Odpowiedzialny biznes

Piszemy Raport CSR – cz.3

Monika Kulik Monika Kulik
11 marca 2014
Piszemy Raport CSR – cz.3

Po pierwsze dziękuję za Wasz udział w wybieraniu tematów do pierwszego rozdziału Raportu Społecznego, w którym przedstawiamy firmę. Znajdą się tu podstawowe dane o Orange Polska, nasza oferta, strategia w kontekście wyzwań społecznych i ekologicznych, kwestie dotyczące etyki.

Zwróciliście uwagę, że warto pokazać zarówno rys historyczny, jak i naszą wizję przyszłości i rozwoju firmy. Podkreślacie i słusznie – rolę dialogu w wypracowywaniu naszych projektów – jak najbardziej – opiszemy nasz sposób komunikacji i współpracy z interesariuszami.

W tym rozdziale powinno znaleźć się też miejsce na opisanie Fundacji Orange i programów oraz roli, jaką nowe technologie odgrywają w realizacji programów społecznych. Ciekawi Was też nasze miejsce w Grupie Orange – choć przyznam, że trudno będzie przedstawić podobieństwa i różnice między nami "Orangami" – to pewnie temat na inną opowieść, ale podstawowe informacje znajdą się w Raporcie.

Tymczasem zabieramy się do kolejnej części, którą poświęcimy tematowi integracji cyfrowej. To jeden z 4 priorytetów strategii społecznej odpowiedzialności Orange Polska. Dla nas to ważne, bo chcemy, aby każdy mógł korzystać z możliwości cyfrowego świata, niezależnie od umiejętności, miejsca zamieszkania, wieku czy sprawności.

Szczypior – wspomniał już o Pracowniach Orange – jak najbardziej, to jeden z projektów, które warto tu opisać. Oprócz tego kwestie takie jak dostępność usług dla osób z niepełnosprawnościami, edukacja seniorów w zakresie nowych technologii, czy program wsparcia dla bibliotek.

Jakie tematy w tym obszarze interesują Was najbardziej?

d22f1abaf5ebea22b19b9d1f2d00a1a8651

P.S. Nagrody w tym tygodniu wędrują do szczypiora i tosh - proszę Was o kontakt na odpowiedzialny.biznes@orange.com.


Sieć

iPhone`y już z LTE w sieci Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
11 marca 2014
iPhone`y już z LTE w sieci Orange

Na początku ubiegłego miesiąca pisałem, że rozpoczęliśmy udostępnianie aktualizacji oprogramowania smartfonów, która pozwalają Wam w pełni korzystać z sieci LTE Orange. Wtedy poinformowałem, że iPhone`y otrzymają update w marcu i wczoraj zapowiedź stała się faktem. Uaktualnienie odblokowujące LTE w naszej sieci dotyczy modeli 5/5S/5C w wersjach europejskich. Żeby uruchomić najpierw instalujecie aktualizację systemu iOS 7.1, a następnie wystarczy przejść do menu ustawienia/ogólne/to urządzenie. Wtedy telefon powinien powiadomić Was o dostępnej aktualizacji, którą trzeba zaakceptować. Miłego korzystania z LTE i przypomnę, że w zasięgu najszybszego, mobilnego dostępu do internetu mamy już ponad 9 mln Polaków.

3c9334c7eb704d54cf4af10cc4bee942244

 


Oferta

Testujcie topowego Samsunga i Sony

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
10 marca 2014
Testujcie topowego Samsunga i Sony

Kto w Was chce sprawdzić, jak działają Samsunga Galaxy Note 3 Neo lub Sony Xperia Z1 Compact, a przy okazji móc je zdobyć, ma dobrą okazję, bo właśnie ruszyliśmy z kolejną edycja konkursu „Testuj z Orange”. Mamy dla Was po 10 sztuk każdego modelu, z których tradycyjne połowa zostanie na zawsze w rękach zwycięzców. Obydwa telefony są topowymi nowościami i z najwyższej półki. Po raz pierwszy w naszej akcji mamy smartfona koreańskiego potentata. Jestem pewny, że szczęśliwi testerzy nie będą się nudzić. Szczegóły konkursu i formularz rejestracyjny znajdziecie tutaj. Powodzenia.

 

0edb24bd64d41931bfa5706d1f49c905b4f

Scroll to Top