;

Oferta

Prezent na Mikołajki w Orange na kartę (16)

Beata Giska

1 grudnia 2020

Prezent na Mikołajki w Orange na kartę
16

Mikołajki w Orange startują już 1 grudnia i potrwają do 6 grudnia – do niedzieli. Klienci otrzymają rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 5 GB zupełnie za darmo aż na 5 dni.

 

W Orange na kartę nie możemy doczekać się Mikołajek, dlatego z promocją startujemy już teraz! Wy również nie czekajcie do niedzieli i już zacznijcie bez ograniczeń korzystać z telefonu i kontaktować się z bliskimi.

Pomarańczowe Mikołajki bez limitów i pełne gigabajtów

Jak aktywować mikołajkową promocję ?

 • wystarczy wysłać SMS o treści MIKOLAJKI pod bezpłatny numer 364
 • usługę włączycie w dniach 1 – 6 grudnia
 • prezent jest ważny przez 5 dni od daty włączenia i można z niego skorzystać tylko raz

Dla kogo przygotowana została ta oferta?

 • dla użytkowników Orange na kartę, posiadających aktywny numer
  (z wyłączeniem użytkowników taryfy Zawsze bez limitu)
 • dla tych, którzy nie mają włączonej usługi Bez limitu

Wszystkie szczegóły promocji znajdują się tutaj.

 

Podzielcie sią z nami swoimi spostrzeżeniami w komentarzach. Nie czekajcie na Mikołajki do 6 grudnia – aktywujcie sobie swój prezent już dziś.

mikołajki orange

 

 

 

 

Udostępnij: Prezent na Mikołajki w Orange na kartę
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 12:20 01-12-2020
  Oczywiście skorzystam, dziękuję :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mateusz 16:38 01-12-2020
  Jak sprawdzałem w miniony weekend, to promocja jest ważna od minionego piątku. Także spóźniony zapłon z waszej strony internetowej. A co do promocji, to już wczoraj aktywowałem i już korzystam z zadowoleniem
  Odpowiedz
  • komentarz
   Beata Giska 15:17 02-12-2020
   Tak jak pisałam: Od 27.11 promocja została uruchomiona dla naszych Ambasadorów, którzy zaczęli ją testować i pisać o niej na swoich kanałach social mediowych. Jeśli ktoś widząc ich relacje bądź informacje o tym w prasie wypróbował ją u siebie, to także mógł skorzystać z niej i już się nią cieszyć. Jednak jej termin skończy się po 5 dniach, czyli z początkiem grudnia. Naszym założeniem było sprezentować ją klientom z pierwszym dniem grudnia, by potrwała do Mikołajek :) Ważne, że promocja sprawiła radość, nawet jeśli to było wcześniej :)
   Odpowiedz
  • komentarz
   oszukany 10:34 09-12-2021
   Ta promocja mikolajkowa to oszustwo, wyłacza pakiet bez limitu na 30 dni a wlacza sie na 7 dni. Ale dalem sie oszukac
   Odpowiedz
 • komentarz
  Mateusz 16:39 01-12-2020
  Dzięki za promocję
  Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 17:37 01-12-2020
  Pani Beato! Nie wiem skąd ma Pani informacje, że "Mikołajki w Orange startują już 1 grudnia i potrwają do 6 grudnia..." Otóż zgodnie z regulaminem trwają już od 27 listopada!!! Coś tu znowu u was nie zatrybiło... Ps. Ja na jednym numerze aktywowałem MIKOLAJKI w pierwszym dniu promocji i mam ważne do jutra 2 grudnia ;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Beata Giska 15:15 02-12-2020
   Od 27.11 promocja została uruchomiona dla naszych Ambasadorów, którzy zaczęli ją testować i pisać o niej na swoich kanałach social mediowych. Jeśli ktoś widząc ich relacje bądź informacje o tym w prasie wypróbował ją u siebie, to także mógł skorzystać z niej i już się nią cieszyć. Jednak jej termin skończy się po 5 dniach, czyli z początkiem grudnia. Naszym założeniem było sprezentować ją klientom z pierwszym dniem grudnia, by potrwała do Mikołajek :) Pozdrawiam.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Nikt 22:43 03-12-2020
  Promocja, że HO,HO. Z dostępnych 5GB nie zszedł nawet 1MB, bo najpierw schodzi z "Bonusu Internetowego za doładowania", który jest ważny 30dni.
  Odpowiedz
 • komentarz
  rruda525 12:33 04-12-2020
  czy to naprawdę jest za darmo i nie będzie później żadnych opłat?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Paweł 06:30 07-12-2021
   Tak - PS. Rrida
   Odpowiedz
 • komentarz
  Ja 16:15 04-12-2020
  Super dzięki Orange. Mam tylko pytanie czy jest lejek do końca ważności pakietu po wykorzystaniu tych 5GB ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Greegore 05:58 06-12-2020
  A mnie Orange olało. Nie dostałem żadnej informacji o promocji:/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jacklows 08:22 06-12-2020
  Z 5 GB nie zszedł nawet 1 kB. Co to ma być? Promocja? Czy robienie sobie jaj z klienta
  Odpowiedz
 • komentarz
  Reksio 10:32 07-12-2020
  Niestety smartfon zabiera gigabajty z mojego pakietu a nie te promocyjne. Do niczego z takimi prezentami, już nie raz tak było. Widać nie umiecie dać takiej promocji, żeby ludzie mogli z niej skorzystać
  Odpowiedz
 • komentarz
  adamek 02:04 09-12-2020
  Potwierdzam tak jak piszą inni, że tranfer danych pobierany jest najpierw z "Bonusu Internetowego za doładowania", czyli prezent mikołajkowy bez sensu! Czy możecie to zmienić w następnych promocjach?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ja 14:28 09-12-2020
  Było do przewidzenia, że nie dadzą zużyć tych 5 GB w pierwszej kolejności, więc tylko skorzystali Ci co nie mieli nic w swoich pakietach. Szkoda, że ten ich "prezent" wcale nie jest takim prezentem jak byśmy oczekiwali. No ale nikt im nie może zarzucić, że nie dali prezentu na mikołajki, bo przecież dali. Cóż z tego że 99% z tego nie skorzysta.
  Odpowiedz

