Odpowiedzialny biznes

Piszemy Raport CSR cz. 6

Monika Kulik Monika Kulik
01 kwietnia 2014
Piszemy Raport CSR cz. 6

Za nami kompletowanie treści do rozdziału poświęconemu czystemu środowisku, w którym chcemy pokazać, jak realizujemy cele biznesowe z poszanowaniem zasad ekologii. Zwracacie nam uwagę na tematy związane z organiczeniem negatywnego wpływu na środowisko naturalne – zarządzanie zużyciem energii, papieru, wody, kwestie związane z odpadami. Interesuje Was Miasteczko Orange i zastosowane tu ekologiczne rozwiązania, dlatego powiemy o tym więcej w tegorocznym Raporcie.

To także miejsce, aby pokazać cykl życia telefonu, a nawet pokusić się o zbadanie emisyjności w całym łańcuchu wartości. W tym rozdziale pokażemy też, jak proponowane przez nas usługi i nowe technologie przyczyniają się do oszczędności czasu, energii czy innych zasobów.

Kolejny – ostatni już rozdział „Ciekawy zespół” poświęcimy kwestiom pracowniczym. Jako zadanie strategiczne przyjęliśmy, że „chcemy tworzyć kulturę współpracy, w której wszyscy pracownicy czują się szanowani, swobodnie realizują cele zawodowe i życiowe pasje”.

Pytanie więc do Was – jakie kwestie w tym obszarze interesują Was najbardziej ?

d22f1abaf5ebea22b19b9d1f2d00a1a8651

P.S. W tym tygodniu do grona nagrodzonych już osób dołączą – Aneta, Kinga, mibo. Napiszcie do mnie na odpowiedzialny.biznes@orange.com


Oferta

Kwietniowe promocje doładowań

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 kwietnia 2014
Kwietniowe promocje doładowań

Tylko dziś - i nie jest to prima aprilis - możecie skorzystać z promocji doładowań, w której dostaniecie 30 proc. bonusu na konto główne. Wystarczy, że doładujecie się za 25 zł, 40 zł lub 50 zł poprzez stronę www.orange.pl. Bonus wynoszący odpowiednio 7,5 zł, 12 zł lub 15 zł otrzymacie w ciągu 24 godzin, razem z potwierdzającym SMS-em.

Kto przegapi lub nie chce doładować się dzisiaj, przez cały kwiecień będzie mógł skorzystać z innej promocji. Tym razem to 40 proc. bonus na konto promocyjne, od doładowań za 25 zł, 40 zł, 50 zł, 100 zł i 200 zł. Oferta dotyczy zasileń realizowanych za pośrednictwem 14 - cyfrowych kodów z kart zdrapek oraz wydruków z terminali. Warunkiem skorzystania jest zarejestrowanie się w promocji. Zrobicie to wysyłając bezpłatnego SMS-a na numer 817 o treści, którą znajdziecie w wybranych punktach sprzedaży doładowań. Na wykorzystanie bonusu będzie 7 dni.

bbaac48b03762ac8062b00d16841e04ff13


Rozrywka

Spider Maniek 2

Marek Wajda Marek Wajda
27 marca 2014
Spider Maniek 2

W kwietniu na ekrany kin wchodzi druga część przygód Spider Mana. Cyber Marian przygotował swój własny trailer. - Spiderman to jeden z moich ulubionych super bohaterów. Uwielbiam tego jego przewieszki między budynkami. W dzieciństwie zawsze chciałem być jak Spiderman, choć nie ukrywam, że teraz też ;) - śmieje się Cyber Marian.

Zobaczcie z jakim złem by wtedy walczył (w prawym dolnym rogu "leci" oryginalny trailer) i pamiętajcie, że ze Środami z Orange drugi bilet otrzymujecie w prezencie.

Scroll to Top