Oferta

Promocyjny modem z neo

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
27 marca 2011
Promocyjny modem z neo

Weekendowo nadrabiam jedną zaległość informacyjną. Dla nowych i przedłużających umowy klientów neo wystartowaliśmy z promocją modemu Wi-Fi ZTE ZXV10 W300. Do zalet urządzeń "pylących" net po domu nawet nie muszę przekonywać, wystarczy spojrzeć gdzie surfują Serce i Rozum. Ostatnio podliczyłem, że w mieszkaniu mam pod modem Wi-Fi podpięte 3 telefony, 2 komputery i tablet. Duża wygoda. Jak wrzuciłem dziś na kompie wyszukiwanie sieci, to znalazłem ich w zasięgu kilkanaście. Znaczy większości sąsiadów również nie są obce techniki Wi-Fi. W promocji dalej wspieramy wyższe opcje, dlatego by kupić najkorzystniej modem należy wybrać neo o prędkości od 2 do 20 Mb/s w kontraktach 24-miesięcznych. Nowa oferta łączy się z promocjami „Wymarzony Internet” i „NeoNetbook za 1 zł”. Szczegóły znajdziecie na www.tp.pl

 

SiR - promocja Wi-Fi - 25 marca 2010.png


Odpowiedzialny biznes

Dziś mistrzostwa w Mortal Kombat

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
26 marca 2011
Dziś mistrzostwa w Mortal Kombat

Wszystkich zainteresowanych zapraszam dziś w imieniu Orange na Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat. Turniej o tytuł Mistrza Polski - najlepszego wojownika zostanie rozegrany w warszawskim klubie Lucid - początek o godzinie 11.00. Na zwycięzcę czeka wyjazd na Mistrzostwa Europy w Anglii. Oczywiście, na najlepszych czekają też nagrody.

Impreza, w tym pokaz gry, będzie transmitowana na żywo na orange.pl. Zawodnicy będą wykorzystywać najnowszą 9 wersje gry. Gracze będą mieć do wyboru 4 postacie: Johnny'ego Cage'a, Sub-Zero, Scorpion i Mileeny. Wszystkim fanom życzymy świetnej zabawy.


Odpowiedzialny biznes

Rozmowy o telekomunikacji

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
25 marca 2011
Rozmowy o telekomunikacji

Z jakich usług będziemy korzystać, które technologie będą się rozwijać i jakie problemy ma rynek telekomunikacyjny, a jak on, to i my klienci? Na takie pytania niełatwo zdobyć odpowiedź, a jeszcze trudniej z ust osób, które decydują o tym jak w Polsce korzysta się z internetu i telefonów.

Tym razem się udało. Odwiedziliśmy z kamerą sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów gdzie spotkali się prezesi największych telekomów, regulator tego rynku, dostawcy sprzętu i wszelkiej maści specjaliści. No i było bardzo ciekawie, a czasami dyskusja stawała się gorąca. Zobaczcie zresztą co zarejestrowała nasza kamera.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej dajcie znać. Nagraliśmy panel szefów największych telekomów, którego skróty również możemy Wam zaprezentować. A przy okazji dodam jeszcze, że podczas wieczornej gali dostaliśmy nagrodę za Serce i Rozum - najlepszą kampanię promocyjną roku.

Scroll to Top