Oferta

Pierwsza, noworoczna promocja w sklepie z telefonami bez umowy

Piotr Domański Piotr Domański
19 stycznia 2016
Pierwsza, noworoczna promocja w sklepie z telefonami bez umowy

Pod koniec zeszłego roku kilkukrotnie pisałem o „Szalonych Weekendach” w naszym e-sklepie z telefonami bez umowy. Wiemy, że ta forma promocji bardzo Wam odpowiada, dlatego ruszamy z kolejną jej odsłoną. Tym razem w formie „Szalonej obniżki” ;-). Zasady są proste – bawimy się od dzisiaj, od godziny 14, do piątkowego poranka – dokładnie do godziny 8, a w tym czasie ceny kliku, naprawdę fajnych telefonów są dużo niższe.

Samsung Galaxy S5 Neo, pierwszy z listy, będzie przez kilka dni tańszy 21% i kosztuje teraz 1 199,00 zł. Jeżeli ktoś ma chrapkę na telefon z nieco niższej półki Samsung Galaxy Trend 2 Lite zapłaci za niego jedynie 249,00 zł, czyli 29% taniej niż na co dzień ( i taniej, niż w każdym innym sklepie ;-) ). Ostatnim telefonem, którego cena poleciała w dół jest Samsung Galaxy Grand Prime G531F VE,  który kosztować będzie 549,00 zł, co oznacza obniżkę o 21% w stosunku do prawie 700 złotych.

Wszystkie linki znajdziecie w tekście, więc tutaj napiszę tylko, że ilość egzemplarzy w promocji jest ograniczona, więc trzeba się śpieszyć :-). Gdybyście nie byli przekonani, pamiętajcie, że do każdego telefonu dorzucamy kartę prepaid z 2GB internetu.  Mała rzecz, a cieszy.


Rozrywka

Gra z Sercem i Rozumem i konkurs

Stella Widomska Stella Widomska
19 stycznia 2016
Gra z Sercem i Rozumem i konkurs

Mamy grę z Sercem i Rozumem. I to jaką! To pierwsza u nas gra planszowa. Nie wiem nawet czy nie pierwsza „gra korporacyjna” na polskim rynku, ale nie chcę Was oszukać. Ja przynajmniej wcześniej się z taką nie spotkałam. Grałam i mogę potwierdzić, że wciąga. :-)

Gra niczym nie różni się od popularnych planszówek. Ma fajne, sztywne pudełko, specjalne karty z zadaniami i możecie się w niej wcielić w jedną z czterech postaci: Serca, Rozumu, Reni albo Pieszczocha (tak, tak, ja byłam oczywiście Pieszczochem).

Grę można już kupić tutaj.

Ale można ją tez wygrać. Gry czekają na trzy osoby, które opiszą swoją ulubioną planszówkę. Macie czas do piątku.

Jeśli nie lubicie planszówek, to pamiętajcie, że mamy też grę z Sercem i Rozumem na smartfony.

Pisał o tym Piotrek.

4bf3eb8e961e734dbd7c8aa556da4b3767e


Oferta

Na mój gust – o filmie, tv i muzyce KONKURS

Kasia Barys Kasia Barys
19 stycznia 2016
Na mój gust – o filmie, tv i muzyce KONKURS

Zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka "Na mój gust", gdzie polecam filmy dostępne na VOD w Telewizji Tu i Tam. Do obejrzenia m.in. "Praktykant" z Robertem De Niro. Całkiem niedawno ten film był w kinach, teraz dostępny jest na życzenie we własnym domu. Zresztą ciekawa jestem jak wy oglądacie filmy? Na komputerze w domu, tablecie, czy telefonie np w podróży? Polecam także wywiad z Maleo, który promuje u nas na blogu swój najnowszy album reggae. Na Muzyka Tu i Tam możecie posłuchać najnowszej płyty Dawida Bowie.

6041779be578977dcd6560c06ac23a40179

Scroll to Top