Oferta

Płacisz, dostajesz więcej

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
03 października 2009
Płacisz, dostajesz więcej

Wczoraj opublikowaliśmy nowe cenniki usług dla klientów biznesowych. Od razu pojawiło się sporo komentarzy na portalach http://www.telepolis.pl/news.php?id=16113 i moim blogu, podkreślających głównie zmianę opłat. Dlatego chcę napisać kilka słów uzupełnienia. Po pierwsze jesteśmy ostatnim dużym operatorem, który zdecydował się wprowadzić takie opłaty. Nasi konkurenci już je mieli. Po drugie nowe stawki obowiązują tylko nowych klientów oraz przedłużających umowy. Po trzecie w październiku, chociaż opłaty są już w cenniku, to nie będziemy ich pobierać. "Promocja" wynika z tego, że będziemy w najbliższych tygodniach uruchamiać nowe funkcjonalności IVR, z których będą mogli korzystać jedynie klienci biznesowi płacący za połączenia. Moim zdaniem to uczciwe postawienie sprawy. Płacisz, dostajesz więcej. Usługi dodatkowe to m.in. call me back, czyli oddzwanianie w przypadku kiedy konsultanci są zajęci, sprawdzanie kwoty i daty płatności faktury na *200 i dodatkowe serwisy informacyjne *500. Oczywiście to nie koniec nowości i nasz system obsługi klientów biznesowych będziemy nieustannie rozwijać.


Odpowiedzialny biznes

Krótka historia słupa w Mysiadle

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
02 października 2009
Krótka historia słupa w Mysiadle

Napisał do mnie radny gminy Lesznowola z prośbą o usunięcie słupa z drogi w Mysiadle pod Warszawą. Telekomunikacyjna zawalidroga z drutami na górze, co widać na zdjęciach od radnego, ewidentnie nie pasuje do krajobrazu. Na dodatek grozi  kierowcom, którzy lubią jeździć blisko krawężników lub pieszym mającym się ku drodze. Dlatego niezwłocznie poprosiłem o sprawdzenie, dlaczego słup stoi tam gdzie stoi. Szybkie śledztwo i okazało się, że gmina przebudowując drogę zapomniała powiadomić TP o remoncie. Słup okazał się zaewidencjonowany, co jak powiedzieli mi spece od sieci, wskazuje że "gmina dokonała przebudowy ulicy bez uzgodnień z właścicielami infrastruktury graniczącej z drogą". Z krótkiej historii słupa w Mysiadle płyną dwa morały. Po pierwsze radni powinni najpierw wysyłać e-maile do gminy, aby sprawdzić, czy sami sobie nie nawarzyli piwa. Po drugie i ważniejsze, czy planując inwestycje poinformowali właścicieli przeszkadzających słupów, drzew, kiosków i płotów, że chcą ich się pozbyć. Wtedy będzie mniej fotek nadających się jak ulał na portale typu wrzuta.pl. A tak swoją drogą to słup przeniesiemy tak szybko, jak się uda.

Słup w Mysiadle pod Warszawą

 


Oferta

Lubię promocyjny tydzień

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 października 2009
Lubię promocyjny tydzień

Zrobił się promocyjny tydzień i nie ukrywam, że bardzo to lubię. We wtorek Orange dał 29 gr/min w abonamencie za 55 zł, a dziś ruszają rabaty we wszystkich planach doMowych TP. Kto podpisze umowę na 24 miesiące otrzyma 50 proc. upustu na abonament przez 6 miesięcy. Natomiast lojalka 12-miesięczna pozwoli zaoszczędzić 30 proc. abonamentu przez 3 miesiące. Promocja potrwa do 31 marca przyszłego roku. Szczegóły dotyczące planów doMowych i promocji znajdziecie na stronie www.tp.pl Dodam, że od 1 września 2008, kiedy wprowadziliśmy je do oferty skorzystało z nich już ponad milion klientów.

Scroll to Top