Odpowiedzialny biznes

Piwo – też rozumiem

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
22 września 2010
Piwo – też rozumiem

Panie Sławomirze, cudowna obrona własnej osoby na łamach "Przeglądu Sportowego"! Oczywiście, chlapnął Pan na zgrupowaniu małe piwko, a że pogaducha naprawdę się układała, to stąd ten powrót nad ranem. Staram się być tolerancyjny, więc ja to rozumiem, nie wiem jak z innymi. Tak na marginesie, to w ostatnim czasie odwiedziłem Kraków wraz ze znajomymi, tyle, że nie byliśmy na zgrupowaniu. Specyficzne miasto, klimat, gdzie można popłynąć... Pięknym rejsem wzdłuż Wisły.

Rzeczywiście, wszyscy tak się przyczepili, tworząc z tego tajemnice poliszynela. Panie Sławomirze, ja znam jedno takie powiedzenie. Brzmi ono tak: "Kto w grupie nie pije, ten kabluje". Nie wiem, jak się do tego odnieść, bo nigdy tego nie weryfikowałem. Ale wrócę do meritum sprawy. Bo Panie Sławomirze, tu zachodzi jakaś niezgodność. Poszukałem w szufladkach mojej pamięci i przypomniała mi się pewna wypowiedź w TVN 24 trenera Franciszka Smudy. Oto ona:

I właśnie ja tu czegoś nie rozumiem. Skoro było jedno piwo do kolacji (tak Pan stwierdził w "Przeglądzie Sportowym"), za które trener nie gania, to dlaczego listu na powołanie do kadry pan już nie otrzyma? A może chodziło, o piwo, ale tylko po zwycięskim meczu? Nie było sukcesu w meczu z piłkarzami z Antypodów, to zimne piwko pozostało marzeniem. Wiem, wiem, zakazany owoc smakuje najlepiej. Panie Sławomirze, obiecuję, że jeśli będę pił "jedno piwko", rzecz jasna do kolacji, to nie zapomnę o toaście, w którym uwzględnię pańskie i Pana Macieja zdrowie i być może jak najszybszy powrót do kadry.


Oferta

Side slider z Androidem

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 września 2010
Side slider z Androidem

W czwartek wprowadzamy kolejny smartphone z Androidem. Tym razem to znany już na rynku side slider Motorola Milestone. Telefon znajdzie się w ofercie dla biznesu oraz dla rynku masowego w animalsach (Delfin, Pantera, Pelikan). Będzie też dostępny przez e-sklep. Podstawowe parametry i wyposażenie:  platforma Android 2.1, wyświetlacz dotykowy 3.7", wysuwana klawiatura QWERTY, aparat 5 Mpix z lampą błyskową o podwójnym LED, nawigacja MOTONAV oraz Google Maps, push mail - synchronizacja z MS Exchange i Gmail, HSDPA, HSUPA, Wi-Fi i karta 8 GB w zestawie. Szczegóły znajdziecie od jutra na www.orange.pl

 

Motorola Milestone


Odpowiedzialny biznes

Nikegrid – relacja wideo

Marek Wajda Marek Wajda
21 września 2010
Nikegrid – relacja wideo

W weekend po raz pierwszy w Polsce zorganizowana została gra biegowa Nike Grid polegająca na pokonaniu dystansu między specjalnie obradowanymi budkami telefonicznymi TP. Łącznie było przygotowanych 120 różnych tras biegowych.

W zabawie zarejestrowało się ponad 1500 uczestników i 240 zespołów (drużyna Orange zdobyła 14. miejsce!). Biegacze zawładnęli Warszawą. Gdy kręciliśmy nasz materiał w sobotę mijaliśmy innych uczestników gry. W niedzielę nad ranem gdy biegałem po centrum nie tylko mijałem wracających z imprez, ale i innych „nikegridowiczów” ;) Na trasie można było również poznać osobiście Rozum i Serce, którzy zapraszali na swój profil facebookowy, a tutaj oficjalne wyniki.

Scroll to Top