Oferta

Orange Finanse rozkwita na wiosnę kilkoma fajnymi promocjami ;-)

Piotr Domański Piotr Domański
18 marca 2016
Orange Finanse rozkwita na wiosnę kilkoma fajnymi promocjami ;-)

Ledwie kilka dni temu portal direct.money.pl umieścił Orange Finanse na pierwszym miejscu w rankingu kont oszczędnościowych, a teraz, jakby tego było mało, wprowadziliśmy dwie bardzo fajne promocje. Pierwsza - „Dobry Start z Orange Finanse”, związana jest ze wcześniej wspomnianym kontem oszczędnościowym. Zmieniliśmy z 3 do 6 miesięcy okres czasu, przez który możecie korzystać z promocyjnego oprocentowania wysokości 3,5%. To zmiana wbrew pozorom bardzo duża. W końcu 3,5% oprocentowania w skali roku, to w dzisiejszych czasach bardzo dobry wynik. Wiem, bo sam poluję na takie okazje ;-) Górna wartość wkładu się nie zmieniła i nadal wynosi 10 000 złotych.

Dodam też, że przez 24 miesiące od założenia konta w ramach „Dobrego Startu” nie zapłacicie za otwarcie i korzystanie z Konta Osobistego, podobnie jak z Karty Debetowej MasterCard. Przelewy też są za 0zł, podobnie jak wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju (prowizji nie uświadczycie). Warto także wziąć pod uwagę program Strefa Korzyści, który towarzyszy kontu i umożliwia korzystanie ze zniżek i rabatów na zakupy w wielu sklepach. Na przykład… co byście powiedzieli na 15% zniżki na buty w Wojasie, 10% na leclerc.com.pl czy pizzaportal.pl. A takich ofert mamy znacznie więcej. Oferta dotyczy nowozakładanych kont, aby z niej skorzystać wystarczy co miesiąc wykonać kartą transakcje o wartości 300 złotych.

Kolejne zmiany dopełniają się ze Smart Planem LTE Open – promocją dla chcących łączyć abonament stacjonarny i komórkowy. Pewnie pamiętacie, że otrzymujecie w niej rabat wysokości od 30 do 70 złotych właśnie za równoczesne korzystanie z obu ofert. Teraz jednak w Orange Finanse wprowadzamy nową promocję, pod dość długą nazwą - „Najlepszy Bank dla Klientów Orange”. Daje Wam ona dodatkowy rabat wysokości 10 złotych, jeżeli otworzycie konto w Orange Finanse i będziecie z niego aktywnie korzystać (czyli dokonacie transakcji kartą w wysokości minimum 300 zł miesięcznie).

W sumie, korzyści wynikające ze Smart Planu LTE Open i nowej promocji dadzą Wam 50% rabat, który widzieliście w grafice na stronie głównej bloga. To nie wszystko, może on być jeszcze większy – nawet wysokości 73%.  To w przypadku gdybyście zdecydowali się na skorzystanie ze Smart Planu LTE z telefonem na raty za 54,99. Wtedy zapłacicie ostatecznie 14,99 za nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 2 GB internetu i 50 minut w roamingu. Moim zdaniem to bardzo, bardzo fajna oferta.

I jak się Wam podoba ta promocja? Zostawcie po sobie ślad w komentarzach! Możecie też podzielić się nią ze znajomymi na Facebooku czy Twitterze. Ale najpierw przeczytajcie więcej na naszej stronie. Tutaj o bonusach w abonamencie. Tutaj dowiecie się więcej o koncie osobistym w Orange Finanse, a tutaj o koncie oszczędnościowym.

Mediateka


Odpowiedzialny biznes

Orange, czyli fajne miejsce pracy dla inżynierów … i nie tylko

Piotr Domański Piotr Domański
18 marca 2016
Orange, czyli fajne miejsce pracy dla inżynierów … i nie tylko

Orange to bardzo ciekawe i inspirujące miejsce pracy. Stwierdzam to z perspektywy względnego świeżaka… bo czymże jest te kilka miesięcy, które do tej pory tu spędziłem. I chociaż przychodziłem z zupełnie innego świata, to od razu się zadomowiłem.

