Odpowiedzialny biznes

Orange gra z piłkarską reprezentacją.

Kasia Barys Kasia Barys
16 czerwca 2010
Orange gra z piłkarską reprezentacją.

Trwają MŚ w RPA, ale my myślimy już o kolejnych turniejach. O Euro 2012 w Polsce, o MŚ w Brazylii w 2014 roku. Dlaczego? Ponieważ marka Orange dalej będzie wspierała kadrę narodową. Podpisano właśnie umowę na kolejne 4 lata. Wiem, ostatnio wyniki nie były najlepsze, jednak mecze z silnymi przeciwnikami dadzą trenerowi możliwość stworzenia drużyny właśnie na te turnieje. Strategia Orange jest konsekwenta. Jesteśmy z reprezentacją od 2002 roku.  Byliśmy razem wtedy, kiedy nasi piłkarze wygrywali. Byliśmy, kiedy szło im słabiej. Na tym właśnie polega rola sponsora – pomagać i wspierać. Czasem nie jest łatwo, ale warto patrzeć w przód. Przed nami historyczne święto futbolu w Polsce. Już za 2 lata będzie pięknie a my będziemy wtedy z naszą kadrą!

Zapraszam do obejrzenia krótkich wywiadów z Łukaszem Fabiańskim, Tomaszem Kuszczakiem, Kubą Błaszczykowskim i Michałem Żewłakowem. Co dla nich oznacza gra w reprezentacji i wsparcie sponsora. Zobaczcie.


Oferta

Zachęcamy do Orange Free z netbookiem

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
16 czerwca 2010
Zachęcamy do Orange Free z netbookiem

Od dziś ruszamy z kampanią multimedialną promującą Orange Free z netbookiem HP Mini 210, który można mieć od 1 zł. Oferta w sam raz dla osób, które w każdym momencie i w dowolnym miejscu chcą mieć ciągły dostęp do informacji, filmów i muzyki. Jednym wystarczy net w komórce, inni chcą mieć większy komfort surfowania. Dajemy i jedno i drugie.


Odpowiedzialny biznes

Grupa śmierci

Marek Wajda Marek Wajda
16 czerwca 2010
Grupa śmierci

Nażelowany Ronaldo udowodnił po raz kolejny, że grać potrafi tylko w klubach, a w reprezentacji rzadkie sa jego przebłyski geniuszu. Jeden, nawet genialny strzał na 90 minut to za mało. Gwiazdy Portugalii i Wybrzeża Kości Słoniowej nie zachwyciły - tak jakby zmęczone były sezonem w klubach, a na mistrzostwa przyjechały odpocząć. Może zdążą zregenerować siły na rundy pucharowe?

Kaka, Robinho - praktycznie nie istnieli (zwłaszcza ten pierwszy). Gdyby nie geniusz obrońcy Brazylii i błąd bramkarza koreańczyków, kto wie jak zakończyłby się ten mecz. Ach marzy mi się taki mecz w wykonaniu Polaków. Skazywana na porażkę Korea pokazała jak można grać z najlepszą drużyną. Gdyby nie była Północną to pewnie bym im kibicował ; )

A dzisiejszy typy to:

Honduras - Chile 1:1 (drużyny doskonale się znają, więc raczej nie dadzą się zaskoczyć)

Hiszpania - Szwajcaria 2:0 (Hiszpania gra radosny futbol, a mecz z Polską pokazał, że nie są zmęczeni jak inne turniejowe gwiazdy. Szwjcaria skoro zakwalifikowała się do mistrzostw, to znaczy, że jest lepsza piłkarsko od nas i nie da się ograć tak łatwo)

No i w końcu zaczyna się druga runda, to już nie przelewki.

RPA - Urugwaj 0:1 (Urugwaj po prostu musi wygrać)

 

Drogi Jarku, mam nadzieję, że napiszesz mi co nieco o dzisiejszych meczach, ponieważ dzisiaj dźwięki Wuwuzele zamienię na jeszcze głośniejsze - Metallica, Slayer, Megadeth i Anthrax ;)

Scroll to Top