;

Muzyka

Orange strefa na Open’er. Zobaczcie wideo! (2)

Kasia Barys

6 lipca 2017

Orange strefa na Open’er. Zobaczcie wideo!
2

Orange strefa podczas Open’er Festival Powered by Orange pękała w szfach. Przewinęło się przez nią niemal 40 tysięcy osób przez 4 dni. Festiwalowicze przede wszystkim bawili się przy dźwiękach muzyki serwowanej przez DJ’a i Spotify. Popularnością cieszyły się także ładowarki. Wiadomo, przy tak dużych transferach danych i używaniu telefonów prawie non stop, wysyłaniu zdjęć i filmików z koncertów nawet dobra bateria musi się poddać. Ponad 200 ładowarek dawało radę i ratowało wielu w trudnej sytuacji. Tylko w Orange strefie działało darmowe wi-fi, rzecz niezbędna na festiwalach. Eko festiwalowicze przekazali do recyklingu prawie 2 tys. telefonów. Jedna osoba przyniosła ich aż 603 szt. To absolutny dotychczasowy rekord.

Nie ma co więcej pisać, bo tej zabawy i emocji trudno jest wyrazić słowami, po prostu zobaczcie materiał wideo.

Czytaj także: Jak korzystaliście z sieci podczas Open’er Festival Powered by Orange?

Mediateka

Udostępnij: Orange strefa na Open’er. Zobaczcie wideo!
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Plane. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  PAWEŁ 19:47 06-07-2017
  Zbliża się nowelizacja prawa telekomunikacyjnego , szykujcie przenoszenie numerów sms-em . '' Nowe przepisy umożliwią między innymi zawieranie umowy z telekomem przez formularz na stronie internetowej, dadzą też klientom bardziej elastyczne formy komunikacji. '' źródło: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/zbliza-sie-nowelizacja-prawa-telekomunikacyjnego,2,3,39357.html
  Odpowiedz
  • komentarz
   Astis 09:15 09-07-2017
   Smsem... to piękne xD Czekam z niecierpliwością;) ps. Orange i tak jest przygotowane, takie przenoszenie smsem z Orange do Nju i z Nju do Orange na kartę to pestka ???????
   Odpowiedz

;

Obsługa i Relacje z Klientami

Ochrona urządzeń domowych podczas burz (8)

Regina Jabczyńska

6 lipca 2017

Ochrona urządzeń domowych podczas burz
8

Zawitało do nas lato. Jedna z najbardziej kochanych i wyczekiwanych pór roku. Chcę poruszyć temat, o którym warto żebyśmy, szczególnie pamiętali w tym okresie. Chodzi o ochronę urządzeń domowych podczas burz. Zbytnia niefrasobliwość może doprowadzić do niedostępności usług i niepotrzebnych kłopotów. O skali i sile tego zjawiska możemy się przekonać też w tym roku, gdy przez cały kraj przechodzą, groźne burze. Rokrocznie uczulamy Was na zagrożenia na jakie narażone są urządzenia domowe w trakcie burz, i co zrobić, aby ich uniknąć.

Lato, to okres, w którym burze występują najczęściej. Z naukowego punktu widzenia – burze to intensywne opady deszczu lub deszczu i gradu, którym towarzyszą pioruny. Powstające w wyniku zderzenia się ciepłych i zimnych mas powietrza. W chmurach tworzy się silny prąd, który powoduje pocieranie się o siebie występujących w chmurach cząstek. W wyniku tego pocierania powstają ładunki elektryczne. W momencie, gdy następuje ich wyładowanie, ładunki te docierają do ziemi w postaci pioruna.

Jak chronić swój modem, dekoder, TV lub komputer podczas burzy? Przede wszystkim należy je odłączyć od wszystkich źródeł zasilania. Czyli wszelkiego rodzaju sieci elektrycznej i instalacji przewodowych (np. instalacji antenowych, telekomunikacyjnych, sieci internetowych, TV kablowej), aby nie były narażone na wyładowania atmosferyczne. Dlatego przed wyjściem z domu, czy przed pójściem spać, warto pamiętać o wykonaniu kilku prostych czynności.

