Odpowiedzialny biznes

Podniebne emocje

Marek Wajda Marek Wajda
21 maja 2012
Podniebne emocje

Do końca tego tygodnia klienci Orange mogą za darmo polecieć balonem Orange, o którym wspominał już Rysiek. To niepowtarzalna i jedyna okazja by zobaczyć panoramę Warszawy z takiej perspektywy. Sam lot balonem dostarcza mnóstwo emocji, przyznaję, że na początku trochę się obawiałem. Warto jednak było i na pewno polecę jeszcze raz.

 

W ub. piątek, kiedy pogoda w końcu poprawiła się, odwiedziliśmy Orange Stację Balon z kamerami. Zapraszam na materiał filmowy.

PlayWyłącz głos


Sieć

Szybki przepis na cud

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
21 maja 2012
Szybki przepis na cud

Jak dokonać światłowodowego cudu w Polsce? Wziąć kilkaset milionów złotych od Tepsy i poprosić w Brukseli Komisję Europejską, aby "mądrze" wyregulowała rynek, aby dostać od tej samej Tepsy nowoczesną sieć, tyle że najlepiej za półdarmo. Efekt - nasza NGA szybko ulegnie potrojeniu i sukces gotowy! Taką rewelacyjną receptę Netii można wyczytać z dwóch newsów, jakie dzisiaj opublikowano na portalach telekomunikacyjnych. Nie wiem, czy ta zbieżność czasowa jest świadoma czy przypadkowa, ale to raczej bez znaczenia (część "brukselską" polecam w rpkom.pl, a "sądową" w Telepolis.pl ). I tylko nasuwa się pytanie, czy nasz konkurent ma poważne propozycje na rozwój sieci światłowodowej w Polsce, bo ekonomia to nie biznesowe fantasmagorie na czyjś koszt. Wierzę, że jednak tak. A swoją drogą polecam komentarze pod przywołaną notką w telepolis.pl. Dają do myślenia...


Odpowiedzialny biznes

Monachium poza stadionem

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
21 maja 2012
Monachium poza stadionem

Finał Ligi Mistrzów oczywiście rozgrywany był na stadionie. Ale atmosfera utrzymywała się dużo dłużej i praktycznie cały weekend w Monachium rządziła piłka nożna. Muszę przyznać, że kibice Bayernu, a również zwykli Monachijczycy czy nawet szerzej  - Bawarczycy zdali egzamin ze wsparcia swojej drużyny. Na ulicach miasta przez piątek i sobotę (w niedzielę już mniej) połowa ludzi, a także znaczna część … zwierząt domowych pokazywała się w barwach Bayernu. Stosunkowo nieliczne niebieskie koszulki stały się dopiero bardziej widoczne po ostatnim karnym Drogby – choć na ulicach nie było ich tak dobrze widać – po pierwsze była noc, po drugie na każdego kibica angielskiego w centrum przypadało ze dwóch policjantów.

Patrząc na bawiących się Bawarczyków, mam taką nadzieję, że zarówno 8, 12, 16 a i później na ulicah nie tylko Warszawy, Gdańska, Poznania i Wrocławia zobaczę tyle białoczerwonych barw ile w miniony weekend czerwonych w stolicy Bawarii.

31abf7b3777ed90a73bdc13caa704dbc462 676fdcc02d20822ce501313cd141c0f615e a649c3d2b038ffd94f6d703b3ae7a989e7e d8202b218bbcdac3ff281ad6d12af265ed1

 

 

 

 

Scroll to Top