Odpowiedzialny biznes

Powrót do przeszłości

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
07 marca 2011
Powrót do przeszłości

Nie proponuje Wam co prawda skoku w czasie z Martym McFlyem i dr Emmettem Brownem, ale chyba równie przyjemną wycieczkę w świat gadżetów z lat 80. XX wieku. Dla dzisiejszych nastolatków to przedpotopowe dziwadła, ale dla 30-40 latków kopalnia wspomnień. I może właśnie dlatego w internecie roi się do miejsc im poświęconym.

Znajdziecie np. zestaw 10 najbardziej pożądanych gadżetów lat 80. Od walkmana "Kajtek", przez zegarek z kalkulatorem, magnetofon kasetowy - popularnego "Gruźlika", aż po magnetowid. Mnie najbardziej wzruszył ręczny projektor do bajek, bo do dziś pamiętam jaką frajdą była zabawa w kino, którą urządzaliśmy sobie z rodzeństwem przy ekranie z białej powłoczki na poduszkę.

A co Wy wspominacie najprzyjemniej? Może wciąż używacie jakiegoś gadżetu z tych czasów lub je kolekcjonujecie. Najciekawszy wpis subiektywnie nagrodzę czymś już rodem z XXI wieku. Na na razie czas na historyczne telekino - czyli powrót do przeszłości.

WSPANIAŁE LATA 80' przez Leszek71


Oferta

Orange Freedom Pro z 10 GB i dodatkowe pakiety

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
07 marca 2011
Orange Freedom Pro z 10 GB i dodatkowe pakiety

Paweł często pytał mnie na blogu, kiedy wreszcie będą zmiany w ofercie Orange Freedom Pro, czyli radiowym dostępem do netu w technologii CDMA. Dziś mogę poinformować, że właśnie dołożyliśmy drugą opcję z limitem przesyłania danych 10 GB oraz wprowadziliśmy dodatkowe pakiety: 0,5 GB za 10 zł, 1 GB za 15 zł i 2 GB za 20 zł. Dzięki nim będziemy mogli się podeprzeć, jak nagle zapragniecie ściągnąć dużo więcej danych. W ramach promocji OFP 10 GB dodajemy pakiet złotówek o wartości 30 zł, a OFP 3 GB pakiet pozostaje bez zmian 20 zł. Usługę można wziąć na próbę. Ceny w tabelce poniżej, a szczegóły na naszej stronie.

opcja

umowa na 12, 24 lub 36 miesięcy

abonament

opłata aktywacyjna

Orange Freedom Pro 3 GB

49

19

Orange Freedom Pro 10 GB

119

39

Orange Freedom Pro 3 GB - na próbę

-

69

Orange Freedom Pro 10 GB - na próbę

-

90


Oferta

Promocja w salonikach i na stacjach

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
07 marca 2011
Promocja w salonikach i na stacjach

Ruszamy z kolejną promocją doładowań w znanej już Wam formule "20 proc. więcej". Tym razem, aby zdobyć bonus należy odwiedzić saloniki prasowe Kolportera lub stacje paliw sieci BP. Tam znaleźć punkt oznaczony promocją, kupić doładowanie za 50 zł i wysłać niewykorzystany kod pod bezpłatny numer 8006. Tradycyjnie bonus można wykorzystać na połączenia, SMS-y, MMS-y w Orange, na połączenia z numerami stacjonarnymi oraz na transfer danych. Szczegóły tutaj.

Scroll to Top