Oferta

Promocje na ferie – odsłaniajcie zniżki

Beata Giska Beata Giska
10 stycznia 2024
Promocje na ferie – odsłaniajcie zniżki

Odliczanie do ferii czas zacząć. Najlepiej zrobić to za pomocą specjalnego kalendarza zniżkowego, który właśnie wystartował. W wybrane dni czekają na Was liczne promocje.

Znacie z pewnością kalendarze adwentowe. Przed Bożym Narodzeniem mieliśmy już taką akcją prezentową. Przez cały grudzień, każdego dnia zaglądając na naszą stronę, wystarczyło kliknąć i poznać unikatową ofertę, która wygasała po 24 godzinach. Tak Wam się to spodobało, że ruszamy z kolejną, odmienioną odsłoną.

Zimowe zniżki już suną

Ferie zimowe maja różne terminy, dlatego akcję podzieliliśmy na 4 tury, po 3 dni (środa, czwartek, piątek):

  • 10-12 stycznia
  • 17-19 stycznia
  • 24-26 stycznia
  • 31 stycznia - 2 lutego

W każdym z tych okresów do odebrania będą różne kody zniżkowe na akcesoria i gadżety. Przydadzą się one m.in. w czasie ferii czy podróży (np. słuchawki, powerbank, ładowarka, smartwatch, plecak).  Bonus na dany produkt będzie do wykorzystania tylko jeden dzień, wraz z następną dobą pojawi się nowy, inny. Niespodzianki można odbierać poprzez aplikację Mój Orange lub na naszej stronie.

Zimowy kalendarz zniżkowy znajdziecie tutaj. Już dziś pierwsza zniżka czeka*.

*Produkt przedstawiony na zdjęciu jest pierwszym sprzętem dostępnym w akcji, w następnych dniach oferta będzie już nieaktualna i pojawią się inne.


Odpowiedzialny biznes

Przeszkoliliśmy ponad 7000 seniorów

Monika Kulik Monika Kulik
09 stycznia 2024
Przeszkoliliśmy ponad 7000 seniorów

W 2023 roku w naszych kursach dla seniorów wzięła udział rekordowa liczba uczestników. Z formy online skorzystało 6500 osób, a ze stacjonarnych spotkań ponad 500. To aż 3 razy więcej niż rok wcześniej i jeszcze jeden dowód, że edukacja cyfrowa jest możliwa w każdym wieku.

Regularne warsztaty dla seniorów zaczęliśmy 4 lata temu. Zapraszaliśmy ich do Pracowni Orange, aby poznawali tajniki nowych technologii i uczyli się wykorzystywać je w codziennym życiu. W 2020 roku przyszła pandemia, która zmieniła nasze plany - zaczęliśmy spotykać się online, bo tylko tak mogliśmy bezpiecznie dotrzeć do seniorów. W tym trudnym czasie osoby starsze szybko musiały uczyć się nowych technologii, aby porozumieć się z bliskimi, umówić do lekarza czy załatwić sprawę urzędową.

Zaczęło się od kilkudziesięciu osób

Osoby starsze, które już trafiły do sieci, zaprosiliśmy wspólnie z Krajowym Instytutem Gospodarki Senioralnej na platformę ABC Senior na cotygodniowe warsztaty online „ABC cyfrowego świata ze smartfonem”. W 2020 roku z tej możliwości edukacyjnych spotkań skorzystało ponad 300 osób. W 2021 roku było ich już ponad 750. Stopniowo liczba uczestników zaczęła wzrastać z kilkunastu do kilkudziesięciu osób. Uruchomiliśmy wtedy stronę www.orange.pl/dlaseniora i nagraliśmy kilkanaście filmów edukacyjnych, które pokazują, jak włączyć i wyłączyć internet w telefonie, korzystać z mediów społecznościowych, pobrać aplikację czy bezpiecznie opłacić fakturę.

W 2021 roku wróciliśmy też do warsztatów stacjonarnych. Zaczęliśmy zapraszać starszych klientów do naszych salonów – gdzie w kameralnym gronie z trenerami uczyli się wykorzystywać możliwości swoich smartfonów. Czasami byliśmy zapraszani na takie warsztaty przez Uniwersytety Trzeciego Wieku czy kluby seniora. W 2022 roku z naszych szkoleń online skorzystało ponad 2200 osób, a ze stacjonarnych ponad 300.

Rekordy chętnych na kursy

Rok 2023 totalnie nas zaskoczył. Szczególnie jeśli chodzi o spotkania online. Zaczęło robić się tłumnie - nawet kilkaset osób na jednym warsztacie. Wiele osób umawia się, by brać w nich udział wspólnie. Aktywne są Uniwersytety Trzeciego Wieku czy kluby seniorów. Dlatego często jedno logowanie oznacza kilkanaście osób, które razem korzystają ze szkolenia. Seniorzy często dają nam sygnały o takich rodzajach spotkań na czacie - „Melduje się UTW z XX jest na tu 20 osób”, „Pozdrawia Klub Seniora z X - jestem wspólnie z 4 innymi osobami”. Naprawdę miło jest nam dostawać takie wiadomości. To dla nas dowód, ze szkolenia są potrzebne i cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W edycjach szkoleń online wzięło udział w minionym roku 6 517 osób. Oznacza to wzrost o prawie 200%.

Rozwinęły się też nasze kursy stacjonarne – oprócz tych w salonach, pojawiły się szkolenia wspierane przez wolontariuszy w siedzibach Orange. Z 9 takich spotkań w 2023 roku skorzystało 197 seniorów. Natomiast w 29 warsztatach w POS-ach w całej Polsce w sumie uczestniczyło 360 starszych klientów.

Na popularności zyskuje nasza strona www.orange.pl/dlaseniora, którą w 2023 roku odwiedziło ponad 16,5 tys. osób. Znajduje się tu 27 filmów edukacyjnych dotyczących korzystania z nowych technologii, naszych usług oraz te dotyczące bezpieczeństwa w sieci. W sumie filmy Orange Expert dla seniora mają na YT ponad 100 tys. wyświetleń.

Na rok 2024 roku przygotowujemy nowe kursy - informacje podam już wkrótce.


Sieć

Trzebiatów – pierwsze światłowodowe miasto w Polsce

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
09 stycznia 2024
Trzebiatów – pierwsze światłowodowe miasto w Polsce

Rok temu obiecaliśmy, że 10-tysięczny Trzebiatów będzie pierwszym miastem w Polsce, w którym w zasięgu sieci światłowodowej znajdą się niemal wszystkie gospodarstwa domowe i firmy. Dziś mogę potwierdzić, że dotrzymaliśmy słowa. Proszę zobaczcie, co zrobiliśmy w Trzebiatowie i jakie ma to przełożenie na życie mieszkańców oraz rozwój biznesu.

Scroll to Top