Oferta

Potrzebujesz technoporady?

Czytelnicy Bloga Czytelnicy Bloga
07 sierpnia 2013
Potrzebujesz technoporady?

Nie wiesz jak wyczyścić klawiaturę tak, aby po czyszczeniu nadal działały wszystkie klawisze? Sen z powiek spędza Ci myśl czy po powrocie z wakacji Twój ukochany tablet wciąż będzie w jednym kawałku? Zastanawiasz się jaki e-book będzie odpowiedni dla Twojego dziecka?

TechnoPoradnik to nowy cykl, który pomoże "żyć w zgodzie" z urządzeniami elektronicznymi i nie martwić się dłużej o zniszczenie, zgubienie, czy niezrozumienie ulubionego sprzętu :)

Premierowy odcinek cyklu jest poświęcony tematom wakacyjnym i skupiony na przygotowaniu wakacyjnego wyjazdu dla idealnego urlopowego kompana, którym jest... nasz tablet.

Program będzie emitowany co 2 tygodnie na Orange Ekspert. W najbliższych odcinkach zgłębimy tajniki skutecznego wyszukiwania w Google, wybierzemy telefon odpowiedni dla seniora, a z nastaniem nowej pory roku zabierzemy się za jesienne porządki w naszym laptopie. Tymczasem obejrzyjcie premierowy odcinek w tym miejscu.


Oferta

Taniej na wschód i do Niemiec w Orange na kartę

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
06 sierpnia 2013
Taniej na wschód i do Niemiec w Orange na kartę

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy dzwonią na wschód – i ten bliski, i ten bardzo daleki. Przedłużamy promocyjne stawki za połączenia do wybranych krajów w ofertach Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go. Minuta rozmowy z siecią komórkową lub stacjonarną w następujących krajach kosztuje: Rosja – 0,79 zł, Litwa – 0,79 zł, Ukraina – 0,55 zł, Białoruś – 0.99 zł, Chiny – 0,55 zł (ceny z VAT). Szczególnie atrakcyjna jest stawka za połączenia z Wietnamem – tylko 0,29 zł z VAT za minutę. Nadal można będzie tanio rozmawiać także z Niemcami – do 0,39 zł z VAT. Promocja aktywowana jest automatycznie – wystarczy zadzwonić do wybranego kraju i płacić mniej. Z promocyjnych warunków można korzystać co najmniej do 15 stycznia 2014 r.  ;-)

c1afd14d38c14c2088ee302a42910a02013


Odpowiedzialny biznes

Małachowski pewny siebie. Nie za bardzo?

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
06 sierpnia 2013
Małachowski pewny siebie. Nie za bardzo?

I jak tu nie lubić Piotra Małachowskiego? Podczas gdy trenerzy naszych eksportowych drużyn piłkarskich gaworzą o stanie murawy, mocnych stronach przeciwników i plagach kontuzji w swoich ekipach, on staje przed kamerą i otwarcie deklaruje: jadę po złoty medal!

Już za cztery dni startują lekkoatletyczne mistrzostwa świata, z których Polacy, o ile nie stanie się nic sensacyjnego - czy to na plus, czy na minus, przywiozą trzy krążki. Najwyższy stopień podium chciałby sobie zagwarantować lider światowych list w rzucie dyskiem. - Jestem zdrowy, mocny, na treningach rzucam bardzo daleko. Wydaje mi się, że w Moskwie będzie naprawdę super! - mówi reporterowi Orange sport Małachowski.

O tym, czy będzie "super", przekonamy się już za kilka dni. Jedno jest pewne: po takich zapewnieniach na Polaku ciąży ogromna presja. Może więc lepiej byłoby zaatakować najcenniejrzy kruszec po partyzancku, w stylu piłkarskim?

Scroll to Top