Odpowiedzialny biznes

Podziel się krwią

Marek Wajda Marek Wajda
25 listopada 2010
Podziel się krwią

Ponad 22 litry krwi oddali wczoraj nasi pracownicy. Akcja przeprowadzona w głównej siedzibie w Warszawie cieszyła się ogromnym powodzeniem. W ciągu 4 godzin zgłosiło się 59 osób.

Jednym z honorowych dawców był Mariusz Loch, szef biura prasowego : ) Dlaczego się zdecydował na oddanie krwi? „Uważam, że każdy zdrowy człowiek powinien to robić. Nigdy nie wiadomo kiedy mnie lub komuś z moich bliskich będzie potrzebna transfuzja. Kiedyś rozmawiałem z Tomaszem Szarowem z klubu krwiodawców TP w Nowym Dworze Mazowieckim. Już wówczas miał na koncie 24 litry oddanej krwi. Powiedział: Człowiek jest tyle wart ile może dać innym. Myślę, że ma rację” – powiedział Mariusz.

Wczorajsza zbiórka była początkiem akcji, która jest kontynuowana we wszystkich Regionach Grupy TP. Dzisiaj oddawano krew w Pozaniu, wkrótce w Gdańsku, Krakowie, Lodzi, Opolu i Katowicach. Grupa TP włączyła się tym samym do promocji kampanii społecznej "Twoja krew – Moje życie" zorganizowanej przez Narodowe Centrum Krwi, której hasłem jest Podziel się bo krwi nie da się wyprodukować!” A wy oddajecie krew?


Oferta

LG P500 wchodzi do cenników

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
25 listopada 2010
LG P500 wchodzi do cenników

Prosiliście o oddzielny wpis wprowadzający LG P500 Swift Plus, dlatego spełniam życzenie. Smartphone do końca tego tygodnia pojawi się w naszej ofercie. Nie jest to wypasiony na maksa aparat dla koneserów, a raczej dobre rozwiązanie dla wszystkich klientów. LG P500 będzie miał załadowanego Androida 2.2 Froyo i ekran pojemnościowy. Sprzedaż przez e-shop, a ceny tradycyjnie od 1 zł. Oferta zarówno dla biznesu, jak i klientów indywidualnych.

lg-p500.gif


Odpowiedzialny biznes

Czerwony teatrzyk

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
24 listopada 2010
Czerwony teatrzyk

Kto oglądał mecz Ajaxu Amsterdam i Realu Madryt nie miał wątpliwości kto jest lepszy. Wynik 0 do 4 dla Królewskich jasno to definiuje. Co nie mniej ważne Hiszpanie byli również zdecydowanie lepsi jesli chodzi o wrażenia artystyczne.

Królewski teatrzyk w składzie: reżyser Jose Mourinho, gońcy teatralni Jerzy Dudek i Iker Casillas oraz aktorzy Xabi Alonso i Sergio Ramos w sztuce "Pod czerwonym płaszczykiem" na długo zapadną w pamięć międzynarodowej publiczności. I tak sobie przy okazji zakpili z przepisów, z UEFA i systemu kasowania się żółtych i czerwonych kartek, z publiczności, etc. A jak to wyglądało popatrzcie sami.

i jeszcze tutaj

Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi małe wyjaśnienie przepisów i objaśnienie wczorajszego spektaklu.

Streszczenie sztuki. W końcówce meczu przy stanie 0 do 4 Mourinho szepcze coś do ucha Jerzego i wysyła Dudka pod bramkę Casillasa. Wtedy Dudek do Ikara a Ikar do Alonso i Ramosa. Informacja się szybko rozchodzi po boisku i obaj gracze Królewskich zaczynają na siłę kombinować jak tu dostać żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Sędzia zgodnie z przepisami im kartki wręcza za opóźnianie meczu i z udanym lekkim gniewem z boiska schodzą dwaj kartkowicze, a reżyser na ławce rezerwowych teatralnym gestem łapie się za głowę, by się za bardzo nie roześmiać.

Kulisy: Dzięki kartkom obaj gracze Realu nie wystapią w spotkaniu o pietruszkę z Auxerre, ale pojawią się w 1/8 finału gdzie żartów już nie będzie. I w ten sposób wszystko zgodnie z przepisami i znów na oczach milionów widzów widzimy mały poradnik o nazwie JAK BEZKARNIE OSZUKAĆ W ŚWIETLE PRAWA.

Na koniec proponuję puszczać ten film dzieciom w szkołach by przystosować ich do życia w świecie dorosłych.

Scroll to Top