Rozrywka

Płyty od Orange ;)

Marek Wajda Marek Wajda
01 października 2012
Płyty od Orange ;)

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Muzyki i dlatego przez cały tydzień na orange.pl mnóstwo atrakcji dla internautów. Dzisiaj od godz. 10:00 do 16:00 można wygrać płyty m.in. z autografem Honoraty „Honey” Skarbek, Łukasza Zagrobelnego i zespołu Future Folk. Wieczorem, o godz. 20 retransmisja koncertu Justyny Steczkowskiej z warszawskiej Stodoły.

b791d1741a6f8c6797d062605b1ea4a4328

Jutro do wygrania 5 podwójnych biletów na koncert donGuralesko w Warszawie. Koncert ten będzie zarejestrowany i retransmitowany na naszej stronie. W środę do wygrania 10 egzemplarzy dvd koncertowego zespołu Strachy Na Lachy. W piątek z okazji premiery najnowszej płyty Slums Attack dla wszystkich fanów hip-hopu wywiad z liderem Peją i konkurs, w którym wygrać będzie można  8 płyt zespołu.

Trzymam kciuki i dajcie znać jakie płyty wygraliście ;) A jeśli macie czas napiszcie czym jest dla Was muzyka? Bo dla mnie całym życiem  - słuchawki prawie bez przerwy na uszach ;)


Oferta

Korzystniejszy Orange Open

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 października 2012
Korzystniejszy Orange Open

Zgodnie z zapowiedzią od dziś ruszyliśmy z ulepszoną ofertą Orange Open. Przede wszystkim nie musicie już kupować całego zestawu usług stacjonarnych i mobilnych, aby dostać nawet 30 zł rabatu. Teraz wystarczy, że połączycie przynajmniej jedną usługę stacjonarną z jedną lub dwoma mobilnymi. Do wyboru macie stacjonarne: Neostradę, Neostradę z TV, Neostradę z Nielimitowanymi Rozmowami i FunPack HD oraz mobilne: komórkę z abonamentem za minimum 39 zł, np. Smart Plany, czy Rozmowy bez limitu oraz Orange Free z abonamentem za co najmniej 39 zł. Orange Open aktywujecie wysyłając SMS-a o treści OPEN na numer 230, dzwoniąc pod numer 801 505 505 lub przez stronę www.orange.pl Pamiętajcie, że przynajmniej jeden produkt wchodzący do Orange Open, musiał był kupiony lub przedłużony po 16 kwietnia 2012. Startowi oferty towarzyszy kampania reklamowa, oczywiście z Sercem i Rozumem w rolach głównych.

PlayWyłącz głos


Oferta

Cracovia w Pucharze i Lidze

Marek Wajda Marek Wajda
28 września 2012
Cracovia w Pucharze i Lidze

Kolejne mecze 1/8 Pucharu Polski na żywo na antenie Orange sport i w Telewizji Tu i Tam. We wtorek (godz. 18) hit tej kolejki czyli spotkanie drużyn z Ekstraklasy: KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa. Dzień później (godz. 15) spotkanie I-ligowców: Flota Świnoujście - Cracovia. Mecze zobaczycie na żywo na Orange sport oraz w internecie w Telewizji Tu i Tam w systemie Pay Per View (5 zł za mecz).

55b634a4e2b4a8af1ae5ef423382fc17785

Skoro już jesteśmy przy zespole  z Krakowa, mamy wielką niespodziankę dla kibiców tego klubu. Będą mogli zobaczyć wszystkie mecze z udziałem swojej drużyny. Niektóre będą transmitowane w telewizji Orange sport, a część na stronie orange.pl. Już w niedzielę w internecie będzie można trzymać kciuki za Cracovię podczas ich pojedynku z Kolejarzem Stróże (godz. 12.15).

Scroll to Top