Oferta

Promocja na telefony, hulajnogi i drony

Beata Giska Beata Giska
07 września 2023
Promocja na telefony, hulajnogi i drony

Od dziś mamy dla Was kolejne wyprzedaże. Obniżamy ceny wybranych smartfonów oraz elektroniki. Zaoszczędzicie nawet 1800 zł.

Co jeszcze może przydać się w nowym roku szkolnym? Hulajnoga, by dojechać na lekcje? Drony by dać sobie ciekawą rozrywkę po zajęciach? A może telefony z dostępem do internetu, by poszerzać wiedzę i być w kontakcie z bliskimi? Takie urządzenia zdobędzie najkorzystniej decydując się na abonament w Orange.

Teraz smartfon OPPO Reno7 5G będziecie mieć za 1470 zł mniej przy zakupie Planu S. Ostatnie sztuki drona DJI Combo dostanie się aż 1800 zł taniej z wybranymi ofertami. Inny dron DJI Mini 3 Pro RC przeceniliśmy o 1296 zł z Planem S. Hulajnogi Xiaomi Scooter 3 są o 336 zł tańsze z wybranymi ofertami, a hulajnogi elektryczne RedBull 8.5 zjechały z ceny o ponad 160 zł.

Udanych zakupów.


Inne

Warto przełączyć się na przyszłość

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
06 września 2023
Warto przełączyć się na przyszłość

Jak opowiedzieć o przyszłości technologii i biznesu, a jednocześnie zachęcić do pracy w naszej firmie? Najlepiej przez ludzi, którzy dzięki wiedzy i pasji mogą przyciągać do Orange kolejne talenty. Dlatego zaprosiliśmy 14 ekspertek i ekspertów z różnych części naszej firmy aby o opowiedzieli o swojej pracy - teraz i jutro. Właśnie ruszyła kampania #PrzełączSięNaPrzyszłość.

W #PrzełączSięNaPrzyszłość skupimy uwagę na eksperckości zespołu Orange Polska, przyszłości branży technologicznej oraz roli, jaką nasza firma odgrywa w cyfryzacji życia społecznego i biznesu. Projekt potrwa 12 miesięcy i zakładamy, że będzie to jedna z najbardziej merytorycznych kampanii wizerunkowych pracodawcy na polskim rynku.

Główną ideą jest podróż do przyszłości. Nasi eksperci i ekspertki rozmawiają  m.in. o: personalizacji, kognitywnej AI, demokratyzacji danych, przyszłości voice i chat botów, UX/UI, wirtualnej rzeczywistości, cyber-zagrożeniach, dbaniu o środowisko naturalne oraz modelach pracy przyszłości.

Rozmowy z liderkami i liderami Orange prowadzi prof. Aleksandra Przegalińska - prorektorka Akademii Leona Koźmińskiego, futurystka, filozofka i jedna z topowych badaczek sztucznej inteligencji. W swojej pracy naukowej skupia się na rozwoju technologii zielonej i zrównoważonej, humanoidalnej sztucznej inteligencji, robotów społecznych i technologii ubieralnych.

Kampanię zobaczycie na kanałach Orange Polska i Orange Praca w serwisach: Linkedin, Facebook, Instagram, YouTube oraz Spotify. Wystarczy wpisać „Przełącz się na przyszłość” w wyszukiwarce. Co miesiąc, od września, będziemy publikować nowy odcinek w formacie audio i audiowideo. 

Już dziś możecie obejrzeć 1 odcinek: 10 minutową rozmowę na YouTube oraz wysłuchać całej rozmowy na Spotify:

https://youtu.be/OZ1991QePOU

Do zobaczenia w przyszłości!

Ps. Jednym z ekspertów biorących udział w kampanii jest nasz bloger Michał Rosiak, który zajmuje się bezpieczeństwie w sieci. Gratulacje.


Oferta

Zmiany w ofercie biznesowej – więcej bezpieczeństwa i adresów IP

Beata Giska Beata Giska
06 września 2023
Zmiany w ofercie biznesowej – więcej bezpieczeństwa i adresów IP

Ulepszyliśmy ofertę Internetu Firmowego i przygotowaliśmy nowe rozwiązania zgodnie z potrzebami naszych klientów. Odchodzi opcja M, bez zmian zostaje S, natomiast mocno rozszerzamy wariant L. Co zyskują przedsiębiorcy?

Wybierając teraz wariant L, przy niedużej dopłacie - 10 zł miesięcznie, dostają więcej usług oraz elastyczność w ich doborze. W pakiecie mają aż 5 usług biznesowych: 2 stałe - Wsparcie Zdalne i Cybertarcza oraz 3 dodatkowe, które mogą samemu wybrać. Usługi można zmieniać w trakcie trwania umowy, na bieżąco dopasowując do aktualnych potrzeb. Ich listę znajdziecie tutaj.

W ramach Internetu Firmowego L klient biznesowy dostaje również:

  • Backup danych 250 GB
  • Rozszerzenie usługi Stały adres IP - z możliwością dodatkowego zwiększenia go o 4-adresową podsieć (przy światłowodzie; wcześniej był dostępny tylko 1 adres IP z NAT; teraz może otrzymać 4 adresy dopłacając dodatkowe 10 zł miesięcznie) lub 8-adresową podsieć (przy światłowodzie; zwiększenie z 4 do 8 z dopłatą 20 zł).

Więcej adresów IP

Stały adres IP pozwala m.in. na bezproblemowe połączenie się z siecią firmową pracownikom, którzy pracują zdalnie. Dodatkowo możliwe jest obsługiwanie własnego serwera poczty elektronicznej albo FTP. Jeśli np. łączymy się z wewnętrznym serwisem, to system wie, że połączenie pochodzi ze stałego IP, przypisanego do tej firmy i umożliwia dostęp do danych - bez wpisywania za każdym razem nowego adresu IP. Zapewnia to komfort pracy i przyspiesza wiele działań.

Bezpieczne zaplecze

Istotny jest też duży backup danych. W nowym Internecie Firmowym L to aż 250 GB przestrzeni w chmurze (z możliwością rozbudowy do 500 GB) na przechowywanie danych firmowych. Są one magazynowane na terenie Polski i dostępne dla użytkownika z dowolnego urządzenia, poprzez internet. Można je udostępniać też innym pracownikom. Liczba urządzeń, z których będą tworzone backupy, jest nieograniczona. Robią się one automatycznie i są szyfrowane. Gwarantuje to spokój i bezpieczeństwo, że wszelkie firmowe dane oraz dokumenty, w razie awarii komputerów czy serwerów, nie przepadną ani nie wpadną w niepowołane ręce. Narzędzie jest łatwe w obsłudze i zarządzane poprzez aplikację mobilną lub komputerową.

Rozszerzenie zakresu usług w Internecie Firmowym L dostępne jest dla nowych klientów biznesowych lub kolejnych lokalizacji, przy zamówieniu instalacji nowej usługi. Mogą skorzystać także obecni użytkownicy, którzy:

  • chcą zmienić technologię z miedzianej na światłowód i podpiszą nową umowę;
  • korzystają już z Internetu Firmowego i mają możliwość przedłużania umowy
  • korzystają już z Internetu Firmowego, zmieniając pakiet usług na wyższy.

Więcej o nowym Internecie Firmowym przeczytacie tutaj.

Scroll to Top