Oferta

Prezenty i zmiany usług w Orange na kartę

Beata Giska Beata Giska
01 czerwca 2023
Prezenty i zmiany usług w Orange na kartę

Na Dzień Dziecka (bo każdy z nas ma w sobie coś z dziecka), ale nie tylko z tej okazji mamy dla Was sporo niespodzianek. W Orange na kartę pojawią się nowe oferty, promocje i ulepszone usługi.

Stale zmieniamy się, by móc sprostać Waszym oczekiwaniom i potrzebom. Dlatego wprowadzamy kilka zmian, które mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu. Każdy może wybrać coś dla siebie.

Bonus: Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu i 7 GB na 7 dni

 • Dla klientów taryf: Orange YES, Orange POP, Orange Free na Kartę
  - Wystarczy wysłać SMS o treści DZIECKO pod numer 364
 • Dla klientów z usługą „Nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich + pakiet GB” - SMS o treści PREZENT pod numer 364. Aktywacja bonusu przedłuży obecny cykl usługi o 7 dni i doda 7 GB.
 • Dla klientów taryfy Zawsze Bez Limitu  - tutaj prezentem są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y na 7 dni i 3,5 GB. SMS o treści NIESPODZIANKA pod numer 364.  

Promocje dostępne są również w aplikacji Mój Orange w zakładce Pakiety i Usługi. Aby skorzystać z nich trzeba mieć możliwość wykonywania połączeń na swoim koncie. Każdy z SMS-ów aktywacyjnych jest bezpłatny. Regulamin promocji jest tutaj.

Nowa opcja: promocja w usłudze bez limitu

Usługa „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 25 GB + 5G pass” na 31 dni została przeceniona z 35 zł na 15 zł (dalsze odnawianie już w regularnej cenie). Chcemy w ten sposób dać możliwość spróbowania i przekonania się, że to najlepsze rozwiązanie dla osób, korzystających często z telefonu.

 • Aktywacja darmowym SMS-em lub w Mój Orange:
  - Jednorazowa: SMS o treści START pod numer 812
  - Odnawialna: START CYKL pod 813

Promocja jest dostępna we wszystkich taryfach (z wyjątkiem „Zawsze bez limitu” i „Orange IoT na kartę”), dla nowych i obecnych klientów. Można skorzystać z niej raz dla danej wersji (raz z jednorazowej i z cyklicznej). Nie wyklucza się z innymi usługami bez limitu. Można ją włączyć mając już aktywną taką usługę - gigabajty i dni ważności zsumują się.

Włączenie opcji cyklicznej za 15 zł uprawnia do skorzystania z bonusu 2500 GB (12 x 200 GB za każde kolejne odnowienie + 100 GB za założenie konta w Mój Orange). Przypominamy, że GB trzeba włączyć osobno, wysyłając darmowego SMS-a  „2400GB” pod 811. Bonus jest dostępny do końca września 2023.

Ulepszamy „Kredyt na zakup i odnowienie usługi”

Od tej pory w sytuacji, gdy klientowi zabraknie od 1 gr do 5 zł na włączenie lub odnowienie usługi, przyznamy automatycznie bezpłatną pożyczkę na brakującą kwotę i włączymy usługę. Pożyczone środki zostaną automatycznie spłacone przy kolejnym doładowaniu konta.

Czasem można zapomnieć o doładowaniu telefonu czy odnowieniu, aktywowaniu pakietu, więc liczymy, że będzie to wygodne rozwiązanie. Szczegóły dostępne są tutaj.

Sumujemy gigabajty

Wprowadzamy kolejne korzystne zmiany w „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Od teraz, z usługi w wersji jednorazowej, gigabajty nie przepadają po wygaśnięciu ważności usługi. Trzymamy je „w pamięci” przez kolejne 31 dni. Jeżeli włączycie ponownie usługę bez limitu w dowolnej cenie i wersji (jednorazowa/ cykliczna), to „zamrożone” GB wrócą i zsumują się z nowym pakietem. Macie aż 31 dni na odzyskanie zgromadzonych wcześniej gigabajtów.

Dodatkowo, w usługach cyklicznych, jakiś czas temu wprowadziliśmy przechowywanie gigabajtów przez 31 dni. Klienci regularnie odzyskują zamrożone środki. Postanowiliśmy teraz wydłużyć ten okres aż do 93 dni. Tyle czasu będziemy przechowywać gigabajty z poprzednich wersji usługi cyklicznej.

