;

Oferta

Powrót do szkoły z Orange na kartę (17)

Ewa Przybylińska

1 września 2022

Powrót do szkoły z Orange na kartę
17

Wakacje za nami, ale na pocieszenie przygotowaliśmy dla Was dwie promocje. Pierwsza to Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 5 GB na 5 dni za darmo dla użytkowników Orange na kartę.

Jak aktywować? Wystarczy wysłać SMS-a o treści SZKOLA pod bezpłatny numer 364 lub wejść do aplikacji „Mój Orange” i w zakładce pakiety i usługi odpalić promocję. Usługę można włączyć do 4 września br. Prezent jest ważny przez 5 dni od aktywacji.

Regulamin znajdziecie tutaj.

Kolejna propozycja w Orange na kartę to jesienna promocja dla nowych klientów oraz dla przenoszących do nas swój numer. W ramach usługi otrzymacie bezpłatnie Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich na 31 dni + 1200 GB przez cały rok (w paczkach po 100 GB przez 12 miesięcy).

Usługa włączy się automatycznie po spełnieniu warunku doładowania za minimum 5 zł i po wysłaniu bezpłatnego SMS-a o treści START na 814. Promocja trwa do 31 października br.

Regulamin tutaj.

Udostępnij: Powrót do szkoły z Orange na kartę
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 11:36 01-09-2022
  Fajne promocje.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 17:36 01-09-2022
  Promcja ok
  Odpowiedz
 • komentarz
  Artur 06:50 02-09-2022
  Promocja: Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 5 GB na 5 dni za darmo dla użytkowników Orange na kartę nie dało się uruchomić 1 września do godziny 8-mej.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 10:18 02-09-2022
  Cieszy przedłużenie promocji 300GB na rok. Jedna z lepszych na rynku, nawet bezkonkurencyjna.
  Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 17:48 02-09-2022
  Te promocje są ok. :) A czemu tutaj na blogu nie "chwalicie się" o podwyżkach w ofertach na kartę??? ;P https://www.orange.pl/medias/omni/lp/b2c/dokumenty/inne/Zmiana_cen_polaczen_krajowych.pdf Ps. Blokujecie moje wczorajsze wpisy??? Proszę o komentarz admina!...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 10:58 03-09-2022
   Po co maja to powielać jak jest ważnych komunikatach informacja że połaczenia smsmy i mmsy i internet drożeje od 1 pazdziernika na telepolis na gsmonline było wiec wszyscy juz wiedzą że podwyżki beda.Z tego co mi wiadomo to we wrzesniu jest rocznica POPA wiec w sam raz ida podwyżki
   Odpowiedz
   • komentarz
    emitelek 17:30 05-09-2022
    "Powielać"??? Przecież to decyzja orange i to od nich powinna wyjść w świat każda ważna informacja!!! BIURO PRASOWE - to chyba zobowiązuje? Może się mylę? Dziwne, że u źródła dowiesz się o tym na końcu, albo w ogóle!... :/
    Odpowiedz
    • komentarz
     Łukasz 20:21 05-09-2022
     U Orange jest dezinformacja biuro prasowe nie dziala albo działa tylko nie pisza o tym trudno powiedzieć czemu o tym nie pisza.Niech sie ktos wypowie z Orange.
     Odpowiedz
  • komentarz
   Ewa Przybylińska 13:26 06-09-2022
   Jeśli chodzi o podwyżki w Orange na kartę – o fakcie informowaliśmy klientów 30 dni przed zmianą, poprzez komunikat na stronie: https://www.orange.pl/view/komunikaty
   Odpowiedz
   • komentarz
    emitelek 15:12 06-09-2022
    Owszem na tej stronie jest, ale na blogu też by nie zaszkodziło ;) Ps. Szkoda, że w tych komunikatach są coraz gorsze wieści dla karciarzy... :/
    Odpowiedz
 • komentarz
  karol 00:33 03-09-2022
  Czy przelewy sms jeszcze kiedyś powrócą do orange?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 11:15 03-09-2022
   Raczej to nie wróci może wymyśla co innego mogliby wymyśleć dzielenie się miedzy uzytkownikami np internetem GB miedzy sobą
   Odpowiedz
  • komentarz
   Ewa Przybylińska 13:32 06-09-2022
   Jeśli chodzi o usługę Przelew SMS - na ten moment nie planujemy jej ponownie otwierać.
   Odpowiedz
   • komentarz
    emitelek 18:28 06-09-2022
    A kiedy zamierzacie wyłączyć obecną wersję cykliczną??? :( To będzie koniec waszego chwalebnego innego :P
    Odpowiedz
 • komentarz
  Małgorzata 12:52 04-09-2022
  Wysłałam SMS dzisiaj w nocy, o godzinie 1, dostałam od razu SMS zwrotny, że zlecenie zostało przyjęte do realizacji i…cisza, a dochodzi 13. Wiem, że włączenie usługi trwa 24 godziny ale zwykle jest włączana natychmiast. Może coś nie zadziałało w moim przypadku i nie dostanę już tego pakietu?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 17:17 04-09-2022
   Serwisy sa obecnie w trakcie modernizacji trzeba poczekac na aktywację mysle że otrzymasz jesli nie to nalezy to zgłosić
   Odpowiedz
  • komentarz
   Ewa Przybylińska 13:35 06-09-2022
   O którą usługę dokładnie chodzi?
   Odpowiedz