W przypadku dekodera należy też odłączyć przewód łączący go z anteną satelitarną i naziemną. Podobnie postępujemy z TV. A w przypadku modemu i komputera trzeba oba urządzenia odłączyć również od kabli linii telefonicznej. Jeżeli komputer jest wyposażony w kartę telewizyjną to także od anteny zewnętrznej. W ten sposób zwiększamy szansę na ochronę swojego sprzęt przed uszkodzeniem. Potem oczywiście nie zapomnijcie podłączyć wszystkiego z powrotem. W razie potrzeby możecie zrestartować modem i dekoder, czyli wyłączyć zasilanie z tyłu obudowy, odczekać 5 sekund … włączyć ponownie, i na nowo cieszyć się swoimi działającymi usługami. Jeśli jednak nie zadbaliście wystarczająco o ochronę urządzeń i po burzy nie możecie z nich korzystać. Skontaktujcie się z nami, przeprowadzimy diagnostykę, a w razie potrzeby nasze służby techniczne przyjdą Wam z pomocą, przy okazji wręczając materiał informacyjny. Podobnie jak w latach ubiegłych w SMS-ach będziemy Was informować o zbliżającej się burzy w waszej okolicy. Zachęcam też do obejrzenia filmu Orange Ekspert, w którym możecie zobaczyć jak skutecznie chronić swój sprzęt. Więcej przydatnych porad znajdziecie też na naszej stronie www.orange.pl/burze.

Życzę Wam i sobie samych słonecznych dni tego lata. Gdyby jednak na horyzoncie pojawiły się burze, zapewnijcie bezpieczeństwo sobie i swoim urządzeniom.

Udostępnij: Ochrona urządzeń domowych podczas burz
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  kj 15:17 06-07-2017
  A dekodera od prądu nie trzeba odłączać?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Regina Jabczyńska 16:25 06-07-2017
   Jak najbardziej też od sieci elektrycznej.
   Odpowiedz
   • komentarz
    kj 18:41 06-07-2017
    To w takim razie nie rozumiem fragmentu: "W przypadku dekodera należy też odłączyć przewód łączący go z anteną satelitarną i naziemną. Podobnie postępujemy z TV, ale DODATKOWO należy odłączyć go także od prądu.
    Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 16:59 06-07-2017
  Te wszystkie tezy są jak najbardziej trafne - przepięcie "schodzi" po każdej możliwej drodze, czy to zasilającej, czy sygnałowej. ALE!!! na litość... przecież odłączanie każdego sprzętu codziennie (bo, a nóż będzie jakaś burza) to już jakiś ABSURD!!! Nie dajmy się zwariować! Ja akurat korzystam ze sprzętów różnego rodzaju podczas burzy, bo ufam moim zabezpieczeniom przeciw-przepięciowym; chociaż wiem i zdaję sobie sprawę, że NIC i NIGDY nie zabezpieczy wszystkiego w sposób na 100% ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pan Pikuś 21:40 06-07-2017
  Ja mam w domu korek nr 5. Odłącza mi TV, dekoder, router. Wystarczy zrobić pstryk na dół :-)
  Odpowiedz
  • komentarz
   MAURYCY 05:53 07-07-2017
   Ale kabla sygnałowego ten pstryk nie odłącza :-P
   Odpowiedz
   • komentarz
    Pan Pikuś 08:57 07-07-2017
    Ty to mnie zawsze zdołujesz ;-)
    Odpowiedz
 • komentarz
  Kajka 15:19 07-07-2017
  Reginka, czy już naprawiliście błąd na kartę odnośnie naliczania internetu w roamingu? Bo od początku nie naliczało za internet w roamingu i każdy za darmo surfował, a dziś już nalicza więc systemu nastawione są poprawnie?
  Odpowiedz

;

Urządzenia

Samsung Galaxy J5 2017 – dobry aparat, ale nie tylko (38)

Wojtek Jabczyński

5 lipca 2017

Samsung Galaxy J5 2017 – dobry aparat, ale nie tylko
38

W naszej ofercie od niedawna możecie znaleźć kolejną nowość – Samsung Galaxy J5 (2017)…

Cóż… Informacja jakich tysiące w internecie, a telefon – jak jeden z setek oferowanych na rynku – tonący w masie urządzeń elektronicznych, którymi kuszą nas sklepy czy operatorzy telekomunikacyjni. Na pozór to wszystko prawda i trudno zaprzeczyć, ale ja chciałbym jednak zwrócić na uwagę na J5 (2017) i choć na chwilę umieścić go na pierwszym planie, wydobywając spośród wielu innych, bo jestem przekonany, że warto. A dlaczego – o tym postaram się możliwie krótko i bez przynudzania poniżej.

Samsung Galaxy J5 (2017) jest…

Jest po prostu fajny, choć wiem, że to za mało by kogoś przekonać, że warto się nim zainteresować. Ja po prostu odniosłem takie wrażenie zaraz po wyjęciu go z pudełka, kiedy poczułem przyjemny ciężar i chłód jego obudowy, co jak dla mnie oznacza ni mniej ni więcej tylko całkiem solidną konstrukcję, a to jeden z elementów, na które zwracam uwagę w pierwszej kolejności. Obudowa jest wytłaczana ze stopu metalu, nie ma żadnych zdejmowanych czy odpinanych elementów, klapek etc. jedynie wtopione w plecy paski antenowe z tworzywa. Oznacza to niestety brak dostępu do baterii, ale do tego po prostu już trzeba się przyzwyczaić i jakoś przeżyć, bo to ogólna tendencja wśród wszystkich producentów. Na plus zaliczyć można, że to nic nie trzeszczy i nie zaskrzypi a całość jest zwarta niczym monolit. Do wyboru są trzy szaty kolorystyczne – Czarna, złota i srebrno niebieska, z czego dwie pierwsze już teraz znajdziecie w Orange. Trzecia pojawi się wkrótce.

 

Z przodu obudowy mamy duży wyświetlacz Super AMOLED HD o rozdzielczości 720×1280 pix i przekątnej 5,2”. Zgodnie z najnowszymi trendami ma wąziutkie ramki po bokach, a całość przykryta lekko wypukłym szkłem 2.5 D. Rozmieszczenie pozostałych elementów jest dosyć typowe i znane użytkownikom Samsungów – w dolnej części znajdziemy fizyczny klawisz wzbudzenia, co ciekawe podobnie jak w modelach z wyższej półki, spełniający funkcję czytnika linii papilarnych. To wg mnie kolejny istotny element przemawiający za J5. Sam korzystam z tego typu zabezpieczenia w moim telefonie, bo czasy kiedy smartfon mógł pozostawać niezabezpieczony dawno minęły – teraz mam w nim aplikację bankową, blik’a, aplikacje do zakupów w różnych portalach, mnóstwo osobistych informacji i dostępów do kont, które w razie kradzieży czy zgubienia zdecydowanie nie powinny się dostać w obce ręce. Zabezpieczenie i odblokowywanie za pomocą odcisku palca jest bardzo wygodne i jak dla mnie należy do kategorii must be. J5 spełnia ten warunek.

Dobry aparat

Niedawno, pod wpisem o LG K4 2017 wywiązała się mała dyskusja na temat jakości zdjęć robionych przez tamten telefon. Myślę, że pod względem aparatu fotograficznego, jaki dostajemy w J5 nie będzie zawodu. W prawdzie nie jest to system dwusoczewkowy, ale parametry i zdjęcia wyglądają obiecująco. Zarówno główny jak i przedni aparat mają matryce o rozdzielczości  13 mln pix i robia zdjęcia o maksymalnych wymiarach 4128×3096 pix. Różnice dotyczą jasności zastosowanych soczewek – tutaj aparat główny zapewnia jasność będącą odpowiednikiem F1.7 – czyli naprawdę bardzo dobrą, lepszą niż w niejednym flagowcu, także w tym najbardziej konkurującym. Aparat przedni również nie zostaje w tyle – z jasnością obiektywu równą F1.9.  W połączeniu z fleszem gwarantuje to bardzo dobre selfie, niemal w każdych warunkach oświetleniowych i udane zdjęcia z wakacji bez konieczności zabierania aparatu fotograficznego.

Oświetlenie naturalne – we wnętrzach

Oświetlenie naturalne – we wnętrzach

Pobiegałem z aparatem (umyślnie używam dwuznaczności) i zrobiłem kilka zdjęć – oceńcie sami. Zaznaczam, że zdjęcia są jak najbardziej smartfonowe – robione na szybko i bez szczególnego kombinowania, jak w życiu. Podobał mi się tryb profesjonalny – z uwypukleniem pierwszego planu i rozmyciem tła i panorama 360 stopni, jednak najbardziej zaskoczył mnie tryb zdjęcia z zapisem dźwięku. Takie 2w1 – fajna rzecz, wzbogacająca wspomnienia. Szkoda tylko, że nie można takiego zdjęcia obejrzeć z dźwiękiem na komputerze, ale już udostępniając obraz z telefonu np. na telewizorze można się cieszyć nie tylko obrazem ale i towarzyszącym mu dźwiękiem. Nie trzeba też smartfona z najwyższych półek, bo J5 to jednak klasa średnia – bardzo dobra klasa średnia.

