Rozrywka

Premiera specjalnie dla kinomianiaków akcji „Środy z Orange”

Kasia Barys Kasia Barys
02 lipca 2012
Premiera specjalnie dla kinomianiaków akcji „Środy z Orange”

Zwyczajowo premiery kinowe są w piątki. Myśląc o miłośnikach akcji „Środy z Orange” i zapraszamy w tym tygodniu na wyjątkowe premiery! Już w najbliższą środę, 4 lipca, we wszystkich kinach sieci Multikino będzie można obejrzeć przedpremierowo animację „Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów” w 2D i 3D oraz premierę filmu „Niesamowity Spider-Man” w 2D i 3D. Super, nie?

Pamiętajacie, że wysyłając SMS o treści FILM pod numer 241, telefonując pod numer *200 lub logując się na stronie www.orange.pl można otrzymać kod uprawniający do zakupu dwóch biletów w cenie jednego. Otrzymany kod należy pokazać w kasie.

A ja dla Was mam dodatkowo konkurs. Dla ośmiu pierwszych osób, które odpowiedzą na pytanie, od którego roku trwają „Środy z Orange” w Polsce, mam podwójny voucher do kina. Piszcie na adres katarzyna.barys@orange.com (podajcie od razu adres korespondencyjny i nr telefonu)

2ec5033852564a685776cbae05cb7a59159


Oferta

HTC One X dla 50 testerów

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
02 lipca 2012
HTC One X dla 50 testerów

Dziś zakończyliśmy sportową edycję konkursu „Testuj z Orange”, w którym na wszystkie możliwe sposoby egzaminowaliście HTC One X . Listę 50 zwycięzców, którzy w nagrodę otrzymali smartfona na zawsze, znajdziecie na www.testuj.orange.pl Na stronie zarejestrowało się ok. 50 tys. osób, a chętnych do testowania było ponad 10,2 tys. Spośród nich wybraliśmy 100 osób, które przez 5 tygodni wykonywali wskazane przez Orange i innych użytkowników zadania testowe. Dzięki temu sprawdziliście nie tylko HTC One X, ale również nasze usługi i produkty m.in. TV Tu i Tam, oficjalną aplikację Orange UEFA EURO 2012, Halo Granie, Orange Nawigację, Weekendy z Orange i ebooki. Cieszę, że kolejny raz udowodniliście, jak wielu fanów mają nasze testy. Będziemy oczywiście je kontynuować i już zapraszam na kolejne. Staramy się, by dalej być najpopularniejszą siecią wśród użytkowników smartfonów.

1c3b5fce252f5cac573a2d582d812904b61


Odpowiedzialny biznes

Viva Espana

Marek Wajda Marek Wajda
02 lipca 2012
Viva Espana

Tak jak awans Włochów do finału był niespiodzianką, to za taka można uznać deklasację tej drużyny przez Hiszpanię. Zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego zagrali jeden jedyny mecz na mistrzowskim poziomie i na szczęście w półfinale.

W meczach grupowych, ćwirćfinale i połfinale niczym nie zachwycili. Główną uwagę kierowali na obronę bramki, czym rozczarowywali kibiców. Ale po tym finale można wybaczyć im wszystko! Może wzięli sobie do serca poprzednie przegrane i słynne powiedzenie: grali jak nigdy a przegrali jak zawsze. Gorący temperament ustąpił zimnym kalkulacjom, a co najwazniejsze prawidłowym. Włosi tylko kilka pierwszych minut grali jak równy z równym, później rozpaczliwie się bronili by nie przegrać wyżej. Hiszpanie byli pełni energii. Wielka Hiszpania wróciła we wspaniałym stylu. Naprawdę zasłużyli na ten tyrzeci z rzędu tytuł, choć żal mi Włochów, nei zasłużyli na tak wysoką porażkę.

A teraz kilka ciekawostek i statystyk:

- strzelono 76 goli (o jeden mniej niż cztery i osiem lat temu), średnio 2,5 bramki na mecz!

- 46 457 - średnia liczba kibiców na mecz (ciekawy jestem czy tak będzie też na meczach ligowych ;)

- królem strzelców został, a właściwie zostali: Alan Dzagojev, Mario Mandżukić, Mario Gomez, Cristiano Ronaldo, Mario Balotelli i Fernando Torres - po 3 bramki

Jeśli chcecie poznać inne ciekawostki dotyczace drużyny Hiszpanii zapraszam na Live Orange.

 

Scroll to Top