;

Oferta

Zmiany w cennikach i roamingu w związku z Brexitem (5)

Beata Giska

30 listopada 2020

Zmiany w cennikach i roamingu w związku z Brexitem
5

Od 1 stycznia 2021 roku Wielka Brytania oficjalnie nie będzie już należeć do Unii Europejskiej. To oznacza, że z początkiem nowego roku musimy wprowadzić zmiany w naszych cennikach, i również tam „wyprowadzić Wielką Brytanię z Unii”. Dlatego pracujemy nad specjalną ofertą dla Was.

 

Zgodnie z obowiązującym prawem, opublikowaliśmy dzisiaj nowe cenniki połączeń, obowiązujące od 1 stycznia i obejmujące Brexit. Od tego czasu Wielka Brytania, ze strefy krajów unijnych, zostanie przeniesiona w roamingu do 2. strefy, o nazwie „Więcej Europy”.

Wiemy, że wiele osób z Wielką Brytanią łączą relacje zawodowe lub osobiste. Dlatego, aby osłodzić to rozstanie, pracujemy nad nowym rozwiązaniem. Chcemy, aby nasi klienci podróżujący do Wielkiej Brytanii mogli korzystać z usług – rozmów telefonicznych czy internetu w komórce – na atrakcyjnych warunkach. Wkrótce przedstawimy Wam szczegóły nowej oferty.

Nowe cenniki dostępne są tutaj.

