Oferta

Po obniżce neo czas na Orange Freedom

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 listopada 2010
Po obniżce neo czas na Orange Freedom

Po rewolucyjnej obniżce cen neo od października, słusznie spodziewaliście się, że wprowadzimy nową ofertę Orange Freedom. Dziś stała się ona faktem. Szczegóły w tabeli. Warto podkreślić, że obniżyliśmy ceny w wyższych opcjach. Znany Wam  Pakiet  Złotówek (20 lub 30) pozostaje. Oferta na razie tylko dla nowych klientów, wkrótce będzie także dla przedłużających umowy.

 Orange Freedom - nowa oferta
opcja  umowa 12 miesięcy  umowa 24 miesiące
256 kb/s - 34 zł
512 kb/s 49 zł 40 zł
1 Mb/s 49 zł 40 zł
2 Mb/s 54 zł 46 zł
6 Mb/s 64 zł 54 zł
10 Mb/s 69 zł 59 zł
20 Mb/s 74 zł 64 zł


Odpowiedzialny biznes

Konkurs urodzinowy

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
17 listopada 2010
Konkurs urodzinowy

Są daty ważne dla wszystkich i te istotne dla niektórych. Jutro dzień ważny dla nas, autorów 4 blogów Grupy TP. Mamy nadzieję, że także dla Was. Dlaczego? Bo obchodzimy pierwsze urodziny. Oczywiście blog rzecznika to starszy brat, ale wspólnie świętujemy urodziny całej platformy blogowej. Mamy nadzieję, że dla Was to również fajna data i okazja do wspólnej zabawy.

By wprowadzić Was w atmosferę, już dziś zapraszamy do urodzinowego konkursu. Do wygrania ciekawe nagrody z magicznej szafy oraz możliwość opublikowania u nas swojego wpisu.

Konkurs jest dwustopniowy. Musicie odpowiedzieć na podane niżej pytania (odpowiedzi znajdziecie w naszych wpisach na poszczególnych blogach) i przesłać nam przygotowaną przez Was propozycję wpisu na dowolny, ciekawy temat. Spośród tych, którzy do 25 listopada poprawnie odpowiedzą i przyślą swoje propozycje subiektywnie wybierzemy najciekawsze.

By wszyscy mieli równe szanse, odpowiedzi przesyłajcie tylko na adres konkursblogowy@orange.pl. Te w komentarzach będą dyskwalifikowane.

1. Jakie życzenie wypowiedział Adam Małysz w rozmowie z blogiem korporacyjnym?

2. W jaką grę graliśmy podczas pierwszego zlotu fanów naszych blogów?

3. Ile i pod jakim wpisem na blogu rzecznika pojawiło się najwięcej komentarzy?

4. Kiedy na blogu rzecznika pojawił się wpis numer 400?

5. Ilu autorów pojawiło się na blogu sportowym?

6. Z jakich kontynentów pojawiały z się korespondencje na blogu sportowym?

7. Jaki telefon trafił do sprzedaży w sieci Orange 29 sierpnia?

8. Jak nazywa się aplikacja, dzięki której można było w komórce sprawdzić wszystkie informacje o Orange Warsaw Festiwal?


Rozrywka

Serce i Rozum kolejne odsłony

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
16 listopada 2010
Serce i Rozum kolejne odsłony

Nasi neostradowi bohaterowie wcielają się w kolejne role. Uczą gdzie zadzwonić, kiedy coś złego dzieje się z netem i pokazują jak łatwo zasiedzieć się przed komputerem :-) Korzystajcie z dobrych rad!

Scroll to Top