Odpowiedzialny biznes

Prezes PKOl „Bez kibiców nie ma sportu”

Kasia Barys Kasia Barys
17 lutego 2010
Prezes PKOl „Bez kibiców nie ma sportu”

Przed tymi, którzy w naszym konkursie obstawiali, że Justyna Kowalczyk zgarnie złoty medal kolejna szansa. Nasza olimpijka jest faworytką w najbliższym biegu. To będzie dzień pełen emocji także dla wszystkich kibiców, bez których - jak mówi Piotr Nurowski - sportu nie ma. Zobaczcie film. To wy jesteście najważniejsi. Pamiętajcie, że możecie dzielić się z nami swoim kibicowaniem wysyłając zdjecie lub filmik na konkurs.blogowy@orange.pl Termin konkursu: do końca trwania Igrzysk.


Sieć

Biznes zadowolony z Grupy TP

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
16 lutego 2010
Biznes zadowolony z Grupy TP

W poniedziałek pisałem o nowej ofercie Orange dla firm, a tak się złożyło, że kilka dni wcześniej UKE opublikował konsumencki raport o rynku telco. Nawiązuję do niego, bo chcę pochwalić się wysoką oceną naszych ofert biznesowych przez klientów. Nie ma co ukrywać, że to najważniejszy segment dla każdego operatora. Klienci biznesowi przynoszą duże dochody, ale zarazem wymagają wysokiej jakości usług i perfekcyjnej obsługi. Tym bardziej cieszy, że jak streścił Puls Biznesu, aż 3 z 4 firm w pierwszym wyborze decyduje się na TP. Dobry wynik zanotował też Orange, który moim zdaniem musi rywalizować na dużo trudniejszym rynku.


Oferta

BMW za SMS-a

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
16 lutego 2010
BMW za SMS-a

W loterii Orange naprawdę można wygrać BMW z serii 3 lub x3. Sprawdziliśmy to na własne oczy. W niedzielne popołudnie pierwszych 20 szczęśliwców odebrało kluczyki do swoich luksusowych samochodów. Każdy ze zwycięzców ma swoją historię, ale wszyscy tak samo cieszyli się z nowego BMW. Zobaczcie zresztą sami.

Jesteśmy dopiero na półmetku konkursu. Wiele samochodów wciąż czeka na swoich właścicieli! By wziąć udział w loterii, trzeba wysłać SMS o treści BMW, pod numer 7400, z dowolnego telefonu w sieci Orange. Kto będzie miał szczęście, za 4,88 zł może stać się właścicielem pięknego auta. Jak widać padający śnieg nie ostudził radości, a odśnieżanie samochodu pewnie nigdy nie było tak przyjemne. Nowiutkie BMW, jeden po drugim, ruszały z parkingu, rozjeżdżając się w różne strony Polski. Aż żal, że jako pracownik Grupy TP, nie mogę brać udziału w konkursie…

Scroll to Top