Oferta

Pierwsze urodziny Smart Store Orange

Piotr Domański Piotr Domański
28 kwietnia 2016
Pierwsze urodziny Smart Store Orange

Wczoraj obchodziliśmy pierwsze urodziny Smart Store Orange. Pomysł się świetnie sprawdza – w pierwszych 8 otwartych w ubiegłym roku salonach sprzedaż usług mobilnych wzrosła o 18%, a dostępu do internetu o 16%. To naprawdę bardzo dobry wynik. Tak dobry, że chcemy by do 2020 roku 1/5 wszystkich naszych sklepów wyglądało i działało jak ten pierwszy na Pańskiej w Warszawie. Wielokrotnie pisaliśmy o Smart Store Orange na blogu, więc nie będę się już powtarzać. Mam dla Was za to bardzo fajną grafikę, a w sumie to nawet dwie ;-)

Bo po pierwsze warto sobie odpowiedzieć na pytanie: „o co tyle hałasu?”

Infografika - co wyróżnia Orange Smart Store

 

 

Miałem okazję być w Smart Store, właśnie tym pierwszym, przy ulicy Pańskiej. Podpisywałem tam umowę na  internet  światłowodowy i mam bardzo fajne wrażenia. System kolejkowy działa, a czekając można obejrzeć sprzęt, w większości przypadków naprawdę z najwyższej półki. Konsultanci, którzy tam pracują to także świetni ludzie, więc warto zajrzeć.

A jakie Wy macie doświadczenia z naszymi Smart Store?

Pełna lista Smart Store Orange:

 

 • Gdańsk, ul. Karmelicka 1, Krewetka
 • Gdynia, ul. 10-go lutego 16, CH Kwiatkowskiego
 • Szczecin, Al. Wyzwolenia 12-14
 • Białystok, ul. Legionowa 9/1 lok. 28
 • Poznań, ul. Roosevelta 18
 • Poznań, ul. Pleszewska 1
 • Warszawa, ul. Wołoska 12, Galeria Mokotów
 • Warszawa, ul. Pańska 57/61
 • Łódź, Al. Piłsudskiego 3
 • Katowice, ul. 3-go Maja 5
 • Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego 19/23
 • Kraków, ul. Kamieńskiego 11, Bonarka

 

Mediateka


Bezpieczeństwo

Analiza trojana njrat

Michał Rosiak Michał Rosiak
28 kwietnia 2016
Analiza trojana njrat

Pamiętacie, jak na początku kwietnia pisałem o kolejnej kampanii malware, udającej nasze faktury? Niestety nie był to prima aprilis, ale już wiemy co - koledzy z CERT Orange Polska dokładnie bowiem przyjrzeli się szkodnikowi. Szczegółowe informacje standardowo już znajdziecie w raporcie, tym razem napisanym językiem bardziej zrozumiałym dla zwykłego użytkownika. W skrócie - mamy do czynienia z niezłym cyber-przestępczym "kombajnem".

Oczywiście adresy IP serwerów Command&Control zostały od razu zablokowane dla użytkowników Orange Polska. CyberTarcza znów się przydała.

Raport znajdziecie tutaj.


Oferta

Nju rozdaje gigabajty i ciuchy

Piotr Domański Piotr Domański
26 kwietnia 2016
Nju rozdaje gigabajty i ciuchy

Chyba jeszcze nigdy nie miałem okazji pisać o pewnej bardzo fajnej usłudze w nju z rachunkiem , która nazywa się „jeden za wszystko”. Dzięki tej usłudze zapłacicie nie więcej niż 39 zł za nielimitowane rozmowy ze wszystkimi, SMS-y, MMS-y, a także transfer danych. I tu zaczyna się robić ciekawie, bo w ramach promocji, która właśnie ruszyła do końca września będziecie mogli korzystać nie z 5 GB lecz 13 GB, czyli o 8 GB więcej. Słownie: osiem. To będzie 13 wakacyjnych, słonecznych gigabajtów, pełnych muzycznych letnich brzmień.

Ale te 13 GB otrzymają tylko Ci, którzy korzystają z nju krócej niż 6 miesięcy. Takie, życie. Sorry.

Ok, żartowałem, choć tylko częściowo. Otóż promocja łączy się z „im dłużej, tym lepiej”, więc jeżeli będziecie mieli więcej niż 6 miesięcy stażu w nju zamiast 13 GB dostaniecie… tak właśnie – 26 GB. Lecz jak możecie się domyślać, to nie wszystko. Za 12 miesięcy stażu transfer danych podwyższamy do 32,5 GB, a za 24 miesiące do 39 GB.

Czyli mówiąc wprost – jeżeli macie dwa lata stażu w nju z rachunkiem za nie więcej niż 39 zł dostajecie rozmowy bez limitu (także na stacjonarne), ile chcecie SMS-ów i MSM-ów oraz 39 GB transferu danych. „Nie więcej niż” jest jak najbardziej uzasadnione, bo w nju płacicie tylko wtedy, gdy korzystacie, więc gdy nie korzystacie, płacicie mniej ;-)

A gdy już z dumą na twarzy i telefonem pełnym transferu będziecie sobie iść przez miasto lub góry i lasy, które odwiedzicie w czasie majówki, bo przecież nasz zasięg również tam sięga, zastanówcie się, czy nie chcielibyście nowej kurtały, albo koszuli. Bo jeżeli jesteście nowym klientem nju z rachunkiem dostaniecie 50 zł na zakupy w sklepach Diverse. Promocja trwa do 31 maja, a kody można wykorzystać do 30 września.

I kto teraz „pozamiatał”? Szykują się fajne wakacje z nju.

Scroll to Top