Oferta

Powiększony flagowiec Samsunga już w ofercie

Piotr Domański Piotr Domański
28 sierpnia 2015
Powiększony flagowiec Samsunga już w ofercie

Samsung Galaxy S6 Edge +, który wchodzi do oferty to wizualny majstersztyk. Zakrzywiony wyświetlacz, obudowa z metalu i szkła oraz płynne linie i przejścia dają moim zdaniem niesamowity efekt. Fani pięknych telefonów widzieli to wszystko już wcześniej – Samsung Galaxy S6 Edge + różni się od wersji bez plusika, przynajmniej z zewnątrz, wyłącznie wielkością.

89a18a8aba0ed3023f19fded786cedfc07cJednak, zostawiając z boku ekran, który powiększył się o 0,7 cala, zwróćcie uwagę na zmiany, które zaszły w środku. RAM rozbudowano z 3 do 4 GB, bateria stała się pojemniejsza i można ją jeszcze szybciej naładować. Zarówno kablem, maksymalnie w 90 minut, jak i bezprzewodowo – Samsung uczynił z tej technologii element wyróżniający swoich produktów.

Firma, korzystając z wcześniejszych doświadczeń, rozbudowała także możliwości, które oferuje zakrzywiony ekran. Oprócz dostępu do kontaktów można tam również umieścić skróty do aplikacji.

Już wcześniej pisaliśmy, że istnieje szansa zapisu na telefon. Teraz ruszyła przedsprzedaż – możecie zagwarantować sobie, że dostaniecie go jako pierwsi. Gdybym ja miał kupować to cacko wybrałbym ofertę za nieco ponad 180 złotych miesięcznie, szczególnie, że w jej ramach otrzymacie ubezpieczenie. Dość przydatna rzecz przy sprzęcie tej wartości. Jeżeli jesteście zainteresowani Samsungiem Galaxy S6 Edge + informacji szukajcie na naszej stronie.

 


Oferta

Oszczędności na rachunkach telefonicznych z Orange Finanse

Piotr Domański Piotr Domański
28 sierpnia 2015
Oszczędności na rachunkach telefonicznych z Orange Finanse

Nie ważne, czy posiadacie telefon na kartę, czy płacicie abonament – jeżeli chcielibyście się zainteresować kontem w Orange Finanse, to jest ku temu doskonała okazja. Przez najbliższe kilka miesięcy zapłacicie fakturę lub doładujecie telefon przy pomocy Orange Finanse zatrzymacie część pieniędzy w kieszeni.

Korzystający z oferty na kartę lub Mixa w Orange doładowując telefon przy pomocy Orange Finanse lub bankowości internetowej otrzymują od nas 50% kwoty doładowania. Na przykład kupując doładowanie za 100 złotych dostajecie 50 złotych na rozmowy, smsy i internet, które możecie wykorzystać w ciągu 14 dni. Jeżeli jesteście abonentami sytuacja wygląda trochę inaczej. Zwracamy Wam przez pół roku 25 złotych miesięcznie z faktury w Orange, którą zapłacicie korzystając z Orange Finanse. Jednak, by skorzystać z promocji trzeba do połowy listopada założyć konto w Orange Finanse, i każdego miesiąca zasilać konto kwotą minimum 1000 złotych.

7360a0561bd9a069642ef3c7972d0ce8b19

 


Oferta

W sierpniu trzy nowe tablety w ofercie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
27 sierpnia 2015
W sierpniu trzy nowe tablety w ofercie

Dawno nie pisałem o tabletach, ale jest okazja bo dziś wprowadziliśmy do oferty Sony Xperia Z4 Tablet. To zdecydowanie warte zainteresowania urządzenie, które mamy jako pierwsi wśród operatorów. Żaden inny 10-calowy tablet na świecie nie jest ani tak lekki (waży 389 gram), ani tak smukły (6,1 mm). Producent wręcz przekonuje, że zostało zaprojektowane z myślą o trzymaniu go w jednym ręku. Nie miałem okazji sprawdzić, ale nie wydaje się to niemożliwe. Ponadto warto zwrócić uwagę na technologię cyfrowej eliminacji hałasu, Live Colour LED gwarantującą bardziej „żywe” kolory. Ponadto dwa aparaty: główny o rozdzielczości 8,1 Mpix i dodatkowy do selfie 5,1 Mpix z szerokokątnym obiektywem. Pewnie, aby łatwiej się zmieścić na fotce :-) Z ważnych w użytkowaniu rzeczy warto napisać o baterii o pojemności 6000 mAH i trybie STAMINA, który wyłącza nieużywane aplikacje i funkcje. Tablet napędza 64-bitowy ośmiordzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 810. Jeśli chodzi o tablety, to nie jedyna nowość. W tym miesiącu pojawiły się w ofercie też: Lenovo TAB2 A8 i Lenovo TAB2 A10, które są przystępniejsze cenowo. Wszystkie trzy tablety oczywiście obsługują LTE, które niedawno przyśpieszyliśmy do 112 Mb/s.

6d511deb4b13abea7eabcd86d9dbcc23cde

 

 

Scroll to Top