;

Oferta

„Polecaj i zarabiaj” w Orange Flex w nowej odsłonie (20)

Kasia Barys

3 listopada 2020

„Polecaj i zarabiaj” w Orange Flex w nowej odsłonie
20

„Polecaj i zarabiaj” to program polecający do użytkowników Orange Flex. Orange Flex otwiera go w nowej odsłonie, żeby było … jeszcze lepiej. Zasady są proste: wystarczy zachęcić swoich znajomych, żeby skorzystali z Orange Flex. Teraz za każde polecenie, które zakończy się sukcesem (czyli osoba z polecenia aktywuje ofertę oraz będzie z niej korzystać ponad miesiąc) otrzymać można 70 zł. Osoba, która dołączy do Flexa dostanie 30 zł. Program startuje dziś.

Użytkownicy Flexa mogą zapoznać się z szczegółami programu po zaktualizowaniu aplikacji do najnowszej wersji.

Program „polecaj i zarabiaj” cieszy się wśród użytkowników Flexa dużym zainteresowaniem. Blisko 10% użytkowników Flex aktywnie poleca tę aplikację. Średnio z polecenia 1 użytkownika, 2 polecenia zakończone są sukcesem i aktywacją Orange Flex. Najwięcej osób, które przyszły do Flex z polecenia zdecydowało się przenieść do nas swój numer z innej sieci.

Ale to nie wszystko…można dostać także specjalną niespodziankę. Po zaproszeniu 5 osób można odebrać paczkę 500 GB (ważną przez 180 dni), a za kolejne 5 poleceń kolejne 500 GB. W sumie można otrzymać w prezencie aż 1 TB danych!

To podziękowanie dla tych użytkowników Flexa, który polecając tę aplikację są jej ambasadorami.

Szybkie Q&A „Polecaj i zarabiaj”

 1. Czy poprzednie polecenia wliczają się do poleceń, dzięki którym można otrzymać dodatkową niespodziankę 500 GB?  Nie, zaczynamy zliczać ilość poleceń od początku.
 2. Co jak poleciłem znajomego i mu powiedziałem ze dostanie 50 zł? Liczy się dzień zatwierdzenia kodu przez znajomego, jeżeli wpisze to przed 3/11 to dostanie 50 zł i Ty – 50zł , jeżeli po 3/11 to dostanie 30zł, a Ty 70 zł.
 3. Dlaczego warto być Flex? czytaj w linku
 4. Jak aktywować „Polecaj i zarabiaj”. Wystarczą 4 kroki
Udostępnij: „Polecaj i zarabiaj” w Orange Flex w nowej odsłonie
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  ketrasa 12:06 03-11-2020
  To zaczynaj zabawę z FLEX . Przed dodaniem płatności wpisz kod: ARTURXS6Y i zarabiaj swoim kodem 70 PLN od osoby, polecając FLEX-a
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 14:54 03-11-2020
  O proszę, mała podwyżka :) Kusicie :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mario10 16:16 03-11-2020
  Witam Mój kod polecający w nowej odsłonie AGNIESZKA2GNF ale sposób aktywacji po staremu.Napewno zawsze aktualny. Pozdrawiam
  Odpowiedz
 • komentarz
  sylwek 09:58 06-11-2020
  oferta na kartę, nowe wartości doładowań i terminy na bonusy po doładowaniu. 5 zł = 1 pełny dzień = 2,5 GB 35 zł = 31 pełne dni = 20 GB 60 zł = 62 pełne dni = 35 GB 100 zł = 120 pełne dni = 75 GB
  Odpowiedz
 • komentarz
  andrzej 11:14 20-11-2020
  czy planujecie dolaczyc signala do socialpass w flex?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil 21:23 25-11-2020
  Zapraszam do skorzystania. Kod KAMILBYMW.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Lukasz 18:26 03-12-2020
  Aktualny kod polecający gdzie dostaniesz 50 zł Kod: LUKASZTVPC
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dario 00:33 03-01-2021
  Kochani, brakuje mi jednej osoby do otrzymania bonusu 500GB, którym podzielę się na pół z osobą, która wpisze mój KOD POLECAJĄCY: DARIUSZC5JV Pamiętajcie proszę, aby kod wpisać przed zdefiniowaniem metody płatności, bo potem juz tego nie zrobicie i bonus przepadnie. A dodatkowo po miesiącu Orange przekaże Wam na konto w aplikacji Flex 30 PLN, z którymi będziecie mogli zrobić co chcecie, nawet przelać na swoje konto bankowe. Ja ze swojej strony mogę tylko uprzejmie podziękować osobie, która wybierze mój numer i skorzysta z mojej propozycji.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jarek 11:02 07-01-2021
  Polecam swój aktualny kod w Orange Flex...dostaniesz 30 zł na konto, wpisz przed dodaniem płatności kod JAROSLAWUS4Z, po uruchomieniu planu polecaj Orange Flex i zarabiaj swoim kodem 70zł
  Odpowiedz
 • komentarz
  lukasz32 20:02 20-01-2021
  Bardzo Polecam aktualny kod LUKASZ32LX 《☆ jak trzeba dodam gratis 10 GB☆》♧♧♧
  Odpowiedz
 • komentarz
  Rafał 15:19 23-01-2021
  Zapraszam do wpisania mojego kodu RAFALF9YN. Chetnię podzielę się GB bo często mi zostaje z planu. Jestem w Flex już długo - nie ma ryzyka, że odejdę z Flex i wypłata przepadnie. Zapraszam i pozdrawiam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  masss 19:30 25-01-2021
  polecam ! skorzystaj 30 zł dla ciebie po pierwszym miesiącu z kodem MONIKAGHCQ, a teraz w klubie flex videopass 50% taniej 10 zł za miesiąc, jak nie teraz to kiedy ;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Miksoneieo 22:47 04-02-2021
   Hej. Polecam swój kod GRZEGORZWJBN Pozdrawiam.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Veronika 12:25 07-02-2021
  Kod na 30 złotych, które możesz wykorzystać na Flexa lub wypłacić sobie na kartę: VERONIKAUHE6 Kod musisz wpisać przed wyborem metody płatności
  Odpowiedz
 • komentarz
  AZ1980 23:31 09-02-2021
  Aktualny kod: ADAMEDNX
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marcin 15:27 12-03-2021
  Witam. Serdecznie polecam i zachęcam do skorzystania z mojego kodu MARCINXBAP. W zamian chętnie podzielę się swoimi GB - zawsze duzo mi zostaje. PŚ. Zbieram tez na rower dla żony 🤫
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kinga 10:07 14-03-2021
  Dostaniesz 30 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod KINGAKX22 przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kinga 10:08 14-03-2021
  Mój kod polegający KINGAKX22
  Odpowiedz
 • komentarz
  Anna 13:36 15-03-2021
  ANNABG17 Zapraszam do skorzystania z mojego kodu do Orange Flex
  Odpowiedz
 • komentarz
  dokurator 07:34 22-03-2021
  kod: DOMINIKVNCS
  Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

Darmowe szkolenia dla nauczycieli. Z myślą o edukacji przyszłości (2)

Tosia Bojanowska

2 listopada 2020

Darmowe szkolenia dla nauczycieli. Z myślą o edukacji przyszłości
2

Edukacja wyrozumiała, skoncentrowana na celu i otwarta na innowacje. Taka jej wizja wybrzmiała na konferencji „Jutro w szkole. Szkoła jutra”, którą zorganizowała Fundacja Orange. Lekcje zdalne czy w murach szkoły – warto, żeby nauczycielki i nauczyciele podnosili cyfrowe kompetencje. Trwają zapisy na darmowe szkolenia „Lekcji:Enter” w całej Polsce.

Ten rok zapamiętamy jako przełomowy w wielu dziedzinach. W polskiej oświacie to skok na głęboką wodę nauczania zdalnego. Zatonie? Nauczy się pływać w świecie pełnym technologii? Czy może dotrze do bezpiecznego brzegu?

Temat poruszali eksperci na konferencji „Jutro w szkole. Szkoła jutro”. Jej echo niesie się w środowisku edukacji, bo padło na niej wiele ważnych słów. Nie mogliście w niej uczestniczyć? W internecie nic nie ginie 😉 – nagranie dostępne jest na https://jutrowszkole.pl/

Z badań zdalnenauczanie.org zaprezentowanych na tym wydarzeniu wynika, że nauczyciele wyżej oceniają swoje cyfrowe kompetencje niż na początku nauki online. Jednocześnie wskazują na potrzebę doszkalania się. To może być pierwszy krok do myślenia o przyszłości edukacji i kompetencjach kadry szkolnej – nie tylko na czasy lekcji online, ale w ogóle.

Kiedyś się bałem i nie robiłem. Teraz się boję i robię.

(*- Tak mawia Pan Belfer Nauczyciel z Internetów o używaniu nowych technologii w edukacji 🙂 ). Wsparcie w nadganianiu technologii stanowić może projekt „Lekcja:Enter”, którego celem jest przeszkolenie 75 tys. nauczycieli w Polsce z wykorzystywania cyfrowych narzędzi i e-zasobów w prowadzeniu zajęć z uczniami. Powstał on jeszcze w 2019 roku, szkolenia są darmowe, toczą się w różnych regionach i online. To solidna dawka wiedzy potrzebnej nauczycielom i nauczycielkom w szkole, która chce odpowiadać na potrzeby młodych ludzi wychowanych w erze cyfrowej.

Jeśli więc jesteś nauczycielem/nauczycielką i:

 • chcesz czuć się swobodniej z technologiami, uczyć się nowych rzeczy, poznać możliwości na prowadzenie nowoczesnych lekcji;
 • nie chcesz „wykładać”, ale angażować młodych w zajęcia, bo wiesz już, że nabywają dziś wiedzę po prostu inaczej niż my kiedyś;
 • myślisz o tym, żeby zacząć stosować na lekcji quizy, webquesty, poznać portale, aplikacje edukacyjne, społeczności nauczycielskie online. Może chcesz zwiedzać z uczniami Luwr online, organizować wirtualne spotkania z mieszkańcami Wenezueli, a nawet tworzyć e-materiały do nauczania według własnych pomysłów;
 • dodatkowo – przydałaby ci się dawka wiedzy o tym, jak prowadzić lekcje w trybie hybrydowym i zdalnym…

To koniecznie zapisz się na szkolenia! Tutaj jest lista placówek, które realizują warsztaty i ich dane kontaktowe. Każda z nich otrzymała grant i pełne merytoryczne przygotowanie do prowadzenia szkoleń. I nie martw się, jeśli myślisz, że ledwo obsługujesz smartfon. Trenerzy „Lekcji:Enter” są przygotowani do pracy od podstaw. To może być pierwszy ważny krok do tworzenia szkoły przyszłości, która nie boi się technologii, ale czerpie z niej to, co najlepsze.

Projekt „Lekcja:Enter” realizuje ze środków unijnych nasza Fundacja Orange oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Instytut Spraw Publicznych. To największy projekt edukacji cyfrowej dla szkół w Polsce.

Zobacz konferencję i przeczytaj artykuły

Potrzeba ciut więcej zachęty i inspiracji? Polecam retransmisję konferencji „Jutro w szkole. Szkoła jutra.”, którą obejrzeć możecie w dowolnej chwili na https://jutrowszkole.pl/ lub na profilu Fundacji Orange na Facebooku.

Dodatkowo, przy okazji konferencji, wydaliśmy publikację pod tym samym tytułem, która składa się z krótkich artykułów napisanych przez ważne postaci świata edukacji w Polsce. Swoimi refleksjami o jej przyszłości, a także praktycznymi poradami na uważne wdrażanie technologii do nauczania podzielili się m.in. dr hab. prof. UWAM Jacek Pyżalski, Magdalena Kaszulanis, ze Związku Nauczycielstwa Polskiego, dr Tomasz Tokarz, Agnieszka Jankowiak- Maik znana jako „Babka od histy”, Dawid Łasiński „P@n Belfer – nauczyciel z internetów” i Konrad Ciesiołkiewicz z naszej Fundacji. Wszystkie artykuły dostępne są na stronie.

Choć warto kompetencje rozwijać po prostu dla siebie, nie dla nagród, to uroczyście ogłaszamy, że najbardziej innowacyjnych nauczycieli, którzy mądrze wykorzystują technologie w nauczaniu lub w sposób imponujący rozwinęli swoje cyfrowe kompetencje wyróżnimy wspólnie z Głosem Nauczycielskim w ramach kolejnej edycji konkursu „Nauczyciel Roku”.

Udostępnij: Darmowe szkolenia dla nauczycieli. Z myślą o edukacji przyszłości
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 18:35 02-11-2020
  Fajna akcja dla nauczycieli. Też pewnie musieli szybko przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości. Mam nadzieję że damy radę i jeszcze będzie kiedyś tak jak dawniej.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Tosia 19:48 02-11-2020
   pablo_ck, nie wiem, czy będzie jak dawniej 😉 ale oby lepiej niż teraz. A nauczyciele to fighterzy. Wiele już przeszli! Ja tam w nich wierzę.
   Odpowiedz

;

Oferta

Orange VOD razem z Tobą (1)

Beata Giska

2 listopada 2020

Orange VOD razem z Tobą
1

Do 30 listopada wszyscy klienci, posiadający usługę Orange VOD na dekoderach Telewizji Orange oraz w aplikacji Orange TV Go, mogą oglądać wybrane produkcje za 1 zł. W naszej ofercie nie zabraknie doskonałych animacji, przezabawnych komedii, wzruszających dramatów oraz wciągających thrillerów.

W każdym tygodniu, aż do 30 listopada, w ofercie Orange VOD można obejrzeć sześć filmów za 1 zł każdy. Produkcje będą wymieniane w poniedziałki. Jest to ponowna odsłona wiosennej akcji, kiedy to wszyscy – w związku z pandemią, siedzieliśmy w domach i Orange postanowiło dostarczyć swoim klientom telewizyjnej rozrywki. Tanie filmy okazały się hitem (z rekordową ilością wypożyczeń), który pokochali widzowie. Dlatego też jesienią, gdy nadchodzą długie wieczory i kiedy znów, ze względów bezpieczeństwa, spędzamy większość czasu w domach – powracamy z dalszą porcją ciekawych produkcji do obejrzenia za złotówkę.

Filmy wypożycza się w prosty sposób – za pomocą pilota i można oglądać je w telewizorze lub – dla posiadaczy aplikacji Orange TV Go – na ekranach smartfonów oraz tabletów. Każda produkcja jest dostępna do obejrzenia dowolną ilość razy w ciągu 48 godzin od momentu wypożyczenia.

Repertuar akcji „Orange VOD razem z Tobą”:

2.11 – 8.11.2020

 • W obronie miłości
 • 10 rzeczy do zrobienia, zanim zerwiemy
 • Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie
 • Młody renifer Alex
 • Ocaleni
 • Kopciuszek. Historia prawdziwa

9.11 – 15.11

 • e-znajomi
 • Tajemnica anioła
 • Na zawsze razem
 • Wyprawa Magellana
 • Po własnych śladach
 • 7 uczuć

16.11 – 22.11

 • Nieprawdopodobna
 • Nadzwyczajni
 • Bandziory z Brooklynu
 • Daddy Cool
 • Kult. Film
 • Legenda Hallowajów

23.11 – 30.11

 • Borg/McEnroe. Między odwagą, a szaleństwem
 • Serce do walki
 • Misiek i chiński skarb
 • Wojna o honor
 • Kumple z dżungli
 • The World Is Yours

Powyższe filmy są dostępne w promocyjnej cenie, za 1 zł, tylko w wybranym tygodniu. Warto się pospieszyć i zaplanować sobie seanse na najbliższe dni.

Które z tytułów zainteresowały Was najbardziej? Na jakie produkcje w Orange VOD czekacie?

 

Udostępnij: Orange VOD razem z Tobą
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 18:32 02-11-2020
  Witamy Panią Beatę. Widzę że Team nam się troszkę zmienia. Witamy na pokładzie :)
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej