Oferta

Prezent na Mikołajki i święta w Orange na kartę

Beata Giska Beata Giska
06 grudnia 2023
Prezent na Mikołajki i święta w Orange na kartę

Od dziś klienci Orange na kartę mogą wziąć udział w promocji Prezent na święta. Mamy dla Was darmowe rozmowy, wiadomości i dodatkowe gigabajty.

Jak możecie skorzystać:

 • Czas trwania akcji: 6-26 grudnia - wtedy możecie odebrać prezent;
 • Upominek: Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 7 GB na 7 dni zupełnie za darmo.
 • Wystarczy wysłać SMS o treści PREZENT, pod bezpłatny numer 364 lub wejść do aplikacji Mój Orange i w zakładce Pakiety i Usługi włączyć promocję.
 • Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Szczegóły akcji:

 • Prezent jest darmowy dla wszystkich użytkowników Orange na kartę.
 • Klienci bez włączonej usługi bez limitu, którzy doładują konto dowolnym nominałem w okresie 7-11 grudnia, otrzymają prezent automatycznie.
 • Bonus można odebrać jeden raz.
 • W sytuacji, gdy w momencie odbioru prezentu klient posiada włączoną usługę:
  • Rozmowy, SMS-y i MMS + pakiet GB to do usługi zostanie dodane 7 dni ważności, a pakiet na internet zostanie zwiększony o 7 GB.
  • Rozmowy i SMS-y + pakiet GB to otrzyma doładowanie konta o wartości 7 zł + 7GB na 7 dni.
  • Zawsze bez limitu to otrzyma doładowanie konta o wartości 7 zł, które zostanie automatycznie zamienione na usługę bez limitu + 7 GB na 7 dni.

Prezent dla karciarzy

Dziś też pierwsza środa miesiąca. Zgodnie z tradycją, użytkownicy naszej usługi na kartę mogą odebrać dodatkowy bonus. W grudniu jest nim przedłużenie listopadowej promocji, która bardzo Wam się spodobała.

Dla przypomnienia chodzi o 100 GB na 30 dni. Nastąpi to automatycznie po doładowaniu konta online za minimum 10 zł. Upominek jest przyznany w aplikacji Mój Orange. Można go również odebrać na koncie internetowym. Zasilenia dokonacie tam lub dedykowanej stronie: doladowania.orange.pl. Promocja trwa do 31 grudnia. Regulamin dostępny tutaj.


Innowacje

Z wizytą w Integrated Solutions

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
06 grudnia 2023
Z wizytą w Integrated Solutions

Zaczynamy cykl wideo, w którym przedstawimy Wam najważniejsze firmy należące do Grupy Orange Polska. Zaczynamy od Integrated Solutions.

Spółka powstała 12 lat temu i najkrócej mówiąc zajmuje się cyfryzacją biznesu oraz administracji publicznej. Z organizacji mieszczącej się kilku pokojach rozrosła się do firmy zatrudniającej ponad 300 osób w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Poznaniu.

Integrated Solutions to obecnie absolutna czołówka firm integratorskich w Polsce. Proszę zobaczcie czym się zajmuje i jakie ma ambicje.


Oferta

Promocyjny kalendarz – odliczamy do świąt

Beata Giska Beata Giska
05 grudnia 2023
Promocyjny kalendarz – odliczamy do świąt

Rozpoczęliśmy świąteczne odliczanie. Z początkiem grudnia ruszyliśmy ze specjalnym gwiazdkowym kalendarzem. Codziennie odkryjecie kolejną kartkę i złapiecie nową okazję.

Kalendarze adwentowe mogą być różne - z czekoladkami, upominkami, czy drobiazgami. U nas każdy dzień jest pełen niespodzianek i zniżek. Sprawdźcie, co przyszykowaliśmy i wybierzcie bonus dla siebie. Kupicie sprzęty taniej niż zwykle, zgarniecie promocje oraz skompletujcie prezenty - w atrakcyjnych cenach - dla całej rodziny.

Więcej grudniowej akcji przeczytacie tutaj. Każda zniżka obowiązuje tylko przez 24 godziny. Dlatego warto codziennie odwiedzać naszą stronę.

Co dziś znajdziecie w kalendarzu? Wystarczy kliknąć, by odkryć kod na zestaw do vlogowania - 40% taniej. To dobry pomysł na prezent dla dzieci, nastolatków, osób, które robią dużo zdjęć, nagrywają video czy tworzą internetowe treści. To też idealny sprzęt do rozwijania pasji, nauki nowych technologii, coś dla tych, którzy już działają w sieci lub dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla przypomnienia. Od pierwszego grudnia mogliście było upolować zniżki na np. smartfony - Samsung Galaxy A14 64 GB czy HONOR 90 5G 256 GB, a także kupić taniej telewizor. A jaki rabat pojawi się na Mikołajki? Niebawem się przekonacie.

Więcej inspiracji na świąteczne podarunki znajdziecie też w naszej gwiazdkowej ofercie, salonach i sklepie online.

Scroll to Top