Udostępnij: Zmiany w cennikach i roamingu w związku z Brexitem
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Dziwne 18:19 30-11-2020
  Polska nie jest w 1 strefie? Bo w wykazie państw jej nie ma. To ile kosztuje rozmowa do UK od 1.1.21?
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 21:31 30-11-2020
  Było to do przewidzenia. Szkoda że UK wyszła z UE, ale miała do tego swoje polityczne przesłanki. To czekamy na nowy promocyjny pakiet dla UK.
  Odpowiedz
 • komentarz
  manyaky 04:33 01-12-2020
  Nie czarujmy, nie brexit wpłynął na tę zmianę tylko polityka cenowa OPL. W UK najwięksi operatorzy zdecydowali że nie będą podnosić cen, do czego nawet nie ma powodu, biorąc pod uwagę hurtowe stawki międzyoperatorskie, które pozostają...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tom R 06:08 01-12-2020
  Po pierwsze nie musicie, tylko mozecie! Zaczeliscie wpis od mini nagiecia prawdy aby latwiej bylo... po drugie daleko w tyle jest polski orange. Korzystam z EE ktory po brexit nie podnosi cen i dalej bedzie w eu wszystko na tych samych zasadach... mozna byc fair? Jak widzicie mozna... tylko dlaczego polscy operatorzy postanowili wycisnac kazda zlotowke z klientow i jeszcze chca abysmy uwierzyli ze to promka!
  Odpowiedz
  • komentarz
   OrangeSUX 13:08 05-03-2021
   bo w Polsce trzeba wydoić klienta! Bycie klientem w Polsce jest smutne, ciągle jakieś pułapki naciągactwo itp kiedy to się zmieni?
   Odpowiedz

;

Inne

Subiektywna prasówka tygodnia (5)

Kasia Barys

28 listopada 2020

Subiektywna prasówka tygodnia
5

Każdego dnia pojawiają się setki newsów związanych z technologiami. Ciekawostki, informacje bardziej i mniej ważne: dla specjalistów, geeków i zwykłych czytelników. Niestety zdarzają się też fałszywe informacje. Jak się w tym ogarnąć i  nie przegapić prawdziwych perełek? Pomogę Wam i co tydzień będę prezentować mój subiektywny wybór newsów technologicznych oraz ciekawych nowinek. 3,2,1… Zaczynamy!

Będzie zakaz używania telefonów przy przechodzeniu przez jezdnię

Rada Ministrów przyjęła opracowany przez Ministerstwo Infrastruktury i Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego projekt nowelizacji ustawy o ruchu drogowym. Zaproponowano m.in. regulacje, które zakazują pieszemu wchodzącemu na jezdnie lub torowisko  korzystania z telefonów komórkowych oraz innych urządzeń, które ograniczają ocenę bezpiecznego wejścia i pokonania jezdni lub torowiska. Jaka jest wasza opinia? Bezpieczeństwo najważniejsze, ale czy zapis jest potrzebny, czy nie? (źródło: telko.in)

Blisko połowa dzieci korzysta z serwisów SVOD

Z badania ,,Dzieci w sieci multiscreen” wynika, że już niemal w połowie gospodarstw domowych (46 proc.), w których mieszkają dzieci w wieku od 3 do 12 lat oglądane są serwisy SVOD. Najbardziej popularną platformą jest Netflix (70 proc.). Podobnie jest u mnie, jeszcze 2 lata temu dzieci oglądały bajki na kanałach TV, teraz każde ma swoje zdanie, ulubionych bohaterów i wie, że może oglądać to co chce i kiedy ma ochotę (prawie). A nie tak dawno było zupełnie inaczej. Pewnie co niektórzy pamiętają jak pokornie siadaliśmy do Wieczorynki o 19.00… ? (źródło: wirtualnemedia.pl)

Smartfony coraz częściej narzędziem do e-zakupów

Okres pandemii spowodował zmianę przyzwyczajeń konsumentów i przeniesienie dużej części zakupów do internetu. Częściej do e-zakupów wykorzystywane są smartfony niż pozostałe narzędzia – wynika z raportu agencji Spicy Mobile. Raport mówi, że 74% użytkowników urządzeń mobilnych ma na swoim smartfonie zainstalowaną przynajmniej jedną aplikację zakupową. To dane z września br. W porównaniu do analogicznego okresu w 2019 r. łączny zasięg aplikacji zakupowych wzrósł trzykrotnie. (źródło: wirtualnemedia.pl)

