Rozrywka

Orange kocha kino, także letnie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
21 czerwca 2009
Orange kocha kino, także letnie

Kina letnie kojarzą się z amerykańskimi filmami z lat 60, okrytymi krążownikami szos i przygodami Flinstonów. Modę na takie oglądanie filmów od 2007 roku popularyzuje Orange. Nie inaczej będzie w tegoroczne wakacje. Przez całe lato w Sopocie i Zakopanem będzie można oglądać największe hity filmowe. Kina letnie powstaną na Molo i przy Krupówkach, a seanse będą codziennie po zachodzie słońca i za darmo. W zależności od tego, gdzie spędzicie wakacje, filmy obejrzycie na leżakach plażowych lub drewnianych góralskich ławach. To jeszcze nie wszystko. W tym roku kurorty połączy specjalny filmowy pociąg z mobilną salą kinową, przygotowany przez PKP Intercity. Przez cały czas podróży w "Wagonie Filmowym" będą pokazywane filmy w ramach Orange Kina Letniego. Wagon nie będzie objęty rezerwacją miejsc, a bilet na pociąg relacji Bałtyk - Tatry to jednocześnie bilet wstępu do niestandardowego kina. Szczegóły znajdziecie na stronie www.orangekinoletnie.wp.pl.

orange-kino-letnie.gif


Odpowiedzialny biznes

Telefon w cenie malucha

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 czerwca 2009
Telefon w cenie malucha

Dziś bracia Kaczyńscy świętują 60 urodziny, a Jan Maria Rokita 50. Nie zajmuję się polityką, dlatego wolę obchodzić 17 urodziny telefonii komórkowej w Polsce. Dokładnie 18 czerwca 1992 roku PTK Centertel dał Polakom pierwsze telefony komórkowe. Wtedy kończyłem sesję na III roku studiów i nawet nie zauważyłem tego faktu. Inne sprawy zaprzątały mi głowę :-) Dopiero później zacząłem widywać na mieście dżentelmenów z walizkami, z których wystawała słuchawka. To był szpan! Mieć telefon w cenie przyzwoitego malucha! Moje pierwsze doświadczenia to korzystanie z tzw. "cegły". Dostałem ją w "Gazecie Wyborczej", kiedy relacjonowałem wydarzenie bezpośrednio do redakcji. Telefon nie mieścił się w kieszeni, ale plecak był w sam raz. Kto jeszcze pamięta, że telefon przezywano "szumofonem", łamiące się antenki, ludzi wychylających się z balkonów w poszukiwaniu zasięgu, płacenie za połączenia przychodzące i odsłuchiwanie poczty głosowej? Dziś telefon to nasze centrum multimedialne on-line, a dla ludzi biznesu zarazem i biuro. A pomyśleć, że minęło tylko 17 lat. Wszystkiego najlepszego, a za rok pełnoletność!


Oferta

Dwa razy więcej na start

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
17 czerwca 2009
Dwa razy więcej na start

Od dziś do 26 czerwca każdy, kto aktywuje dowolny starter w ofertach na kartę Orange, dostanie bonus w wysokości 100 proc. ceny startera. Zasada prosta wydasz na niego 20 zł, to drugie 20 zł dołożymy do wykorzystania na rozmowy, SMS-y, MMS-y w Orange oraz na połączenia na numery stacjonarne i transfer danych. O przyznaniu bonusu użytkownik zostanie poinformowany SMS-em, po aktywacji startera. Szczegóły jak zawsze na www.orange.pl

Scroll to Top