;

Oferta

Przedłużamy specjalną ofertę dla obywateli Ukrainy (1)

Kasia Barys

31 sierpnia 2022

Przedłużamy specjalną ofertę dla obywateli Ukrainy
1

Pamiętamy, że u naszych sąsiadów trwa wojna. Wiele osób z Ukrainy wciąż dzwoni do rodzin i znajomych. W sieci Orange ponad trzydziestokrotnie wzrosła liczba połączeń z Polski do Ukrainy, porównując do czasów sprzed wybuchu wojny. Dlatego do końca roku przedłużamy ofertę przygotowaną specjalnie dla przyjaciół z Ukrainy.

Przypominamy, że chodzi o ofertę, w której są:

 • Niższe ceny rozmów do Ukrainy – 29 gr za minutę połączenia wykonywanych z telefonów komórkowych Orange i nju na ukraińskie numery stacjonarne i komórkowe. Chodzi zarówno o oferty na kartę, jak i abonament dla klientów indywidualnych i biznesowych.
 • Pakiet 5 GB na internet dla osób, które przebywają na terenie Ukrainy. Dotyczy to ofert na abonament w Orange, także biznesowych.
 • Niższe opłaty za transmisję danych w roamingu na terenie Ukrainy dla użytkowników usług na kartę.

Nadal rozdajemy darmowe startery. Każdy ze specjalnymi pakietami usług. Najłatwiej odebrać je w placówkach Poczty Polskiej. Po aktywacji startera użytkownik automatycznie dostaje 100 minut do Ukrainy, 100 minut w Polsce oraz 30 GB do wykorzystania na miesiąc. Warunek jest jeden – starter musi być zarejestrowany na obywatela Ukrainy. Dotychczas aktywowanych zostało ponad 678 tys. sztuk takich starterów.

Specjalne oferty dla Ukrainy dotyczą także oferty Orange Flex. Aby ją przedłużyć należy skorzystać z nowych kodów:

 • 100 minut na rozmowy międzynarodowe do Ukrainy – kod: UKR1009
 • 5 GB – paczka roamingowa w Ukrainie – kod: UKR5GB09
Udostępnij: Przedłużamy specjalną ofertę dla obywateli Ukrainy
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 11:39 01-09-2022
  I fajnie, chociaż z tego co widzę to ludzie, Polacy zaczynają powoli mieć już dosyć tego "rozdawnictwa".
  Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

Konkurs dla nauczycieli (1)

Tosia Bojanowska

31 sierpnia 2022

Konkurs dla nauczycieli
1

Znacie dobrych nauczycieli? Takich, którzy w swojej pracy uwzględniają, że młodzi ludzie uczą się dziś inaczej? Którzy mimo wielu trudów w tym zawodzie ciągle się rozwijają? Do 9 września zgłoście ich do konkursu Fundacji Orange „Nauczyciel Jutr@ 2022”. Rok temu laureatką została Joanna Mikusek-Przystajko. Czym ujęła Jury i czym na co dzień ujmuje swoich uczniów?

Nauczyciel – ważna praca

Na chwilę przed startem nowego roku szkolnego w oświacie znów gorąco. Trwają debaty o wynagrodzeniach, statusie i innych wyzwaniach w zawodzie nauczycieli. Ich rola jest jedną z kluczowych, które wpływają na młodych ludzi i na to, jaka będzie ich przyszłość.

Młodzież żyje dziś w świecie aplikacji, social mediów, gier i kontaktów online. Informacje ma na wyciągnięcie ręki i szybkie przeskrolowanie. Nauczyciel nie jest już tylko źródłem wiedzy. Staje się przewodnikiem w gąszczu informacji, źródłem wsparcia w ich weryfikacji, partnerem we wspólnym odkrywaniu świata – także przy pomocy tych cyfrowych narzędzi. Młodzi potrzebują dziś atmosfery współpracy, a nie hierarchii. Tym bardziej, że od strony obsługi cyfrowych nowinek często po prostu więcej potrafią. Gdyby połączyć tę umiejętność z tym, co wie i potrafi pedagog, szkoła mogłaby być po prostu fajniejsza i bardziej inspirująca.

