Oferta

Powtórka z promocji mPotwora

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 stycznia 2014
Powtórka z promocji mPotwora

Ostatnie promocje doładowań Orange, które mogliście robić za pomocą aplikacji mPotwór cieszyły się sporym zainteresowaniem. Dlatego robimy powtórkę, dzięki której możecie zdobyć aż 60 zł bonusu. To propozycja dla tych z Was, więcej korzystają z telefonów i tym samym częściej się doładowują. Jeśli doładujecie się 2 razy po 25 zł w ciągu dwóch tygodni to dostaniecie bonus 40 zł;  2 x po 40 zł - bonus 50 zł; 2 x po 50 zł - bonus 60 zł. Z promocji można skorzystać raz na 14 dni. Regulamin znajdziecie tutaj. Przypomnę, że płatność wykonujecie w systemie MasterCard Mobile, czyli kasa idzie bezpośrednio z Waszej karty płatniczej, a transakcję zatwierdzacie kodem CVC2/CVV2. Jak to działa pokazuje krótki film. Aplikację ściągniecie na telefony z Androidem, iOS i Windows Phone.

5899b9eb0fe2b7d29a6a418f76a84a993d3


Rozrywka

SNOOP DOGG AKA SNOOP LION kolejnym wykonawcą Orange Warsaw Festival 2014

Kasia Barys Kasia Barys
22 stycznia 2014
SNOOP DOGG AKA SNOOP LION kolejnym wykonawcą Orange Warsaw Festival 2014

Tego Pana nie trzeba nikomu przedstawiać. Znają go nie tylko fani hip - hopu. Snoop Dogg Aka Snoop Lion zagra w piatek, 13 czerwca. Swoim występem otworzy listę wykonawców drugiej sceny festiwalowej – Warsaw Stage. Scena działać będzie równolegle do tej rockowej, na której zagra m.in. Kings of Leon czy Kasabian.

Piotr Metz, rzecznik Festivalu: „ To najbarwniejsza i jedna z najbardziej kreatywnych i niepokornych postaci współczesnego hip-hopu. Podopieczny Dr. Dre - jednego z najważniejszych mentorów tej muzyki. Sprzedał na całym świecie ponad 30 milionów płyt, więcej niż niejedna supergwiazda rocka czy muzyki pop. Aktor, konferansjer, działacz polityczny. Wciąż na bakier z prawem, fan marihuany z prawnym pozwoleniem na jej używanie ostatnio jako Snoop Lion przeszedł na rastafarianizm uważając się za nowe wcielenie Boba Marleya. Do Polski przywiezie m.in. nagrania z ostatniego, jak twierdzi, albumu hiphopowego  w karierze.”

Przypominam, że Orange Polska przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę 15 proc. rabatu na zakup biletów festiwalowych.


Odpowiedzialny biznes

Seniorzy w globalnej sieci

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
21 stycznia 2014
Seniorzy w globalnej sieci

Od lat 80-tych liczba osób powyżej 60 roku życia podwoiła się. W 2050 r. na świecie będzie prawdopodobnie tyle samo ludzi starszych, co młodych. Seniorzy stają się jedną z najbardziej rokujących grup docelowych przy planowaniu strategii marketingowych. Ich aktywność w sieci rośnie systematycznie. Już obecnie stanowią ok. 4% wszystkich użytkowników Internetu. Upada stereotyp, że  przesiadują głównie przed telewizorem na kanapie. W istocie coraz śmielej korzystają z Internetu doceniając płynące z niego korzyści. W Internecie szukają informacji, dzielą się swoimi przeżyciami i doświadczeniami w różnych serwisach społecznościowych, robią zakupy.

Czy wobec tego zgodzicie się więc ze mną, że „seniorzy 2.0” to przyszłość?

0d4e6c9f949983a2d4a5fa485892a67ffb2

Mając na uwadze dzisiejsze i jutrzejsze święto - Dzień Babci i Dzień Dziadka - Orange Polska przygotował wyjątkową ofertę dla seniorów Jeśli nie macie jeszcze prezentu , polecam Wam praktyczną ofertę  z telefonem, bez żadnych rachunków i faktur. Dla tych, których przekonuje takie rozwiązanie, polecam Zetafon. W świątecznej ofercie możecie kupić  zestaw: starter Orange za 5 zł plus dwa telefony Nokia C2-05. Całość  za 1 zł ze zobowiązaniem systematycznych doładowań. Jeden telefon możecie podarować babci a drugi dziadkowi. Szczegóły znajdziecie TUTAJ

6322772a22b13d935f32aa9218e17974cfc

Scroll to Top