Oferta

Porównaj oferty przed zakupami

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
19 listopada 2009
Porównaj oferty przed zakupami

Na użytek wtorkowej konferencji prasowej, na której przedstawiliśmy nasze oferty świąteczne przygotowaliśmy slajd porównujący propozycje operatorów. Chodzi o wybrane abonamenty z telefonami za 1 zł, zawierające kuszącą i modną stawkę 29 gr/min. Chronologicznie Plus ma Rarkę, Orange abonament 55, a ostatnio doszusował P4 z One Play PRO 40 i 60. Wszystkim można coś wytknąć lub pochwalić. Koniec roku to tradycyjnie żniwa dla operatorów i czas decyzji dla wielu klientów, dlatego zdecydowałem się opublikować porównanie. Pełna prezentacja do ściągnięcia tutaj. Oczywiście polecam Orange, ale wolny kraj i decyzja należy tylko do Was.

oferta Play Plus Era Orange
Taryfa One Play Pro 40 One Play Pro 60 Rarka Nowa Era Promocyjny Nowy Orange Abonament 55
Opłata abonamentowa 40 zł 60 zł 55 zł 45 zł 55 zł
Liczba minut w abonamencie 137 206 120 140 (w tym prezent 2 x więcej minut do wszystkich) 150
Wymienność minut na SMS-y i MMS-y dostępna brak dostępna dostępna
Cena za minutę poza abonamentem 29 gr 29 gr 59 gr 29 gr
Darmowe usługi do abonamentu brak brak Dodatkowe minuty do wszystkich (wliczone do minut z abonamentu) Dwie dodatkowe usługi - nawet 360 dodatkowych minut lub 800 SMS-ów


Odpowiedzialny biznes

Rzecznik nie będzie samotnym blogerem

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 listopada 2009
Rzecznik nie będzie samotnym blogerem

Pewnie zauważyliście klikając na www.blog.tp.pl, że od dziś zmieniliśmy się mocno, żeby nie powiedzieć rozmnożyliśmy obficie. Ruszyliśmy z platformą blogową, w której obok mojego "historycznego" bloga są trzy kolejne: korporacyjny, technologiczny i sportowy. Pewnie nie tylko dla mnie to absolutna nowość i śmiały eksperyment w komunikacji firmowej. Sprawdziliśmy, że tylko 4 firmy spośród wszystkich polskich spółek giełdowych prowadzą blogi z prawdziwego zdarzenia, ale nikt nie zdecydował się na tak otwartą informację i dialog w Internecie. Ogromna w tym Wasza zasługa, gdyż chcieliście ze mną przez ostatni rok dyskutować i nierzadko mocno się spierać. To nas zachęciło to rozwinięcia pomysłu. Dlatego teraz będziecie mieć okazję pogadać z moimi kolegami i koleżankami. Świetnymi fachowcami w tym co robią. Będzie też więcej materiałów wideo. Oczywiście dalej możecie mnie zasypywać pytaniami oraz krytyką, chwalenie za dobre pomysły też od czasu do czasu mile widziane.


Odpowiedzialny biznes

Jak w „Rejsie” potrzeba jeszcze więcej optymizmu

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
18 listopada 2009
Jak w „Rejsie” potrzeba jeszcze więcej optymizmu

A teraz, na kilka godzin przed meczem z Kanadą, obiecane kilka słów dlaczego trzeba być optymistą.

W rankingu FIFA Polska jest na 56 miejscu a całe zestawienie ma aż 203 pozycje, więc nadal jesteśmy niemal w czołówce. (Przy okazji ostatnie miejsce zajmuje nie maleńka wysepka czy jakieś mikroksięstwo, ale znacznie większa od Polski i blisko 6-milionowa Papua Nowa Gwinea. Aby było jednak sprawiedliwie należy dodać, ze 203 pozycję dzieli ona z Amerykańskim Samoa, i takimi potęgami jak Montserrat, Angilla (nie ANGLIA!!!!) oraz naszym niedawnym grupowym rywalem San Marino)

Daleko za nami są takie kraje jak Chiny czy Indie, gdzie talenty piłkarskie w przeciwieństwie do Polski liczy się nie w dziesiątkach, ale w dziesiątkach tysięcy

Przed nami jest za to w zestawieniu FIFA Kanada, a my potrafimy ponoć koncentrować się na lepszych – więc to też dobra wiadomość

Za nami są natomiast statystyki. Z reprezentacją klonowego liścia graliśmy pięć razy i tyle samo razy wygraliśmy strzelając 19 bramek, a tracąc tylko 4. Matematycznie jesteśmy lepsi!!!

Z pewnością z trybun w Bydgoszczy biało-czerwonych dopingować będzie jeszcze więcej widzów niż ostatnio na spotkaniu ze Słowacją w pożegnalnym chyba meczu na śląskim ”kotle czarownic”

Aby więc poprawić frekwencję na bydgoskim stadionie muszę kończyć to radosną wyliczankę. Niemniej jeśli widzicie jeszcze więcej powodów do optymizmu zachęcam gorąco do wpisów.

Scroll to Top