Tryb profesjonalny – pierwszy plan

Tryb profesjonalny – zbliżenie

Panorama 360 stopni

Maszynownia J5 – 2017

Samsung Galaxy J5 2017 jak nie trudno się domyślić jest ulepszoną wersją J5 z ubiegłego roku. Tak się przyjmuje – zmian jest jednak na tyle dużo, że równie dobrze można by powiedzieć, że to już nie lifting, a nowy model. Weźmy chociażby procesory. Różnica jest bardzo duża. O ile J5 2016 miał procesor 4-rdzeniowy taktowany 1,2 GHz, to w nowym J5 mamy 1,6 GHz i… 8 rdzeni, co zwieksza jego możliwości mimo, że RAM pozostał niezmieniony i ma 2 GB. Oprócz dodania czytnika linii papilarnych i znacznych zmian w aparatach fotograficznych, nowy J5 wzbogacił się także o żyroskop. Do dyspozycji mamy też nowsze technologie łączności – Bluetooth 4.2, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac oraz LTE Cat 6 umożliwiającą agregację pasm 4G LTE czyli szybsze surfowanie po sieci – teoretycznie z prędkością do 300 Mb/s przy pobieraniu i 50 Mb/s przy wysyłaniu. Znaczne zmiany na lepsze zaszły także w wyglądzie. Całość pracuje pod kontrolą Androida N (7.0). Teraz sami widzicie, że Galaxy J5 (2017) to naprawdę fajny telefon, ale to przecież mówiłem już na początku ;).

Samsung Galaxy J5 2017 w Orange

W ofertach Orange, Samsung Galaxy J5 2017 można kupić w różnych cenach – można wybrać ofertę najbardziej dopasowaną do swoich możliwości i upodobań. Na start wystarczy nawet 19 zł, jednak w tym przypadku trzeba się liczyć z wyższymi opłatami miesięcznymi. Płacąc na start np. 149 zł możemy skorzystać z oferty z abonamentem nolimit za 49,90 zł a za telefon będziecie płacić w 24 ratach – po 45,01 zł. To tylko jedna z możliwości, a jest ich sporo – więcej dowiecie się na stronie orange.pl. Poprzedni model J5 znalazł wielu nabywców i cieszył się dobrą opinią. J5 2017 spełnia wszystkie warunki by nie tylko powtórzyć sukces poprzednika, ale i znacznie poprawić jego wynik.

