Oferta

Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 marca 2011
Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich

Od dziś użytkownicy taryfy Orange One mogą korzystać z nowego pakietu SMS-owego. Za 10 zł dostaniecie 1000 SMS-ów do wszystkich sieci. Ważność pakietu to 14 dni. Aby go włączyć wystarczy wysłać SMS o treści SMS pod numer 899 (koszt zgodnie z cennikiem taryfy). Kolejny pakiet można aktywować przed upływem terminu ważności, a niewykorzystane SMS-y zostaną skumulowane. Termin ważności skumulowanych pakietów to także dwa tygodnie. Aby sprawdzić czas ważności pakietu oraz ilość SMS-ów pozostałych do wykorzystania, należy wysłać SMS o treści ILE pod numer 899. Szczegóły znajdziecie tutaj.


Odpowiedzialny biznes

Euro 2012 w Polsce jest błędem?

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
21 marca 2011
Euro 2012 w Polsce jest błędem?

Przepraszam nie będzie o Małyszu !!! :)

Będzie o facecie, który skakać nie potrafi, ale mówić potrafi i to tak, że nic z tego nie wynika, a jednak wkurza ludzi. Powtarzam teraz za Gazetą Wyborczą - Prezydent UEFA Michel Platini powiedział francuskiej agencji AFP, że być może przyznanie organizacji ME 2012 Polsce i Ukrainie było błędem. "Ale zrobiliśmy to i musimy się zmierzyć z tym wielkim wyzwaniem. Mimo wszystko strasznie cierpimy! Wiemy, że gdy cierpi się na początku, to będzie tak już do końca... nawet do finału turnieju" - tak mówił Franzuz. Na jego słowa pewien Niemiec aż się w grobie przewracał, a dokładnie Johann Wolfgang von Goethe, który napisał  "Cierpienia młodego Wertera", a teraz okazało się, że jego dzieło jest niczym wobec "Cierpień niemłodego już Platiniego".

My cierpimy pewnie mniej, bo do wypowiedzi Platiniego o Euro 2012 już się przyzwyczailiśmy. Raz mówił, że ładnie budujemy, a Ukrainia nie ładnie, innym razem wszystkich ganił, a to mówił, że odbierze nam Euro, a to, że może zmieni formułę liczby meczów w Polsce i na Ukrainie. A teraz mówi, że cierpi. Jak się zastanowimy to jednak z tych zdań nigdy nic nie wynikało. Bo ani nikomu nie odebrano Euro, ani nic się nie zmieniło w ilości meczów w Polsce, a nie na Ukrainie. W takiej sytuacji moja babcia mówiła "gadka szmatka", a dziadek "Strachy na lachy" i mogę się z nimi w ocenie sytuacji zgodzić.

Skoro nic z tych słów nie wynika, to dlaczego wkurza. A to niech każdy siebie zapyta. Wkurza, bo znów słyszę o nas i sąsiadach, że niby dobrzy, ale jednak drugiej kategorii - tylko co drugiej kategorii  - piłkarze, ludzie, państwa? Tak się jeszcze zastanawiam, a ile pieniedzy z UEFA popłynęło do Polski i na Ukrainę na drogi, mosty, lotniska, autostrady. Jak ktoś zna kawałek lady Punk "mniej niż zero" to tam znajduje się odpowiedź. Ogólnie za wywiad dla AFP wielki Merci!!!


Rozrywka

Bilety do kina

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
21 marca 2011
Bilety do kina

Tydzień zaczynamy od małego upominku - podwójnych zaproszeń do kina na specjalny, przedpremierowy pokaz filmu Sucker Punch. Mamy ich kilka i tym razem rozdajemy ekspresowo, bez konkursu. Kto pierwszy ten lepszy. Film będzie można zobaczyć już jutro o godz. 20.15 w warszawskim Multikinie przy Al. KEN 60. Uwaga odbiór zaproszeń - osobiście u nas na Twardej.

Sucker Punch to film akcji, który przenosi w głąb wyobraźni młodej dziewczyny, uciekającej od rzeczywistości do świata fantazji. Wyreżyserował go Zack Snyder (Watchmen Strażnicy, 300) na podstawie scenariusza, który napisał ze Steve’em Shibuyą na podstawie własnego pomysłu.

W skrócie jest to historia piątki dziewczyn, które wspólnie podejmują próbę odzyskania wolności. Walczą z najróżniejszymi przeciwnikami, od samurajów po węże, mając do dyspozycji arsenał broni. Muszą zadecydować, ile są gotowe poświęcić, aby pozostać przy życiu.

Scroll to Top