Liczymy na to, że spodobają Wam się te zmiany. Pokazujemy też, jak oferta Orange na kartę staje się coraz bardziej elastyczna. Jeśli jeszcze nie korzystacie z tych usług warto spróbować i się do nich przekonać. Więcej o Orange na kartę przeczytacie na naszej stronie.


Oferta

Pakiety bonusów od Orange i nju

Beata Giska Beata Giska
01 czerwca 2023
Pakiety bonusów od Orange i nju

1 czerwca w Orange świętują nie tylko dzieci. Nasi klienci, w ramach podziękowania – że są z nami, otrzymują pakiety gigabajtów na całe lato. W nju mobile również czekają gorące atrakcje.

Z prezentów skorzystać mogą użytkownicy Orange - indywidualni i biznesowi, klienci ofert na abonament oraz klienci nju na abonament i nju na kartę. Im wszystkim z pewnością nie zabraknie latem gigabajtów. Przydadzą się one do surfowania po internecie, grania, oglądania filmów, słuchania muzyki, rozmów z bliskimi, pracy i czego tylko się zapragnie.

Co zrobić, by otrzymać pakiet?

 • W Orange: wysłać sms na nr 80111 o treści 100GB lub zalogować się do aplikacji Mój Orange
 • W nju mobile: wysłać sms na nr 80855 o treści 100GB

Bonus jest bezpłatny. Można go włączyć jeden raz na każdym numerze, do końca czerwca. Gigabajty można wykorzystać do 31.08, czyli aż do końca wakacji. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminach – Orange i nju mobile.

A jeśli jeszcze nie korzystacie z usług Orange czy nju mobile, jeśli zastanawiacie się nad zmianą operatora – zapraszamy na stronę internetową. Sprawdźcie nasze pakiety, usługi i wybierzcie ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.

Korzystajcie z lata, słońca i internetu bez końca!


Sieć

Sieć gotowa na Orange Warsaw Festival

Kinga Gora Kinga Gora
01 czerwca 2023
Sieć gotowa na Orange Warsaw Festival

Bilety wydrukowane albo pobrane na telefon, stylizacje przygotowane, teksty ulubionych piosenek w małym palcu, żeby śpiewać razem z wokalistami. Gotowi na Orange Warsaw Festival? My już tak, nie tylko pod względem muzycznym. Tym sieciowym również.  W końcu każdy szanujący się festiwal potrzebuje dobrej sieci mobilnej.  

Każda impreza masowa to duże wyzwanie dla sieci. Orange Warsaw Festival co roku gromadzi około 50-60 tysięcy fanów muzyki. Zdecydowana większość chce swobodnie korzystać z internetu, publikować stories z koncertów, wysyłać zdjęcia znajomym, niektórzy robią relacje na żywo. W 2022 roku uczestnicy i uczestniczki wykorzystali koło 1 TB danych i rozmawiali przez ponad 900 godzin. W szczycie ruch jest nawet kilkukrotnie większy niż normalnie w tej okolicy. Obserwujemy też wzrosty na okolicznych stacjach bazowych. Bez dodatkowej mobilnej stacji, obsługa tak dużego ruchu i tylu użytkowników sieci nie byłaby możliwa. 

Początek montażu, podstawa stacji bazowej.

Dlatego, podobnie jak w poprzednich latach, postawiliśmy mobilną stację bazową. Maszt o wysokości 18 metrów już widnieje ponad warszawskim Torem Służewiec, gdzie jutro usłyszeć będzie można pierwsze muzyczne brzmienia. Stacja bazowa podłączona jest światłowodem i agreguje 4 częstotliwości (800, 1800, 2100 i 2600 MHz) w technologii LTE oraz pasmo 900 MHz dla 2G i 3G.

Mobilna stacja bazowa na Orange Warsaw Festival.

Orange Warsaw Festival to dopiero początek naszych działań. Przed nami kolejne festiwale muzyczne, imprezy sportowe i wakacje. Bądźcie czujni, napiszę jeszcze o tym, co robimy w naszej sieci, żebyście mieli dobry internet w tym wakacyjno-festiwalowym czasie. :)

Scroll to Top