Oferta

Pakiety TV dla najszybszych

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
17 stycznia 2010
Pakiety TV dla najszybszych

Dawno nie było na blogu szybkiego konkursu, dlatego czas wrócić do dobrej tradycji. Koledzy z marketingu dali 20 miesięcznych abonamentów na Pakiet TV, który pozwala na bezpłatne korzystanie z Orange World oraz TV w komórce. Jak skorzystać z okazji? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie. Ile samochodów BMW łącznie otrzymają klienci Orange w dwóch edycjach naszej loterii. Przypomnę, że pierwsza odbyła się wiosna/lato 2009 i druga właśnie trwa http://www.bmw.orange.pl Odpowiedź wraz z dopiskiem BLOG należy wysłać SMS-em na numer 519 649 452. Pierwszych 20 osób, które poprawnie odpowiedzą dostaną za free Pakiet TV i będą mogły z niego korzystać od 1 do 28 lutego. Oczywiście możemy go uruchomić tylko na telefonach Orange, dlatego wysyłajcie SMS-y dokładnie z tego numeru, na którym chcecie mieć odpalony pakiet. Zwycięzców powiadomimy zwrotnym SMS-em. Powodzenia


Odpowiedzialny biznes

Tajwańska matematyka

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
17 stycznia 2010
Tajwańska matematyka

Tajwańska matematyka wygląda tak. 24 godziny podróży z Warszawy do Khorat. 16 godzin przewy w podróży w Bangkoku. 40 stopni różnicy temepatur pomiędzy Warszawą a Khorat. 6 godzin różnicy czasu. 1 trening. 90 minut na boisku treningowym. 90 minut meczu. 1 gol zdobyty, 3 stracone. Mógłbym jeszcze dodać ponad miesięczną przerwę w rozgrywkach ekstraklasy, liczbę debiutantów w składzie, czy zgranie zawodników, którzy w takiej konfiguracji w większości spotkali się po raz pierwszy.

Cel tej wyliczanki jest prosty. Pokazać dlaczego nie powinniśmy wygrać tego spotkania i dlaczego go nie wygraliśmy. Duńczycy są w Tajlandii od tygodnia i mają za sobą już tyle trenigów, ile nasza kadra będzie miała prawdopodobnie przez caly pobyt w drugim co do wielkości mieście w Tajlandii. na to wszystko a tak przy okazji, dlaczego Wisła Kraków tak intensywnie szuka bramkarza, w ciągu chyba roku próbowano już chyba ze 20 zmienników Mariusza). Dla mnie jednak największym pechowcem był Maciej Iwański, który w ostatnich minutach pierwszej połowy w ciągu dwóch sekund strzelił w słupek, dobijając na spółkę z bramkarzem Dani w poprzeczkę. A mogło być ....Oczywiście ta wyliczanka to nie jedyne powody przegranej. Niemniej nie są bez znaczenia i warto o tym pamiętać wspominając ten mecz. A najlepiej po prostu o tym szybko zapomnijmy bo i pamiętać nie ma czego.

Teraz turniej zaczyna mi przypominać nasze ostatnie ME i MŚ. Pierwszy mecz jest najważniejszy, drugi gramy o wszystko, a trzeci o honor. Póki co mamy jednak szanse powtórzyć a nawet poprawić sukces Polonii Warszawa, która w 1981 roku zajęła na Pucharze Króla trzecie miejsce. Ale wtedy było więcej drużyn. Kolejny mecz (wiemy już o jaką stawkę)  polska reprezentacja rozegra w środę. O godzinie 12 (czasu polskiego, a więc o 18 miejscowego - będzie wiec trochę chłodniej) zmierzy się z gospodarzami - Tajlandią.

trening przed meczem Polska - Dania

 


Odpowiedzialny biznes

Radość w Bajkowym Kąciku

Marek Wajda Marek Wajda
16 stycznia 2010
Radość w Bajkowym Kąciku

Jak sprawić przyjemność chorym dzieciom w szpitalu? Wyjaśnia to nasza koleżanka, Maria Piechocka z biura prasowego w Poznaniu, która przesłała nam relację z akcji wolontariackiej.

Odpowiedź dały mi ich uśmiechnięte buziaki, gdy podziwiały efekt pracy wolontariuszy w Szpitalu Rehabilitacyjnym w Kiekrzu. Przerobienie starej, szpitalnej świetlicy na Bajkowy Kącik zajęło 15 zapaleńcom z TP i Orange ponad dwa tygodnie.

W tym czasie wymienili okna, drzwi, meble i wykładzinę. Ściany zostały wyrównane i pomalowane. Na suficie pojawiły się kasetony, na ścianach zamek a u jego podnóża kolorowa łąka. Radość na twarzach dzieciaków całkowicie zrekompensowała wszelkie trudy wolontariuszy. Wszyscy zapomnieli o farbie w oczach i obitych palcach.

To już 14 Bajkowy Kącik który powstał dzięki wsparciu Fundacji Orange i pracy wolontariuszy. Po raz pierwszy, nie skończyło się jednak na pięknym pomalowaniu ścian i wstawieniu nowych mebli. To pomieszczenie przeszło generalny remont.

Scroll to Top