Teraz, w bardzo krótkim czasie potwierdziły to także, niezależnie od siebie dwa wyróżnienia - Top Employers, a także w miniony wtorek „Pracodawca dla inżyniera”. Pisał o nich Wojtek na Twitterze, jednak stwierdziłem, że dodatkowo wspomnę o nich na blogu. Głównie dlatego, że każde z nich jest na swój sposób wyjątkowe. Top Employers Polska 2016 , Top Employers Europe 2016 i Top Employers Global 2016, bo tak dokładnie nazywają się certyfikaty, które dostaliśmy w połowie lutego poświadczają, mówiąc krótko, że Orange to solidny pracodawca. Jednak wśród wszystkich certyfikowanych firm też jest pewna gradacja. A w tym roku w Polsce, to właśnie my mieliśmy najwyższą ocenę pośród wszystkich, który znaleźli się w stawce. Sporo o certyfikacie pisaliśmy w informacji prasowej, dlatego nie będę już przedłużał. Dodam tylko, że to nie „papierek”, tylko poważny dokument, wystawiany przez poważną organizację, poprzedzony bardzo poważną weryfikacją.

31cfe6c13fd3b00937be412012a40b2ee42Pierwsze miejsce w plebiscycie „Pracodawca dla inżyniera” to zupełnie inna sprawa. Tutaj opinii nie wydają poważni audytorzy, lecz studenci. Ci sami, którzy za kilka lat trafią do swojej pierwszej pracy. Albo tak jak ja kilka lat temu zaczną ją w trakcie studiów. W obu przypadkach mają już za sobą doświadczenia i wyobrażenia idealnego pracodawcy. I właśnie ich – studentów politechnik z całej Polski, zdaniem Orange jest najbliżej tego ideału. Moim zdaniem ich opinia ma znacznie, może równie duże, jak wcześniej wspomnianych audytorów. Plotki o pracodawcach, zarówno tych dobrych jak i tych złych rozchodzą się szybko i docierają także na uczelnie wyższe.

A więc zupełnie różne wyróżnienia jednak wniosek mniej więcej ten sam. Zresztą czasami na blogu pojawiają się wpisy, w których wspominamy o tym co prócz pracy robią nasi koledzy i koleżanki. Wystarczy zajrzeć do tekstów Moniki o wolontariacie, na przykład do tego.


Oferta

Tym razem Szalony Weekend zaczynamy w czwartek

Piotr Domański Piotr Domański
17 marca 2016
Tym razem Szalony Weekend zaczynamy w czwartek

Pewnie prawie każdy chciałby rozpocząć weekend w czwartek. Szczególnie, jeżeli weekend miałby być szalony, a ceny kilku fajnych smartfonów w jego trakcie niższe niż zazwyczaj. W naszym sklepie z telefonami bez umowy, po prawie miesięcznej przerwie, po raz kolejny znajdziecie kilka ciekawych modeli w niższych niż zazwyczaj cenach.

Znowu zajrzeliśmy do stajni odnoszącego ostatnio wielkie sukcesy Huawei. Ceny telefonów są tym razem niższe o kilka do kilkunastu procent, w zależności od modelu. Trudno będzie Wam znaleźć niższe w innych sklepach internetowych. Żaden z nich nie da Wam także startera z 2GB transferu ;-) A jak dokładnie zmieniły się ceny telefonów? Huawei P8Lite – o 6% z 799 na 749 zł, Huawei ShotX – o 7% z 1339 na 1249 zł. To była nieco wyższa półka. Teraz nieco niższa. Huawei Y5 kupicie do poniedziałkowego poranka o 15% taniej, za 329 zł, zamiast 389. Na obniżkę załapał się też Orange Dive 70 – 9% rabatu sprawi, że tego smartfona kupicie za 499 zł.

Jak już wspomniałem promocja trwa do poniedziałku 21 marca.

Scroll to Top