Oferta

Pakiet 1000 minut w Orange One

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
03 listopada 2010
Pakiet 1000 minut w Orange One

Jeden z Waszych ulubionych pakietów, czyli 1000 minut w OPOP od dziś udostępniliśmy także w Orange One. Propozycja dla bardzo gadatliwych. Za 10 zł macie 1000 minut do wykorzystania na rozmowy w Orange, czyli wychodzi po 1 gr/min. Ważność pakietu to 14 dni. Jak włączyć? SMS z tekstem MINUTY,  PAKIET lub 1000 pod nr 909, krótki kod *101*61# zielona słuchawka, przez orange online lub BOK *100. Pakiet można włączać dowolną liczbę razy. Działa nawet przy pustym koncie głównym. Łączy się z innymi pakietami i profilami w Orange One.


Oferta

Desire HD, Torch, Nokia N8 i tablet Samsunga

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
02 listopada 2010
Desire HD, Torch, Nokia N8 i tablet Samsunga

Listopad w telefonach jest niezwykle ciekawy. Ledwie w piątek napisałem o kilku nowościach, a przed chwilą koleżanka z marketingu podrzuciła kolejne informacje. I tak już od dziś w naszej ofercie jest dostępny kolejny smartphone HTC, chodzi o Desire HD z Androidem 2.2 Froyo. Ponadto z aparatów z wyższej półki planujemy wkrótce wystartować z Nokią N8-00 (Symbian 3) oraz BlackBerry Torch 9800. Podtrzymujemy też listopadową datę premiery Samsunga Galaxy Tab (Froyo).

bb-nokia-0211.jpg


Rozrywka

Śniadanie do łóżka – wygraj zaproszenie

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
02 listopada 2010
Śniadanie do łóżka – wygraj zaproszenie

Już jutro uroczysta premiera najnowszej polskiej komedii "Śniadanie do łóżka" - w reżyserii Krzysztofa Langa. Piotr Adamczyk zrobi wszystko, żeby wyciągnąć przyjaciela z opresji, pomóc mu w uwiedzeniu uroczej Małgorzaty Sochy i powstrzymać miłosne (i nie tylko…) zapędy jego eks-partnerki, którą brawurowo zagrała Iza Kuna.

 

"Śniadanie do łóżka" to już kolejna koprodukcja filmowa Telekomunikacji Polskiej, na którą Was zapraszam. Pierwsza osoba, która napisze kto skomponował oraz kto zaśpiewał tytułową piosenkę do filmu wygra podwójne zaproszenie na jutrzejszą, uroczystą premierę w warszawskiej Kinotece (3 listopada, godz.20.30).

 

W kinach komedię będziecie mogli zobaczyć od 10 listopada. Wcześniej u nas nie tylko kolejne informacje o najnowszej koprodukcji TP, z pewnością będzie też można wygrać jakieś ciekawe gadżety dotyczące filmu.

Scroll to Top