Oferta

Promocyjny tydzień

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
13 września 2009
Promocyjny tydzień

Od jutra rusza tygodniowa promocja wszystkich ofert na kartę Orange, w której zyskujecie dodatkowe środki na konta promocyjne. Jeśli aktywujecie dowolny starter, to 50 proc. jego ceny dostaniecie jako bonus do wykorzystania na rozmowy, SMS-y, MMS-y w Orange oraz na połączenia na numery stacjonarne i transfer danych. Nie trzeba się rejestrować, wystarczy sama aktywacja startera. Wszystko dzieje się z automatu. Natomiast dla obecnych klientów prepaid i mix mamy 20 proc. więcej za doładowanie w wysokości 25 zł, czyli 5 zł trafia na konto promocyjne. Bonus także do wykorzystania na rozmowy, SMS-y, MMS-y w Orange oraz na połączenia na numery stacjonarne i transfer danych. W każdej chwili możecie sprawdzić ilość oraz ważność dostępnych środków w ramach bonusu dzwoniąc pod bezpłatny numer *500, wysyłając SMS-a o treści ILE pod numer 1555 (opłata jak za standardowy SMS) lub logując się na http://www.orange.pl


Odpowiedzialny biznes

Dzieciaki grają w piłkę i licytacja koszulek

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
11 września 2009
Dzieciaki grają w piłkę i licytacja koszulek

Dziś jadę do Zamościa na finał turnieju Orange Cup. To świetna impreza, w której co roku startuje kilkanście tysięcy 11-letnich chłopców i dziewcząt www.orangecup.pl W tym roku zgłosiło się ponad 2 tys. drużyn. Emocji i zaangażowania jest więcej niż na większości meczów naszej Ekstraklasy. Grupa TP od kilku lat wspiera turniej, bo nie tylko reprezentacyjna piłka jest dla nas ważna. Przypadnie mi przyjemność wręczania nagród w imieniu sponsora. A jest o co grać, bo zwycięskie dryżyny pojadą wraz z reprezentacją na mecz eliminacji MŚ Czechy - Polska w Pradze.

Korzystając z okazji chciałbym też zachęcić do udziału w licytacji koszulek "Wasyl jesteśmy z Tobą", w których nasi piłkarze wyszli na mecz Polska - Irlandia w Chorzowie. Pieniądze ze sprzedaży zasilą obozy prowadzone przez Fundację Aktywnej Rehabilitacji. To jedyna ogólnopolska organizacja z kompleksowym programem aktywizacji społecznej dzieci, poruszających się na wózkach inwalidzkich www.far.org.pl Licytacja potrwa do 23 września. Szczegóły znajdziecie na tutaj.


Oferta

Liczbą roku bezapelacyjnie 29

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
10 września 2009
Liczbą roku bezapelacyjnie 29

Rzadko trafia się tak wyjątkowa opowieść, jak nasza. Rarka jest czymś rzadko spotykanym, niepowtarzalnym, wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju. Tylko w niej za minutę połączenia do wszystkich sieci zapłacisz 29 gr (stawka nie dotyczy połączeń z siecią PLAY)” itd. Tako rzecze reklama i znów fetyszem komunikacyjnym jest słynne 29 gr/min, które było prześwietlane, kopiowane, naciągane na różne sposoby. To bez wątpienia liczba roku 2009 na rynku telekomunikacyjnym! Udzieliła mi się opowieść konkurenta, dlatego w ofercie doszukałem się także innych osobliwości. Co Rarka kryje w sobie prócz mitycznej ceny? Minuty w ramach abonamentu nie można wymienić na SMS-y, ani MMS-y, więc za każdą wysłaną wiadomość rarko-użytkownik dopłaci. Abonament jest goły, jak święty turecki, bez jakichkolwiek bonusów i jeszcze najtańszy kosztuje 55 zł. To podstawowe haczyki lub jak kto woli kruczki. Myślę, że konstruowanie oferty abonamentowej, aby koniecznie było 29 gr/min, ale z wieloma gwiazdkami nie jest dobrym rozwiązaniem. Pomysł sprawdził się w prepaid, ale to zupełnie inny segment rynku i oczekiwania klientów. Dlatego dużego sukcesu Rarce nie wróżę. Raczej pozostanie osobnikiem rzadko spotykanym.

Scroll to Top