Osobę, która mimo wielu wyzwań w tym zawodzie, tak właśnie rozumie swoją rolę i współpracę z młodzieżą, chcemy uhonorować tytułem Nauczyciel Jutr@ 2022. Laureat lub laureatka nie musi być geekiem technologii, ale mieć odwagę uczyć inaczej, rozwijać się i w edukacji uwzględniać aktualne potrzeby młodych ludzi, a także uczyć się od nich i zapraszać do współtworzenia zajęć. Tak, aby były bardziej angażujące, ciekawsze, dawały dzieciom poczucie sprawstwa i wzbudzały w nich zainteresowanie światem.

Nauczyciel Jutr@ już dziś

Joanna Mikusek-Przystajko, nauczycielka etyki i pedagożka w Społecznym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kudowie Zdroju, jest laureatką pierwszej edycji konkursu Nauczyciel Jutr@, który Fundacja Orange zainicjowała w 2021 roku razem z Głosem Nauczycielskim. Jest jedną z tych nauczycielek, które starają się prowadzić zajęcia z myślą o tym, czego potrzebuje dzisiejsza młodzież i że otoczona jest cyfrowymi nowinkami, dającymi świetne możliwości, ale i niosącymi wiele ryzyk.

Na lekcjach etyki Asia wykorzystuje roboty i inne cyfrowe pomoce. Odwagi w tym kierunku dodał jej okres edukacji zdalnej, kiedy poczuła, że musi rozwijać swoje kompetencje, żeby „nie stracić” swoich uczniów i mimo kontaktów przez internet nadal budować z nimi wartościowe relacje. Jest też otwarta na to, żeby uczyć się nowych rzeczy – także od nich (!), co ujęło nas najbardziej.

Technologia stała się mostem, który połączył mnie z młodymi ludźmi” – mówi. – „A ja lubię być z dziećmi i młodzieżą na co dzień, po prostu z nimi być. Uskrzydla mnie ich rozwój, zmiany jakie w nich zachodzą, nasze rozmowy i to, że dopuszczają mnie do swojego życia”.Takie podejście przyniosło jej tytuł Nauczycielki Jutr@ 2021.

Nagroda dla nauczyciela

Tytuł Nauczycielki Jutr@ 2021 utwierdził mnie w przekonaniu, że to, co robię, ma sens, ale też wyznaczył dalszą drogę, którą chcę podążać. Nie dość, że poczułam się ogromnie wyróżniona, to także doceniona” – mówi Joanna Mikusek-Przystajko, a jest bardzo skromną i skupioną na pracy osobą.
Asia wkrótce wyjedzie na wizytę studyjną do Finlandii – kraju, który słynie z jednego z najlepszych systemów edukacji na świecie. Taka jest nagroda w konkursie. „Chciałabym zrozumieć, a jeszcze bardziej doświadczyć, na czym polega fenomen tamtejszej edukacji. Nastawiam się na sporą dawkę inspiracji, które będę próbowała wykorzystać w swojej pracy” – mówi.

Zgłoszenia do konkursu

Szukamy nauczycielek i nauczycieli, którzy – tak jak Asia – mają odwagę uczyć inaczej. Trwa druga edycja konkursu Nauczyciel Jutr@, do której mogą się zgłaszać nauczyciele i nauczycielki, mogą też zgłosić ich dyrektorzy, uczniowie lub rodzice uczniów. Chcesz kogoś wyróżnić? Masz jeszcze czas do 9 września. Szczegóły i formularz dostępne są na stronie konkursu https://nauczycieljutra.pl

Jury pod przewodnictwem prof. Stefana M. Kwiatkowskiego, wieloletniego rektora Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, zgłosi 10 osób nominowanych i spośród nich wybierze laureata lub laureatkę.

Fundacja Orange prowadzi konkurs razem z Głosem Nauczycielskim. Inicjatywa towarzyszy wieloletniej już tradycji przyznawania przez Głos prestiżowego tytułu Nauczyciel Roku. W Fundacji Orange na co dzień współpracujemy z tysiącami nauczycielek i nauczycieli w Polsce. Widzimy, jak ważny i trudny bywa ich zawód. Szczególnie w czasie edukacji zdalnej mieli pod górkę. Konkurs Nauczyciel Jutr@ pokazuje sylwetki tych, którzy nieustannie się rozwijają, nie tkwią w utartych schematach, ale są na bieżąco z tym, czym żyje młodzież. Starają się być blisko młodych, rozumieć ich świat, a edukację kształtować tak, aby odpowiadała ich potrzebom i sposobom uczenia się. To osoby, które mogą być inspiracją dla innych ku temu, aby edukacja była bardziej przyjazna i dostosowana do swoich czasów.

Udostępnij: Konkurs dla nauczycieli
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 11:40 01-09-2022
  Nauczyciel a nauczyciel to czasem ogromna różnica 😉
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej