Odpowiedzialny biznes

Przedmeczowe przepowiednie z nagrodami

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
26 lutego 2012
Przedmeczowe przepowiednie z nagrodami

W zaczarowanej szafie rzecznika pojawiły się gadżety nawiązujące do EURO 2012, którego jesteśmy sponsorem i partnerem technologicznym. Chętnie się nimi z Wami podzielę, co oczywiście oznacza konkurs. W środę mecz Polska-Portugalia na fantastycznym Stadionie Narodowym (robi wrażenie bez dwóch zdań, zwłaszcza nocą) i dobra okazja, aby to wykorzystać. Jakie macie zadania? Pierwsze to prawidłowe wytypowanie wyniku spotkania. Drugie - zgadnięcie, kto zdobędzie pierwszą bramkę na nowym stadionie. Każdy z Was ma jedną szansę. Zasada kto pierwszy ten lepszy. Teraz nagrody. Główna/niespodzianka jest za trafienie obydwu zagadek jednym strzałem. Jeśli się nie uda, pierwsi z Was, którzy poprawnie wytypują tylko wynik lub strzelca dostaną maskotki Slawek i Slavko oraz piłkarskie pendrive`y 4 GB. W przypadku jeśli będzie więcej trafień dla kolejnych 3 osób w każdej kategorii mam przygotowane kubki. Powodzenia. A jak już jestem przy EURO 2012 to polecam odwiedziny naszego wirtualnego stadionu Orange, o którym pisał w piątek Tomek Owsianko. Czeka na Was wiele nagród i niespodzianek. Naprawdę warto!


Odpowiedzialny biznes

Wirtualny stadion Orange

Tomasz Owsianko Tomasz Owsianko
24 lutego 2012
Wirtualny stadion Orange

Rozpoczynamy dzisiaj na profilu Orange na Facebooku cykl akcji związanych z Euro 2012TM.  Pierwszą z nich uczcimy oficjalne piłkarskie otwarcie Stadionu Narodowego w Warszawie, czyli mecz Polska – Portugalia.

0f659bb2205c888ab583014f1fda8fad4ae.jpg

Fani Orange na Facebooku będą mogli wejść do dedykowanej aplikacji i zajmować miejsca na wirtualnym stadionie Orange. Nie przypadkiem jest tam aż 58 000 krzesełek - tyle właśnie wynosi pojemność Stadionu Narodowego w Warszawie. Na wszystkich odwiedzających wirtualny stadion Orange czeka wiele niespodzianek. Każdy fan, który jest użytkownikiem oferty Orange na kartę lub oferty Mixi wpisze w aplikacji swój numer telefonu, otrzyma gwarantowany bonus – do wyboru pakiet minut, pakiet SMS lub pakiet MB-ów. Im więcej osób zasiądzie na stadionie, tym większy będzie bonus, dlatego warto zapraszać znajomych i publikować informację o akcji na swojej tablicy!

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji. Na losowo wybranych miejscach zostały rozłożone nagrody specjalne! Jeżeli fan Orange będzie miał szczęście, poza bonusem gwarantowanym będzie mógł otrzymać także jeden z 400 gadżetów sportowych: replikę oryginalnej piłki UEFA Euro 2012TM, pelerynę kibica, worek sportowy lub szalik. Na prawdziwych pięciu szczęściarzy czeka natomiast wyjątkowa nagroda: podwójny voucher na bilet na UEFA Euro 2012TM! Jeżeli użytkownik trafi na nagrodę specjalną, zostanie poproszony o udzielenie odpowiedzi na proste pytanie dotyczące historii footballu. Udzielenie prawidłowej odpowiedzi jest równoznaczne z wygraniem nagrody specjalnej.


Sieć

Czy trzeba nadal pomagać Playowi?

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
24 lutego 2012
Czy trzeba nadal pomagać Playowi?

Mojego kolegę Marcina z Playa od dawna kusiło, aby odpowiedzieć na mój komentarz o przetargu na częstotliwość 1800 MHz i wrócić do wątku bilobilowego. Wreszcie, korzystając z okazji artykułu Gazety Wyborczej ponownie poruszył oba tematy. Myślę Marcinie, że w tej sprawie zostaniemy przy swoich zdaniach, tak samo jak nasi czytelnicy. Podtrzymuję, to co powiedziałem. Żadne fory przy przetargach Wam się nie należą. Mieliście okazję na częstotliwość i odpuściliście. Teraz rynek mocno się zmienił. Moim zdaniem nie jesteście już biednym, raczkującym operatorem, który potrzebuje specjalnej pomocy a la kroplówka MTR-owa. Kiedy trzeba, chwalicie się sukcesami, siecią 4G (której, jak sami przyznaliście, naprawdę nie macie), rosnącymi wskaźnikami (życzę udanej konferencji na MWC w Barcelonie) i mówicie: jesteśmy w wielkiej czwórce! Innym razem (też kiedy trzeba) przekonujecie, że należy wspierać konkurencję na rynku, czytaj: pomagać słabszemu i mniejszemu w walce z Orange, T-Mobile i Plusem. Jak dla mnie to lekka schizofrenia, ale biznesowo nawet to rozumiem. A swoją drogą jestem ciekawy, czy Waszym zdaniem Play to już duży, samodzielny operator, czy dalej trzeba mu pomagać? Trzeciego wyjścia nie ma...

Scroll to Top