Oferta

Piątkowe nowości w zwierzakach

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
25 lutego 2011
Piątkowe nowości w zwierzakach

Jak zauważyliście po naszych wynikach, coraz więcej z Was decyduje się na oferty abonamentowe Delfin, Pantera i Pelikan. Przez rok przybyło nam ponad 330 tys. klientów postpaid. Chętniej korzystacie z czerwonego dywanu, wybieracie smartphone`y za złotówkę i przedłużacie umowy (w IV kwartale churn spadł nam o 0,5 proc). Nigdy nie można spoczywać na laurach, dlatego od dziś proponujemy kolejne, ciekawe promocje. Do wyboru są: pakiet minut, usługa Pogaduchy w Orange lub rabat na abonament. Ale po kolei. Dodatkowe 100 minut na rozmowy do wszystkich sieci, przyznajemy na 3, 6, lub 9 miesięcy w zależności od wysokości kontraktu. Pogaduchy w Orange to bezpłatne połączenia wewnątrz sieci pomiędzy godz. 18.00, a 8.00 i przez całe weekendy. Wreszcie półroczny rabat na abonament, czyli Orange Poleca Bis to rabaty 20 lub 40 zł w trzech wybranych planach taryfowych: Delfin 79, Pelikan 59 i Pantera 99. Promocji nie można łączyć, czyli wybieracie jedną, która najbardziej Wam odpowiada. Szczegóły i regulaminy na www.orange.pl


Odpowiedzialny biznes

Powrót do normalności

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
25 lutego 2011
Powrót do normalności

No i wszystko wróciło do normy. Zaczyna grać wiosenna ekstraklasa i wszyscy mają równe szanse, bo żaden z polskich zespołów już nie gra w europejskich pucharach, więc nie będzie na co zwalać niepowodzeń w lidze. A te niepowodzenia mogą bardzo dotknąć obecnych mistrzów Polski - Lecha Poznań. Wczoraj widzieliśmy wolnych, zbyt wolnych piłkarzy Lecha, którzy ewidentnie nie są przygotowani do sezonu. Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że długie zgrupowania zimowe, bodajże dziewięć sparingów i alarmujaca przegrana w Pucharze Polski z Polonią Warszawa powinno obudzić Lechitów ze snu zimowego.

Jednak potrafili walczyć tylko na śniegu - podczas pierwszego meczu z Bragą w Poznaniu. Wczoraj nie istnieli aż do 89 minuty, kiedy już grając w dziesiatkę w kilka chwil mogli odmienić losy spotkania i mimo, że wczoraj nie zasługiewali na żadną nagrodę, to mogli awansować dalej kosztem zwykłego średniaka i to wagi lekkiej jakim jest Sporting Braga. A szkoda bo szykował się pasonujący dwumecz z Liverpoolem, który przyciągnąłby przed telewizory kilka milionów widzów, a dla kibiców Lecha były wydarzeniem sezonu.

Teraz wydarzeniem sezonu na Bułgarskiej może być najwyżej uniknięcie blamażu w lidze, albo rewanż w meczu z Legią za klęskę w Warszawie. Bo przy takiej dyspozycji Kolejorz na wiele więcej liczyć nie może. Ten powrót do normalności może się jednak okazać zabójczy dla Jose Marii Bakero, bo w Poznaniu ostatnio normalność to jak na aspiracje kibiców i włodarzy klubu - to zdecydowanie za mało.


Bezpieczeństwo

Użytkownicy Neostrady – uważajcie na podejrzane maile!

Rafał Jaczynski Rafał Jaczynski
25 lutego 2011
Użytkownicy Neostrady – uważajcie na podejrzane maile!

W ostatnich dniach nasiliły się ataki phishingowe na użytkowników Neostrady. Pamiętajcie, by dokładnie przeczytać każdy mail „od nas”, w którym wymaga się od Was kliknięcia w jakiś link, bądź podania jakichkolwiek danych!

Większość maili phishingowych, które dostają użytkownicy Neostrady można rozpoznać już na pierwszy rzut oka. Brak polskich znaków, bądź występujące zamiast nich dziwne „robaczki”, użycie w treści zwrotów takich jak „Twoje weryfikacji wymaga konta”, „jest to measure bezpieczeństwa”, „naszym głównym problemem są nasi klienci” – to wszystko dowodzi, iż autorzy maili nie znają języka polskiego, używają więc internetowych serwisów tłumaczących.

Dzwonkiem alarmowym dla nas powinno być też nakazywanie odbiorcy maila podjęcie „natychmiastowych” działań, bądź grożenie wyłączeniem usług. Warto też spojrzeć na zamieszczone w korespondencji adresy e-mail i linki. Zdarzały się bowiem maile wysłane z domeny @att.net, bądź linki, kierujące na adresy w domenie .com – oba przypadki w żaden sposób nie kojarzące się z Neostradą.

Poza sprawdzeniem powyższych, pamiętajcie, że Telekomunikacja Polska nigdy nie prosi o przesyłanie mailem poufnych danych abonentów, a korespondencja elektroniczna od TP nie zawiera bezpośrednich linków do stron WWW. Nigdy nie odpowiadajcie na podejrzane maile, ani nie klikajcie w zamieszczone w nich linki. A najlepiej, gdy tego typu korespondencję wyślecie (używając opcji Forward/Prześlij do) pod adres cert@telekomunikacja.pl.

Scroll to Top