Grafika ilustracyjna do tekstu z listą telefonów z WiFi Calling i VoLTE w Orange

Zainteresowanie elektroniką wśród konsumentów utrzyma się na wysokim poziomie

Z prognoz przeprowadzonych przez analityków Gfk wynika, że  na koniec 2020 roku wartość globalnego rynku elektroniki konsumenckiej utrzyma się co najmniej na porównywalnym poziomie co w zeszłym roku. Dodatkowo bazując na historycznej obserwacji dynamiki sprzedaży z 2019 roku GfK prognozuje, iż w IV kwartale „hitami” sprzedażowymi w Polsce mogą stać się kategorie: suszarek do odzieży, konsol do gier, opon, drukarek 3D i ekspresów do kawy. Święta już niedługo. Pewnie spora część osób dostanie takie prezenty i się ucieszy. Ja jednak liczę, że od Mikołaja dostanę coś innego niż… suszarka ? Ważniejsze jednak od prezentów jest to, że choć w mniejszym gronie i skromniej to jednak święta będą czasem pełnym miłości i dobra.
(źródło: gsmonline.pl)

Pierwsza elektrownia jądrowa stanie przy bazie na Księżycu za 6 lat

NASA zakończyła prace nad projektem Space Technology Mission Directorate (STMD), w ramach którego powstał kompaktowy reaktor jądrowy o nazwie Kilopower.  Agencja zapowiedziała, że już w 2026 roku będzie gotowa do wysłania go na Księżyc lub Marsa i przeprowadzenie tam związanych z nim eksperymentów. Reaktor ma zapewnić normalne egzystowanie ludzi w tamtejszym ekstremalnym środowisku. To, co planujemy kosmiczne wakacje…? (źródło: geekweek.pl)

Sztuczna inteligencja będzie koordynować prace moderatorów na Facebooku

Do tej pory na Facebooku systemy uczenia maszynowego były wykorzystywane z powodzeniem przy moderacji kontrowersyjnych treści. Jednak zadania do wykonania były im zlecane przez ludzkich moderatorów. Teraz ma nastąpić zmiana. Władze Facebooka chcą, by to moderatorzy opierali się zaleceniach serwowanych przez sztuczną inteligencję. Temat jest bardzo kontrowersyjny, ponieważ tylko w pierwszym kwartale 2020 roku, moderatorzy musieli zweryfikować aż 9,6 miliona postów, co stanowi ogromny wzrost względem analogicznego okresu poprzedniego roku, w którym zgłoszeń było 5,7 miliona. W ten sposób za pomocą sztucznej inteligencji moderatorzy zostaną odciążeni. Przez tzw. fake newsy, coraz częściej borykają się oni z poważnymi problemami psychicznymi.

(źródło: geekweek.pl)

Udostępnij: Subiektywna prasówka tygodnia
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Plane. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  PAWEŁ 09:45 29-11-2020
  Nie mam nic z Orange na umowe a otrzymałem e-fakture. Czy ten adres należy do Was e-faktura@pl.orange.com
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 16:08 29-11-2020
   Usuń od razu i się nie zastanawiaj, skoro nic Cię żadną umową z orange nie łączy. Nie otwieraj załączników!
   Odpowiedz
   • komentarz
    PAWEŁ 17:55 29-11-2020
    Nawet e-maila nie otwieram, bo może zawirusowany jest.
    Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 21:44 30-11-2020
  Czyli zaczynamy nowy cykl wpisów....super. Osobiście jestem za wprowadzeniem przepisów oraz taryfikatora mandatów dla osób które zapatrzone w smartfon "rzucają" się pod koła samochodu. Osobiście zawsze zwalniam i wszystkich przepuszczam, ale kilka razy miałem klienta który z słuchawkami na uszach i zapatrzony w smartfon wtargnął mi prawie pod koła. Muszą uważać obie strony. Co do serwisów dla dzieci, ja od czasu korzystam tylko z yt, Bing robi karierę :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil 23:13 30-11-2020
  Zapomnieliscie dodac, ze wygraliscie My mobile RANKING na My-mobile.pl ;o)
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej