Oferta

Płynie Statek Przygoda

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
09 maja 2011
Płynie Statek Przygoda

Przez tajemnicze kody, znów muszę nadrabiać zaległości informacyjne i trochę polansować loterię "Statek Przygoda", która niedawno wystartowała dla klientów Orange. Do zdobycia super nagrody: voucher turystyczny na 40 tys. zł, konsole Xbox, wypasione telefony komórkowe, gotówka i doładowania. Szczegóły zabawy i regulamin znajdziecie na stronie www.statekprzygoda.pl Losy zdobywacie przez doładowania. Nie ma żadnych Premium SMS-ów. Pierwsze losowanie nagród odbędzie się 13 czerwca spośród zgłoszeń nadesłanych w maju. Powodzenia.

Tajemniczego kodu Orange na szukajcie dziś na naszej stronie na Facebook`u.


Odpowiedzialny biznes

Polska Partia Pseudokibiców

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
09 maja 2011
Polska Partia Pseudokibiców

Tydzień w głębokich lasach mazurskich i suwalskich przy temeraturach znanych w maju tylko na Grenlandii skłania do refleksji. Zwłaszcza, że piłkarsko tydzień był bardzo gorący i rozpoczęty racami kibiców Lecha i Legii kończy się politycznymi fajerwerkami od lewa do prawa sceny politycznej.

Marek kilka dni temu dodał wpis "Porażka futbolu". To jaki ja powinienem dać tytuł  - patrząc na to co się dzieje w naszej, ale nie tylko naszej piłce nożnej. W końcu biegający po murawie kibice niemieccy Eintrachtu Frankfurt czy grożący we Francji córce trenera Jeana Tigany kibice Bordeaux nie odstają od polskiej "normy".

Ale jak wyjeżdżałem na polski biegun zimna, to kibice, pseudokibice byli jeszcze kojarzeni z piłką nożną. Jak wróciłem okazało sie, że to siła polityczna i to nie tylko w ich mniemaniu. W końcu Staruch z Legii przed demonstracją przed meczem z Koroną Kielce mówił, kto nie da rady Tuskowi jak, nie "my kibice". Podobnie mówiono w Poznaniu. Nagle okazało się, że panowie biegający po murawie w Bydgoszczy i dewastujący trybuny, to nie bandyci, pseudokibice, etc. ale uciśniona grupa społeczna, których trzeba bronić, a którzy odwdzięczą się krzyżykiem na kartce wyborczej, albo pogrzebią szanse konkurencji.

Była Polska Partia Przyjaciół Piwa w Sejmie, dlaczego nie wprowadzić Polską Partię Pseudokibiców, lub Polską Partię Chuliganów. W końcu jest koniunktura na piłkę nożna przed Euro 2012 - więc dlaczego jej nie wykorzystać  -wybory parlamentarne za pasem. Już widzę jak poseł Litar z Wiary Lecha wita Platiniego na stadionie Lecha, a na rozpoczęciu ME w Warszawie Staruch z Żylety ściska dłoń delegacji UEFA i wspólnie raczą się kieliszkiem szampana w loży VIP rozmawiając - oczywiście na migi - o problemach piłki we współczesnym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa na stadionach.

 


Rozrywka

Zagrają na OWF

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
09 maja 2011
Zagrają na OWF

Witajcie po krótkim urlopie. Może już wiecie, a jeśli nie to uprzejmie donoszę, że jest już pełna lista artystów, który wystąpią na Orange Warsaw Festiwal. W piątek, 17 czerwca zagrają zwycięzcy WOW Music Awards, Skunk Anansie, My Chemical Romance oraz Moby. A dzień później zobaczymy Sistars, Plan B, The Streets i Jamiroquai. Więcej szczegółów o muzykach i festiwalu znajdziecie na stronie OWF 2011.

W tym temacie mam kolejne dobre wiadomości. Wszystko wskazuje na to, że uda nam się zrealizować pomysł, o którym po cichu myśleliśmy a głośno zapytał Benchmark. Uczestnicy tamtej dyskusji wiedzą o czym mówię :o) Tak, że w niedługim czasie gołąb mailowy powinien trafić do kilkorga z Was z fajnymi informacjami. No, na razie tyle.

Scroll to Top