Rozrywka

Orange Warsaw Festival startuje za kilka godzin

Kasia Barys Kasia Barys
13 czerwca 2014
Orange Warsaw Festival startuje za kilka godzin

To już dzisiaj, ten dzień! Rusza Orange Warsaw Festival 2014. Kilka miesięcy przygotowań, ułożenia line-upu, a w ostatnim tygodniu budowanie scen i dopinania szczegółów. Zobaczcie jak stawiano obie sceny na naszym festiwalu: Warsaw Stage i Orange Stage.

 

Widzimy się dzisiaj na Stadionie Narodowym tak? :) Życzę szaleństwa podczas koncertów i super zabawy do rana.


Odpowiedzialny biznes

Startujemy z 5 zlotem blogowym

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
13 czerwca 2014
Startujemy z 5 zlotem blogowym

Dziś startujemy z 5 zlotem blogowym! Mam nadzieje, że spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci, bo pod kilkoma względami będzie wyjątkowe. Obchodzimy mały jubileusz, który będziemy świętować, OWF potrwa 3 dni, zagra rekordowa liczba artystów na dwóch scenach i będzie miasteczko festiwalowe, w którym nie zabraknie atrakcji dla każdego.  Dziękuje wszystkim, którzy znaleźli czas, aby nas odwiedzić. Tym, którym nie udało się do nas dojechać z różnych przyczyn przypominam, że na musiclive.orange.com/pl możecie oglądac transmisję na żywo. Mamy potwierdzone kilka gwiazd m.in. Kings of Leon, Lily Allen, Pixies czy The Wombats. A tak działo się w ubiegłym roku podczas festiwalu.


Odpowiedzialny biznes

#Webmagiel z Nishką, HaloZiemia i CyberMarianem

Marek Wajda Marek Wajda
12 czerwca 2014
#Webmagiel z Nishką, HaloZiemia i CyberMarianem

Najnowszy odcinek stronniczego przeglądu wydarzeń w "internetach". Moimi gośćmi byli: Natalia Tur czyli nishka.pl, blogerka parentingowa, ktorej ostatnie kilka tekstów bardzo poruszyły czytelników (m.in. rady psychologa na niegrzeczne dzieci oraz czy malować paznokcie dziewczynek), Konrad Kruczkowski z haloziemia.pl, czyli tegoroczny zwycięzca konkursu Bloger Roku oraz Bloger blogerów, a także doskonale Wam znany Cyber Marian. Psychicznie wspomagał nas również Marcin Perfuński z bloga Arenakultury ;)

Na warsztat tym razem wzięliśmy amerykański trailer kanału Abstrachuje, platformę Hash.fm, rekordowe 2 miliardy Gangam Style, wyrok europejskiego sądu w sprawie usuwania linków w Google, live tweeting w TVN 24, oraz 12konwergentnych.pl.

 

 

A co Wy sądzicie o omawianych przez nas wydarzeniach? I czekam na propozycje czerwcowych wydarzeń.

Scroll to Top