Oferta

Promocja kuponowa, lecz tym razem tygodniowa ;-)

Piotr Domański Piotr Domański
12 maja 2016
Promocja kuponowa, lecz tym razem tygodniowa ;-)

Możecie zaoszczędzić dzięki niej 20% kosztów abonamentu, zarówno w ofercie z telefonem jak i bez, choć nie we wszystkich. Oferta dotyczy bowiem tylko części planów taryfowych. Oto one: Smart Plan LTE 55,98; Smart Plan LTE 65,98; Smart Plan LTE 85,98; Smart Plan LTE 105,98; Smart Plan LTE Wspólny 115,98; Smart Plan LTE Wspólny 165,98; lub w jednej z ofert bez telefonu: Smart Plan LTE tylko SIM 45,98; Smart Plan LTE tylko SIM 75,98 Smart Plan LTE tylko SIM 105,98; Smart Plan LTE tylko SIM 115,99, Smart Plan LTE tylko SIM 165,98.

Kupon możecie wygenerować, nie przez jeden dzień, lecz przez tydzień, a dokładnie, w momencie gdy piszę te słowa jeszcze przez 6 dni, 8 godzin i 30 minut. Więc macie nieco czasu, możecie się zastanowić, porównać ofertę i sprawdzić, z której oferty najlepiej skorzystać. Poza ceną warto też zwrócić uwagę choćby na paramenty sieci, takie jak szybkość transferu danych. A w takich porównaniach Orange wypada świetnie. Obniżka dotyczy ofert na 24 miesiące. Trzeba też pamiętać o kwestii plików cookies, ale o tym pisałem już wielokrotnie.

Do tego koledzy i koleżanki proponuję kilka telefonów, które na start kosztują 0 złotych - HTC Desire 820, w planie za 54,99 zł (czyli do niedawna Smart Plan LTE za 69,99) i opłacie za telefon wysokości 35,01 zł, czy Samsung Galaxy A5 lub Huawei Shot X. Choć to tylko sugestie.

Więcej o promocji dowiecie się na naszej stronie.


Odpowiedzialny biznes

Reportaż z Miasteczka Myśli, czyli jak rozmawiać o wpływie społecznym firm

Piotr Domański Piotr Domański
12 maja 2016
Reportaż z Miasteczka Myśli, czyli jak rozmawiać o wpływie społecznym firm

Przedwczoraj cały dzień spędziliśmy razem z ekipą filmową w Miasteczku Orange. Moim zdaniem było warto. Z jednej strony mieliśmy okazję rozmawiać na kolejnej edycji Miasteczka Myśli, tym razem o wpływie społecznym. Z drugiej, brać udział w całej masie atrakcji w ramach „Dnia ze społeczną odpowiedzialnością biznesu”.

W czasie wydarzenia podjęliśmy kilka zobowiązań. W ramach Integracji cyfrowej  zdecydowaliśmy się odpowiedzieć na potrzeby seniorów. Do 2018 roku wprowadzimy nowe standardy obsługi seniorów na infolinii i we wszystkich naszych salonach Orange. Bezpieczna sieć oznacza dla nas po pierwsze bezpieczeństwo dzieci, jednak mamy świadomość, że dzieci uczą się od dorosłych. Dlatego do 2018 roku co najmniej 1 milion osób nauczy się dzięki nam zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. Aby zachować czyste środowisko promujemy recykling telefonów komórkowych. Do 2018 roku liczba odzyskiwanych telefonów komórkowych vs wprowadzonych na rynek wzrośnie do 10%. Chcemy też wspierać naszych pracowników na każdym polu, także w działaniach wolontariackich. Edukujemy nasz zespół jak ważne jest zaangażowanie społeczne. Chcemy, by do 2018 roku co piąty pracownik Orange był wolontariuszem, a 25% wolontariuszy dzieliło się swoją wiedzą w ramach wolontariatu kompetencji. Chcemy by mogli realizować swoje pasje w ramach naszego naprawdę (potwierdzam – przypis autora) ciekawego zespołu.


Oferta

Bartek Usa i połowa

Stella Widomska Stella Widomska
12 maja 2016
Bartek Usa i połowa

Kojarzycie Bartka Usa? Jestem przekonana, że widzieliście co najmniej kilka śmiesznych materiałów, jakie stworzył. Jego pomysł na własny kanał na You Tube, to zadawanie pytań przypadkowym osobom. Niektórych zaskakuje, innych denerwuje, ale jednak głównie śmieszy. Tym razem na naszą prośbę Bartek wziął na warsztat ofertę od Orange.  Mowa tu o abonamencie komórkowym na pół ceny (pisałam o tym tu). Ty płacisz połowę, ale gdzie jest druga połowa? Zobaczcie co ustalił Bartek. :-)

 

Scroll to Top