Oferta

Orange Flex jako pierwszy na rynku umożliwia przekazanie numeru przez aplikację

Kasia Barys Kasia Barys
18 stycznia 2024
Orange Flex jako pierwszy na rynku umożliwia przekazanie numeru przez aplikację

W Orange Flex udostępniliśmy usługę przekazania numeru innej osobie. Cały proces trwa kilka minut i zrobicie go w 100 proc. poprzez aplikację mobilną. Możecie oddać zarówno swój numer główny, jak i numery dodatkowe.

To pierwsza na rynku opcja przekazania numeru innej osobie, którą możecie wykonać w pełni cyfrowo i samodzielnie - bez konieczności korzystania ze wsparcia konsultanta oraz podpisywania dokumentów.

Łatwo, szybko i bezpiecznie

Numer, który chcemy przekazać, musi być aktywny. Proces składa się z dwóch części. Najpierw użytkownik oddający numer wybiera w aplikacji Orange Flex opcję Przekaż numer. Następnie wpisuje kod weryfikacyjny otrzymany SMS-em i potwierdza, że chce rozpocząć proces oddania numeru. Na koniec zostanie otrzyma kod transferu, który należy podać nowemu właścicielowi numeru.

Osoba przejmująca numer wpisuje w swojej aplikacji otrzymany kod transferu lub skanuje kod QR z aplikacji poprzedniego właściciela numeru. Ma na to 10 dni. I już w tym momencie można przejść do standardowych czynności wymaganych do aktywacji numeru tj. potwierdzenie tożsamości i wybór karty SIM lub eSIM oraz metody płatności za subskrypcję.

Koszt usługi przekazania numeru to 50 zł, pokrywa go osoba przejmująca numer.

Taka dwuetapowa konstrukcja procesu z jednej strony jest prosta dla użytkowników, z drugiej - zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo dostęp do aplikacji Orange Flex jest chroniony uwierzytelnieniem dwuskładnikowym.

Komu przyda się usługa

Z możliwości przekazania numeru innemu użytkownikowi chętnie skorzystają rodzice, których dzieci się usamodzielniają i chcą przejąć płacenie swoich rachunków. Usługa przyda się również tym z Was, którzy dotychczas administrowali numerem partnera czy partnerki, a teraz decydują się go oddać.

Numer nowemu właścicielowi możecie tak naprawdę przekazać praktycznie w każdej sytuacji, gdy zarządzacie numerem dodatkowym i z jakiegoś powodu wolelibyście mieć go na oddzielnym koncie Orange Flex.


Oferta

Premiera Samsunga Galaxy S24 w Orange

Beata Giska Beata Giska
17 stycznia 2024
Premiera Samsunga Galaxy S24 w Orange

Rozpoczęliśmy przedsprzedaż najnowszego flagowca Samsunga. Model S24 zachwyci Was. Zamówcie już teraz i skorzystajcie z limitowanych okazji na początek.

Telefony Samsung są jednymi z najchętniej wybieranych smartfonów. Teraz nadchodzi kolejna odsłona kultowego modelu w następujących wersjach: Samsung Galaxy S24, Samsung Galaxy S24+ i Samsung Galaxy S24 Ultra.

Promocje na start

Przedsprzedaż rozpoczyna się 17 stycznia i od teraz możecie zamawiać smartfony - przez naszą stronę, aplikację czy w salonach. Jeśli rozważacie zakup, warto zrobić to na przedsprzedaży i skorzystać z dodatkowych rabatów.

W przedsprzedaży zyskujecie 2 x więcej pamięci, tzn. można kupić wyższy model w cenie niższego (np. za 256 GB płaci się jak za opcję 128 GB itd.). Więcej pamięci z pewnością się przyda na przechowywanie zdjęć, filmów i różnych plików.

Okazje od Samsunga

Zamawiając smartfony z serii S24 w okresie 17-23 stycznia możecie otrzymać grafitowe słuchawki Samsung Buds2 w prezencie.

Dodatkowo, rejestrując się na Samsung Members macie zwrot gotówki. Do odebrania nawet 400 zł na karcie, jako cash back. Więcej informacji znajdziecie u producenta.

Szczegóły wszystkich promocji dostępne są tutaj.

Co wiemy o Galaxy S24?

Nowością są funkcjonalności tworzone przez AI - generowanie tapet, opcje edycji zdjęć, większa ochrona baterii, udoskonalone animacje czy lepsza jakość głosu lub tłumaczenie podczas rozmów telefonicznych.

Dodatkowo, co spodoba się fanom marki, Samsung jest wierny swojemu designowi. Wszystkie modele oferują ekrany LTPO, czego nie ma obecnie żaden inny producent. Możemy liczyć na zdjęcia bardzo dobrej jakości. Urządzenie jest odporne i ma ekranem idealny do oglądania multimediów. Szczególnie polecamy Samsung Galaxy S24 Ultra. Jego specyfikacja obejmie m.in.:

  • 6,8-calowy ekran Dynamic AMOLED 2X QHD+,
  • aparat główny 200 MP z nagrywaniem 8K,
  • teleobiektywy z 3-krotnym i 5-krotnym zoomem optycznym,
  • 12 GB RAM (ble) i maksymalnie 512 GB pamięci,
  • baterię 5000 mAh,
  • odporność na wodę i pyły IP68,
  • tytanowa obudowa

Innowacje

Przełącz się na przyszłość

Marta Krajewska Marta Krajewska
17 stycznia 2024
Przełącz się na przyszłość

Dlaczego dobrze skonstruowana aplikacja jest jak IKEA? Jak powinna działać, aby była prosta i przyjemna, działała w tle i spełniała swoje zadanie?

W najnowszym odcinku naszej serii "Przełącz się na przyszłość", Remigiusz Franek, dyrektor Platform Cyfrowych w Orange Polska rozmawia z profesorką Aleksandrą Przegalińską o kierunkach rozwoju aplikacji, robotyzacji i cyfryzacji z perspektywy dużego operatora telekomunikacyjnego.

Bardzo lubię tę serię - w mniej niż kwadrans mam tutaj solidną dawkę wiedzy i tematów, które jeszcze długo rezonują w głowie.

Zapraszam do obejrzenia lub wysłuchania rozmowy, na YouTube i Spotify.

https://www.youtube.com/watch?v=RqoQAwZ-Wng

A tutaj wszystkie dotychczasowe odcinki: "Przełącz się na przyszłość".

Scroll to Top