystanie z usług dodanych niezależnych od numeru głównego

 

Odbieranie połączeń głosowych i SMS-ów

Brak możliwości wykowania połączeń głosowych oraz wysyłania SMS-ów

Brak możliwości korzystania z MMS-ów i DATA

Brak możliwości korzystania z usług dodanych (usługi dostępne tylko dla numeru głównego)

Oznaczenie połączeń przychodzących na wyświetlaczu telefonu

 

Połączenia przychodzące na drugi numer są oznaczone na wyświetlaczu znacznikiem #2 lub 2 (w zależności od typu telefonu) Połączenia przychodzące na EN są oznaczone jako "Połączenie przekazane", a do numeru dzwoniącego dodany jest znak ">".

Połączenie przychodzące na wszystkie numery dodatkowe są oznaczone w ten sam sposób - nie można rozróźnić na jaki dodatkowy numer przychodzi połączenie

Widok w wykazie połączeń odebranych/nieodebranych

 

Połączenia na numer dodatkowy są prezentowane jako numer telefonu + znacznik #2 jako postfix Połączenie na numer dodatkowy są nie do odróżnienia od połączeń na numer główny
Opłaty za usługę

 

Opłata za aktywacje - 3 zł (numer ważny dla post paid i mix do końca obecnego cyklu, dla prepaida przez miesiąc)

Opłata za przedłużenie ważności usługi o miesiąc - 3 zł

Usługa jest automatycznie odnawiana

 Aktywacja i przedłużenie usługi:

- na 10 dni - 2,44 zł

- na 30 dni - 6,10 zł

- na 90 dni - 10,98 zł

- usługę należy przedłużać za pomocą SMS-ów PR


Odpowiedzialny biznes

Człowiek PR-u 2010

Michał Rosiak Michał Rosiak
23 września 2010
Człowiek PR-u 2010

Wczoraj najstarsze, polskie pismo marketingowe - magazyn Brief przyznawało swoje doroczne nagrody. Dla nas był to bardzo miły wieczór, bo "Człowiekiem PR-u 2010 za odważne wykorzystanie nowych narzędzi komunikacyjnych, głównie uruchomienie platformy blogowej, składającej się z blogów: korporacyjnego, rzecznika, technologicznego i sportowego" został Konrad Ciesiołkiewicz, szef PR-u Grupy TP i autor koncepcji platformy blogowej.

Nagroda jest imienna, ale Konrad już na gali podkreślał, że traktuje ją jako wyróżnienie dla całego zespołu osób zaangażowanych w blogi, autorów, researcherów, współpracowników oraz firmy FreeFly Media Works, która produkuje nasze klipy filmowe. Łącznie to ponad 20 osób. Tylko skromna grupa była na gali, dlatego Konrad prosił bym je wymienił. Przekazuję wielkie dzięki dla: Amelii, Kasi, Marty, Moniki, Natalii, Arka, Bartka R., Bartosza N., Jarka, Józka, Łukasza, Marka G., Marka K., Marka W., Michała, Pawła, Rafała, Ryśka, Tomka i Wojtka. A także wszystkich naszych współpracowników.

Nasz sukces, to również Wasza zasługa, dużego grona wiernych czytelników, które bloguje z nami na co dzień zmuszając do ciągłego doskonalenia i podejmowania nowych wyzwań. To dzięki Wam zaszliśmy tak daleko. Dziękujemy.

Poniżej, krótki materiał filmowy z gali, za który bardzo dziękujemy magazynowi Brief.

I krótki wywiad.


Rozrywka

Rozum i serce namawiają do powrotu

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
23 września 2010
Rozum i serce namawiają do powrotu

Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale nasi bohaterowie Rozum i Serce mają coraz ciekawsze kreacje. Namawiają już do pakietów TV, a od jutra będą przekonywać, by powrócić do neostrady. Spot ma wzmocnić trend, który ostatnio zaobserwowaliśmy, czyli coraz liczniejsze przenosiny klientów z konkurencji do TP. Jestem przekonany, że to dopiero początek większego exodusu, bo już naprawdę niedługo wystartujemy z nową ofertą neo i neo z TV.

Scroll to Top