Oferta

Podróżuj z nju bez obaw o koszty internetu

Kasia Barys Kasia Barys
11 czerwca 2024
Podróżuj z nju bez obaw o koszty internetu

Wybierasz się w krótką podróż za granicę, a może na dłuższe wakacje? W nju mamy pakiety roamingowe dzięki którym będziecie się czuli bezpiecznie i komfortowo.

Bezpieczny Roaming to korzystniejszy, bo pakietowy sposób rozliczania transmisji danych w wybranych krajach poza Unią Eurpejską. Zwiedzasz, korzystasz z uroku nowych miejsc, plażujesz i nie martwisz się, że po odpoczynku zaskoczy cię rachunek za korzystanie z internetu za granicą.

W nju na kartę oraz w nju abonament macie do wyboru dwie opcje Bezpiecznego Roamingu. Pakiet dzienny 1 GB za 15 zł lub pakiet 10 GB za 79 zł, ważny przez 15 dni. W przypadku oferty subskrypcyjnej możecie skorzystać tylko z tej drugiej opcji.

Pakiet można kupić dla 46 krajów na całym świecie. To popularne turystycznie kraje np.: Albania, Czarnogóra, Egipt, Maroko, Turcja i Tunezja, a także miejsca bardziej egzotyczne: Japonia, Nowa Zelandia czy Tajlandia. Pełną listę znajdziecie tutaj.

W nju subskrypcja pakiet kupicie przez aplikację nju mobile lub po zalogowaniu na swoje konto na stronie WWW. W nju na abonament możecie to zrobić wysyłając SMS-a o treści GO10GB pod numer 80060 lub przez konto na njumobile.pl. Więcej informacji o pakietach roamingowych znajdziesz na www.njumobile.pl/roaming.


Rozrywka

Fotorelacja z Orange Warsaw Festival 2024

Kasia Barys Kasia Barys
09 czerwca 2024
Fotorelacja z Orange Warsaw Festival 2024

Aby zobaczyć fotograficzną relację z Orange Warsaw Festival 2024 kliknij tutaj, albo zajrzyj bezpośrednio do naszej mediateki.

Mediateka


Oferta

Niedzielna okazja: przeceniony Samsung Galaxy S24, smartwatch i słuchawki

Beata Giska Beata Giska
09 czerwca 2024
Niedzielna okazja: przeceniony Samsung Galaxy S24, smartwatch i słuchawki

Tylko dziś sprzedajemy taniej aż 3 produkty Samsunga: smartfon, zegarek Galaxy Watch6 Classic 47 mm eSIM i słuchawki Galaxy Buds FE.

W ofercie bez abonamentu możecie kupić flagowy model Samsung Galaxy S24 5G 128 GBo 320 zł taniej. Cena uniwersalnych słuchawek Samsung Galaxy Buds FE spadła o 130 zł, a elegancki zegarek Samsung Galaxy Watch6 Classic 47 mm eSIM jest dostępny 100 zł mniej niż zazwyczaj. Wszystkie urządzenia idealnie ze sobą współpracują - można pomyśleć o całym zestawie w atrakcyjnej cenie. Promocja trwa do końca dnia, liczba urządzeń jest ograniczona. Szczegóły dostępne są na tej stronie.

Scroll to Top