Odpowiedzialny biznes

Orange Surf Team zaprasza na kite`y

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
02 lipca 2009
Orange Surf Team zaprasza na kite`y

Ostatni weekend spędziłem w Sopocie i widziałem "Ich" pierwszy raz. Kilku facetów, mimo takiej sobie pogody, szalało przy molo na kite`ach. Ujeżdżali bałtyckie fale, wykonując ekstremalne skoki. Podziwiająca popisy publika zebrała się całkiem spora. To był Orange Surf Team, czyli grupa przyjaciół, których połączyła wspólna pasja. W drużynie są profesjonaliści i amatorzy. Zdecydowaliśmy się im pomóc rozwijać talent i zapewnić możliwość startów w zawodach. Team będzie przez całe wakacje podróżował i dawał pokazy na bałtyckich plażach. Już w najbliższy weekend zobaczycie ich w Rewie koło Gdyni, czyli w trakcie Open’er Festiwalu oraz Parady Żaglowców. Dodam, że wszędzie gdzie pojawi się Orange Surf Team, będzie specjalnie zaaranżowane na plaży miasteczko Orange. Chętni będą mogli spróbować kitesurfingu pod okiem naszych zawodników. Dla spragnionych relaksu przygotowaliśmy wygodne kosze plażowe i lornetki do obserwowania pokazów. Będzie też darmowy dostęp do netu. Relacje z akcji i zawodów w jakich udział weźmie Orange Surf Team pojawią się na stronie www.orangesurfteam.pl.

Orange_Surf_Team_0_2500.JPG


Oferta

Zgadnij nowe doładowanie Orange!

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 lipca 2009
Zgadnij nowe doładowanie Orange!

Od najbliższego poniedziałku wprowadzamy zupełnie nowy nominał doładowań. Jaki? To już Wasze zadanie, aby zgadnąć. Pierwsza osoba, która poda go poprawnie, a ponadto zgadnie, jaki będzie dawał czas na wykonywanie połączeń wychodzących, dostanie ode mnie zastaw prepaid z atrakcyjnym telefonem. Obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy. Termin do niedzieli. Jeśli będzie kilka poprawnych odpowiedzi, dwie kolejne osoby otrzymają z mojej zaczarowanej szafy z gadżetami filmy na dvd, których współproducentem jest TP. Jeśli w ogóle nikt nie zgadnie, zestaw dostanie ten, kto będzie najbliżej prawdy. Oczywiście, jeśli chcecie to możecie umotywować swój wybór, co jest mile widziane. Na koniec prośba o wpisywanie e-maila do aplikacji, abym mógł skontaktować się ze zwycięzcami. Powodzenia :-)


Oferta

Tydzień na bonusowe doładowanie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 czerwca 2009
Tydzień na bonusowe doładowanie

Prosiliście o oddzielny wpis na temat aktualnej, globalnej promocji doładowań, dlatego szybko nadrabiam zaległości. Od dziś do 5 lipca br., obowiązuje ona dla wszystkich klientów ofert prepaid i mix. Każdy, kto w tym czasie doładuje się za 50 zł otrzyma 25 zł na konto promocyjne. Ważność bonusa to 93 dni. Skorzystanie z promocji nie wymaga wysłania SMS-a, ani nie ma żadnej innej formy rejestracji. Bonus dostaniecie automatycznie. Promocja dotyczy doładowań zrealizowanych w dowolny sposób, z wyłączeniem zasileń: za punkty Profit i w ramach usług Doładowanie Konta z Telefonu z Rachunkiem oraz Przelew.

Scroll to Top