P.S Samsung J5 2017 obsługuje VoLTE, a nad WiFi Calling jeszcze pracujemy 😉

Udostępnij: Samsung Galaxy J5 2017 – dobry aparat, ale nie tylko
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Tree. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Ron 11:36 05-07-2017
  Ładny, ale ceny Samsungów, to delikatnie mówiąc porażka.
  Odpowiedz
 • komentarz
  MAURYCY 11:50 05-07-2017
  Wygląda na dobry telefon do 1 tys., o ile ktoś lubi Androida i boi się sprowadzić coś konkretnego z Państwa Środka. Ta panorama którą wrzuciłeś została przez Ciebie przycięta w pionie czy taką w rzeczywistości otrzymujemy (672px)? Bo jak taką daje aparat to trochę kiepsko bo to strasznie wąski pasek. PS. Następnym razem postaw puchar tabliczką do przodu, to pogratulujemy osiągnięcia :-)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Zbigniew Drohobycki 12:01 05-07-2017
   Panoramka ma realnie wysokość 672 i szerokość 7376 pix - wszystkie zdjęcia są saute - bez żadnej obróbki. Pucharek umyślnie ustawiłem tabliczką do tyłu. Żeby nie było kryptoreklamy ;-)
   Odpowiedz
 • komentarz
  nhj 12:00 05-07-2017
  A VoLTE i WiFi Calling w Orange on nie posiada.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Juzew 22:42 06-07-2017
   Wersja niebrandowana Dual SIM XEO z wolnego rynku posiada - zarówno VoLTE jak i VoWIFi (WiFi Calling) w Orange. Właśnie to przetestowałem.
   Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 13:13 05-07-2017
  Samsung i jeden model w 8 odsłonach z nazwami dumniejszymi niż cały Olimp bogów. Jakoś tak nie pasuje mi ta firma.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Juzew 14:38 05-07-2017
  Wg producenta telefon potrafi obsłużyć zarówno VoLTE jak i VoWiFi. Dlaczego Orange nie uruchomiło tych dwóch technologii na tym telefonie?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 15:57 05-07-2017
   Ponieważ włączenie VoLTE i WiFi Calling na każdym z urządzeń wymaga zawsze dużych prac, związanych z konfiguracją sieci. Pisaliśmy o tym na blogu. Uwierzcie nam, by też chcielibyśmy puścić ruch głosowy po sieci 4G LTE - to także nam ułatwia życie.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 16:59 05-07-2017
    Przy okazji, sprawdziłem - Samsung J5 2017 wspiera VoLTE, nad WiFi Calling pracujemy ;-) A Zbyszka przepraszam, że mu się w wątek wtryniam ;-)
    Odpowiedz
    • komentarz
     Juzew 20:58 05-07-2017
     Dziękuję za informację, przynajmniej w części pozytywną ;) Czekamy na VoWiFi. Owszem, uruchomienie VoLTE /WiFI Calling wymaga sporo prac. Ale jakoś Galaxy S8 otrzymał to od razu wraz z wprowadzeniem do sprzedaży. I to zarówno z waszym softem jak i w wersji open market :P
     Odpowiedz
     • komentarz
      Pan Pikuś 21:22 05-07-2017
      Naprawdę S8 ma VoLTE nie posiadając brandu??
      Odpowiedz
      • komentarz
       Juzew 21:41 05-07-2017
       Naprawdę. VoLTE i VoWiFi. Podobnie zresztą jak niebrandowany S6 i S6 Edge z open marketu. A S6 z firmware Orange ani VoLTE ani VoWiFi nadal nie może się doczekać. I to jest absurd.
       Odpowiedz
       • komentarz
        Piotr Domański 21:59 05-07-2017
        To ja tylko dodam, że jesteśmy na finiszu prac nad tym. Więc jeszcze chwila i będzie :-)
        Odpowiedz
        • komentarz
         j 23:16 05-07-2017
         A co z HD Voice z Play?
         Odpowiedz
         • komentarz
          Piotr Domański 06:55 06-07-2017
          Sądzę, że to raczej pytanie do fioletowych.
          Odpowiedz
          • komentarz
           j 07:56 06-07-2017
           Ale na pewno do Was pytanie kiedy przenoszenie transmisji z 3G do LTE?
           Odpowiedz
           • komentarz
            Piotr Domański 08:51 06-07-2017
            Powoli zabieramy się za testy w polu, ale jeszcze dużo przed nami.
            Odpowiedz
            • komentarz
             p2225 10:17 06-07-2017
             Testy wewnętrzne w laboratoriach czy na klientach? :)
             Odpowiedz
            • komentarz
             Ron 12:37 06-07-2017
             Dobrze, dobrze 3G traci rację przy LTE. Pewnie całe 2100 można przeznaczyć.
             Odpowiedz
        • komentarz
         muddy 23:30 05-07-2017
         Ciągnąc ten OT: a kiedy można spodziewać się VoLTE/VoWiFi w S7/Edge bez brandu? S6 i S8 mają, a S7 ciągle nie...
         Odpowiedz
         • komentarz
          Pan Pikuś 08:59 07-07-2017
          Na karcie nju te usługi nie działają. S6 z marketu.
          Odpowiedz
          • komentarz
           Juzew 12:51 07-07-2017
           Działają od momentu wyjścia androida 7. Po pierwsze: wymagany najnowszy android 7.0, wersja XEO. Po drugie trzeba sprawdzić, czy usługi VoLTE i VoWiFi są poprawnie włączone u operatora. A nawet jak są włączone to prosić o restart usług, ponowne włączenie. Znany problem w Orange i nju - VoLTE i VoWiFI nie chce działać mimo teoretycznego włączenia obu usług na numerze abonenta. Temat jest szczegółowo opisany na największym polskim forum androidowym.
           Odpowiedz
           • komentarz
            Pan Pikuś 13:02 07-07-2017
            Bardzo Ci dziękuję za info. Będę dzwonił na infolinię. Pozdrawiam.
            Odpowiedz
            • komentarz
             Pan Pikuś 18:14 10-07-2017
             @ Juzef, czy przy aktywnej usłudze WoWifi powinien mieć jakąś informację na wyświetlaczu telefonu? Jakąś ikonkę czy coś?
             Odpowiedz
             • komentarz
              Piotr Domański 21:49 12-07-2017
              Powinna się zmienic nazwa sieci na Orange Wi-Fi lub coś podobnego.
              Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 18:08 05-07-2017
  Kupowałem w zeszłym roku ten (starszy) model na wolnym rynku z funkcją dual-SIM, bo tylko taka opcja mnie interesowała. Wasza oferta jest też dual-SIM i ma brak blokady sim-look? ;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Zbigniew Drohobycki 10:47 06-07-2017
   W obu przypadkach odpowiedź brzmi - tak. Telefon jest dual-SIM (2x nanoSIM) i nie ma SIMlocka :)
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 19:23 06-07-2017
  Mega wpis, Zbyszku prosimy o częstszą Twoją aktywność.
  Odpowiedz
 • komentarz
  ml13 21:40 06-07-2017
  Pytanie niezwiązane z tematem, ale może uzyskam odpowiedź. Kiedy nowe domowe routery LTE w ofercie orange? Sieć przez rok się rozwinęła (np. o Mimo 4x4 czy modulacje QAM 256), a żaden dostępny w ofercie router tego nie obsługuje. Mało tego, śą te same od prawie roku, a jedyny router z agregacją pasm to ZTE MF 286, któremu nie mam nic do zarzucenia oprócz tego że to nie huawei i nie da się w nim wymusić agregacji konkretnych nośnych.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Juzew 22:39 06-07-2017
  Szanowni Panowie, Mam właśnie w swoich rękach J5 2017 Dual Sim z wolnego rynku (open market) wersja softu XEO. I telefon ten obsługuje na karcie Orange zarówno VoLTE jak i VoWiFi czyli Wifi Calling. No więc jak to w końcu jest? Dlaczego Wasz brandowany firmware Orange ma tylko VoLTE a niebrandowany z Mediamarktu ma zarówno Wasze VoLTE jak i VoWIFI? Przy okazji ciekawostka: telefon obsługuje na drugiej karcie SIM rozmowy zarówno w 2G jak i w 3G. Szkoda, że nie ma o tym wzmianki w teście. To chyba pierwszy dual sim w Waszej ofercie z taką funkcją. Wszystkie dotychczasowe dual simy miały na drugiej karcie rozmowy tylko w 2G.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 22:39 07-07-2017
  Będą nowe taryfy w Abonamencie ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 21:05 08-07-2017
  O i rzecznik skomentował wyłączenie 2G na Tajwanie, że to ternd nieodwracalny. Zaczynam się bać :(
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 18:37 09-07-2017
  Wypowiedź Wojtka Jabczyńskiego, czy to jest wskazówka dla nas ??
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 11:36 10-07-2017
   Zapytaj się Wojtka. Ale moim zdaniem raczej ciekawostka ;-)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Ron 13:09 10-07-2017
    Nie chcę pisać maila, bo czasem nie odpisujecie :P Na Blogu Wojtek już nie pisze, dlatego jestem tutaj z tą informacją :) Tweetera nie używam i z tego co widzę tam także nie odpisuje :D
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 13:37 10-07-2017
     Jak nie pisze jak pisze? http://biuroprasowe.orange.pl/blog/wakacyjny-konkurs-na-blogu-do-wygrania-htc-u11/
     Odpowiedz
     • komentarz
      Ron 13:49 10-07-2017
      Tematy na Blogu pojawiają się, ale czy odpisze na komentarz ? Mam nadzieję, że tak :)
      Odpowiedz
   • komentarz
    Ron 18:50 10-07-2017
    Temat wyjaśniony pewnie czytałeś Piotrze :) Jest jak oczywiście napisałeś. Na BTS obserwuje opieranie sieci Orange własnej na nowych dodanych L800 i pokazuje nadajniki oparte o G900, L800 i U2100:) Oczywiście U900 i L1800 jest w ramach współpracy.
    Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej