Odpowiedzialny biznes

Polimaty – telefoniczne rekordy

Marek Wajda Marek Wajda
04 kwietnia 2014
Polimaty – telefoniczne rekordy

Radek Kotarski przygotował dla Was kolejny odcinek z cyklu Polimaty dla Orange. Tym razem na warsztat wziął  najdziwniejsze rekordy związane z telefonią. Jeśli jesteście ciekawi m.in. jaki telefon jest największy, najbardziej wytrzymały, jak najdalej można nim rzucić i kto otrzymał najwyższy rachunek telefoniczny zapraszam na film.

A co najbardziej zaskoczyło vlogera? - Informacja o ogromnej liczbie sms-ów wysłanych w ciągu miesiąca przez jedną osobę! O szczegółach tej sytuacji można posłuchać w odcinku. Jednak to zaskoczenie było niczym w porównaniu do wiadomości od widzów, którzy po emisji tego odcinka pisali, że byli bardzo blisko przebicia rekordu ustanowionego przez amerykańską nastolatkę! :) – śmieje się Radek.

Dla przypomnienia w poprzednim odcinku Radek pokazał jak ewoluowały telefony.

Jesli znacie jakieś inne ciekawe telekomunikacyjne "NAJ" podzielcie się nimi w komentarzach.


Oferta

Samsung Galaxy S5 – zamawiasz i dostajesz

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
03 kwietnia 2014
Samsung Galaxy S5 – zamawiasz i dostajesz

Flagowy smartfon koreańskiego koncernu jest już dostępny dla Was w Orange i to jeszcze przed jego oficjalną premierą w Polsce, która nastąpi 11 kwietnia. Od dziś do 10 kwietnia do północy mamy prawdziwą przedsprzedaż w naszym e-sklepie. Nie zbieramy deklaracji zainteresowania, tylko od razu po zakupie, wysyłamy telefon kurierem. Dodatkowo 30 pierwszych klientów dostanie w prezencie opaskę Gear Fit, której działania w realu sam jestem bardzo ciekawy. Samsung Galaxy S5 to kolejna ciekawa nowość w tym roku i bez wątpienia ma szansę być takim samym hitem, jak wcześniejsze modele S3 czy S4. Urządzenie będzie dostępne w ofertach dla biznesu i klientów indywidualnych. Jak każda nowość z najwyższej półki nie będzie tani, ale w zamian dostaniecie naprawdę świetny smartfon. Nie będę opisywał Wam wszystkich jego zalet wystarczy, że zajrzycie do testów naszego blogera Michała Rosiaka. Polecam też relację z prezentacji na MWC w Barcelonie.

 


Rozrywka

The Prodigy, Martin Garrix i Skubas uzupełnią OWF

Kasia Barys Kasia Barys
03 kwietnia 2014
The Prodigy, Martin Garrix i Skubas uzupełnią OWF

Znamy już kolejnych trzech artystów, którzy wystąpią na Orange Warsaw Festival. To The Prodigy, Martin Garrix i Skubas. Każdy z nich to zupełnie inna muzyka. I dlatego właśnie warto mieć w planach obecność na festiwalu sygnowanym marką Orange. Mamy nadzieję, że to będą trzy dni pełne tanecznej zabawy. Wielka impreza, która nie ma końca :) Dzisiaj ogłosiliśmy kolejnych wykonawców, ale to jeszcze nie koniec. W najbliższym czasie następne ogłoszenia!

Scroll to Top